Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Zielona Szkoła w Mierzynie Od 16 do 18 maja 2012 roku, klasy IIIa i IIIc przebywały na Zielonej Szkole w Mierzynie. Uczniowie rozpoczęli wycieczkę od.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Zielona Szkoła w Mierzynie Od 16 do 18 maja 2012 roku, klasy IIIa i IIIc przebywały na Zielonej Szkole w Mierzynie. Uczniowie rozpoczęli wycieczkę od."— Zapis prezentacji:

1

2 Zielona Szkoła w Mierzynie Od 16 do 18 maja 2012 roku, klasy IIIa i IIIc przebywały na Zielonej Szkole w Mierzynie. Uczniowie rozpoczęli wycieczkę od zwiedzenia Stacji Badawczej w Stobnicy, gdzie spotkali oswojone wilki i bobra. Odbyli też spacer ścieżką edukacyjną w Chalinie, w czasie którego podziwiali różne gatunki roślinności.

3

4

5 W drugim dniu trzecioklasiści podziwiali trudną pracę pszczelarza oraz spacerowali malowniczą trasą zwaną Bobrowym zakątkiem. Po południu uczestniczyli w Turnieju Rycerskim na Zamku Opalińskich w Sierakowie. Wieczorem czekały na uczniów kolejne atrakcje- ognisko i dyskoteka.

6

7

8

9

10 Ostatniego dnia dzieci rywalizowały na kręgielni, jeździły bryczkami po miasteczku i odwiedziły Stado Ogierów. W drodze powrotnej oglądały zabytkowy kościół w Kamionnej oraz były w Skansenie Ginących Zawodów w Mniszkach. Tam poznały m.in.: warsztat pracy kowala czy szewca oraz wyplatały z wikliny piękne wozy.

11

12

13 Dziekujemy za uwagę


Pobierz ppt "Zielona Szkoła w Mierzynie Od 16 do 18 maja 2012 roku, klasy IIIa i IIIc przebywały na Zielonej Szkole w Mierzynie. Uczniowie rozpoczęli wycieczkę od."

Podobne prezentacje


Reklamy Google