Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

19 marca 2013r. wśród uczniów Technikum Nr 1 w Zespole Szkół Zawodowych w Goleniowie została przeprowadzona ankieta dotycząca sposobu dojazdu do szkoły.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "19 marca 2013r. wśród uczniów Technikum Nr 1 w Zespole Szkół Zawodowych w Goleniowie została przeprowadzona ankieta dotycząca sposobu dojazdu do szkoły."— Zapis prezentacji:

1

2 19 marca 2013r. wśród uczniów Technikum Nr 1 w Zespole Szkół Zawodowych w Goleniowie została przeprowadzona ankieta dotycząca sposobu dojazdu do szkoły i ścieżek rowerowych. Ankieta była anonimowa, składała się z siedmiu pytań.

3

4

5

6 Analizując odpowiedzi uczniów, którzy brali udział w ankiecie można stwierdzić, że wielu uczniów, którzy dojeżdżają do szkoły z innych miejscowości mają swój ostatni autobus, bus lub pociąg w okolicy godziny 16:00. Skutkiem tego jest brak możliwości uczestnictwa tych uczniów w różnych zajęciach pozalekcyjnych (sks, fakultety i koła zainteresowań). Innym problemem jest dojazd dla uczniów z Przemocza, którzy swój jedyny autobus mają o 16:15.

7

8

9

10


Pobierz ppt "19 marca 2013r. wśród uczniów Technikum Nr 1 w Zespole Szkół Zawodowych w Goleniowie została przeprowadzona ankieta dotycząca sposobu dojazdu do szkoły."

Podobne prezentacje


Reklamy Google