Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Opatów, marzec - kwiecień 2010r.. fragmenty wywiadu z mieszkańcami miasta przeprowadzonego w III 2010r (…) Opatów wyładniał (…) (…) przyjemniej się mieszka.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Opatów, marzec - kwiecień 2010r.. fragmenty wywiadu z mieszkańcami miasta przeprowadzonego w III 2010r (…) Opatów wyładniał (…) (…) przyjemniej się mieszka."— Zapis prezentacji:

1 Opatów, marzec - kwiecień 2010r.

2 fragmenty wywiadu z mieszkańcami miasta przeprowadzonego w III 2010r (…) Opatów wyładniał (…) (…) przyjemniej się mieszka (…) (…) uporządkowano zaniedbane place (…) (…) lepiej nam się jeździ (…) (…) nareszcie w Rosochach wodociąg (…)

3 Rynek w Opatowie odnowiony w latach: 2004-2005 Podoba nam się odnowiony rynek, chociaż początkowo mieliśmy obawy jak będzie on wyglądał. Teraz bardzo się cieszymy, że jest taki jaki jest.

4 Dobrze jest chodzić po nowym deptaku bez dziur i wgłębień Opatów, nowy deptak na ul. S. Żeromskiego odnowiony w roku: 2002

5 To bardzo ładne miejsce, jest to chyba najładniejszy skwer w Opatowie. Opatów, skwer naprzeciwko plebanii na ul. Generała Stefana Grota-Roweckiego wykonany w roku 2009

6 Droga gminna w Brzeziu odnowiona w roku 2005 Dzięki nowej, szerszej drodze w Brzeziu, jazda samochodem stała się bezpieczniejsza i dużo przyjemniejsza.

7 Wodociąg to duża wygoda, ale także konieczność, zwłaszcza dla mieszkańców wsi. Rosochy (gmina Opatów) wieś otrzymała wodociąg w roku 2003

8 W naszej pracy ukazane są zmiany, jakie zaszły w latach 1989-2009, na terenie Miasta i Gminy Opatów. Zmiany te zostały dokonane w ramach realizacji zadań własnych gminy. Rynek w Opatowie, odnowiony w latach 2004-2005 - zadania dotyczące utrzymania dróg, ulic, mostów, placów oraz organizacji ruchu drogowego (slajd III) Opatów, nowy deptak na ulicy Stefana Żeromskiego, odnowiony w roku 2002 - zadania dotyczące utrzymania dróg, ulic, mostów, placów oraz organizacji ruchu drogowego (slajd IV) Opatów, skwer naprzeciwko plebanii na ul. Generała Stefana Grota-Roweckiego, wykonany w roku 2009 - zadanie dotyczące zieleni gminnej (slajd V) Droga gmina w Brzeziu, odnowiona w roku 2005 - zadania dotyczące utrzymania dróg, ulic, mostów, placów oraz organizacji ruchu drogowego (slajd VI) Rosochy (gmina Opatów), wieś otrzymała wodociąg w roku 2003 - zadanie dotyczące wodociągów i zaopatrzenia w wodę, kanalizacji, usuwania i oczyszczania ścieków komunalnych, utrzymania czystości i porządku oraz urządzeń sanitarnych, wysypisk i unieszkodliwiania odpadów komunalnych, zaopatrzenia w energię elektryczną i cieplną oraz gaz (slajd VII)

9 Słów kilka o naszej klasie oraz szkole Nasza klasa, czyli III a liczy 24 uczniów, w tym 12 dziewcząt i 12 chłopców. 15 uczniów z naszej klasy dojeżdża do szkoły z innych miejscowości. Do klasy uczęszczają również uczniowie z innych gmin: z gminy Wojciechowice – 3 uczniów, z gminy Ćmielów – 1 uczeń, z gminy Sadowie – 3 uczniów. Osiągamy dobre wyniki w nauce, najwyższą średnią na I półrocze roku szkolnego 2009/2010 mamy z wychowania fizycznego i muzyki, najniższą z matematyki i fizyki. Nie sprawiamy żadnych problemów wychowawczych. Nasza szkoła składa się z kompleksu 3 budynków: szkoły podstawowej, gimnazjum i hali sportowej. W Zespole Szkół Nr 1 uczy się ok. 528 uczniów. W gimnazjum (wliczając filię w Kobylanach) uczy się 247 uczniów. W naszej szkole jest 12 klas gimnazjalnych, pracuje tu 50 wysoko wykwalifikowanych nauczycieli. Uczymy się trzech języków obcych: angielskiego, francuskiego i niemieckiego. Nasze gimnazjum osiąga dobre wyniki w nauce i na tej podstawie możemy stwierdzić, że jesteśmy najlepszą szkołą w gminie i w powiecie opatowskim.

10 Skład Zespołu Projektowego Nr III Nauczyciel prowadzący: Pani Alicja Janik Zespół Projektowy Nr III tworzą uczniowie kl. III a Od lewej (z tyłu): Adrian Wójtowicz, Sławomir Chamera, Jakub Dyl, Piotr Chamera, Michał Wrzesień Od lewej (z przodu): Katarzyna Słowik, p. Alicja Janik, Justyna Słapek

11 Wyrażamy zgodę na wykorzystanie i przetwarzanie naszych danych osobowych przez Centrum Edukacji Obywatelskiej, z siedzibą w Warszawie przy ul. Noakowskiego 10, w celach promocyjnych i informacyjnych programu Młodzieżowa Akcja Obywatelska – 20 lat później zgodnie z przepisami Ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.) teraz i w przyszłości. Wiemy, że przysługuje nam prawo wglądu do naszych danych oraz do ich poprawienia, a także ewentualnego usunięcia. Oświadczenie

12


Pobierz ppt "Opatów, marzec - kwiecień 2010r.. fragmenty wywiadu z mieszkańcami miasta przeprowadzonego w III 2010r (…) Opatów wyładniał (…) (…) przyjemniej się mieszka."

Podobne prezentacje


Reklamy Google