Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Zbieramy używane podręczniki szkolne dla dzieci i młodzieży z ubogich rodzin. Prosimy o przynoszenie niepotrzebnych podręczników. Każda książka ma wielkie.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Zbieramy używane podręczniki szkolne dla dzieci i młodzieży z ubogich rodzin. Prosimy o przynoszenie niepotrzebnych podręczników. Każda książka ma wielkie."— Zapis prezentacji:

1

2 Zbieramy używane podręczniki szkolne dla dzieci i młodzieży z ubogich rodzin. Prosimy o przynoszenie niepotrzebnych podręczników. Każda książka ma wielkie znaczenie dla potrzebujących.

3 Kliknij, aby pomóc!

4 Wolontariusze pomagają dzieciom z Domu Dziecka w: Odrabianiu zadań i wspólnej nauce. Organizowaniu dyskotek i wspólnych wyjść kulturalnych. Pomocy przy sprzątaniach swoich pokoi. Rozwiązywaniu problemów. Oswojeniem się ze swoim miejscem zamieszkania i otoczeniem.

5 Lubisz zwierzęta? Nudzi ci się w domu w wolne soboty? Zapisz się do wolontariatu i pomóż zwierzętom w schroniskach. Zostają ci resztki z jedzenia w domu, które chcesz wyrzucić? Weź je do schroniska i nakarm zwierzaki. Kliknij!

6 Wolontariusze jasielscy udali się do burmistrza z prośbą o przeprowadzenie aukcji. Znaleźli sponsorów i lokum. Zrobili własnoręcznie ulotki i plakaty. Pieniądze zebrane z aukcji, zostały przeznaczone na wyjazd dla dzieci z ubogich rodzin na kolonie.

7 Klaudia Świątek Aneta Pasterczyk Nie bądź obojętny na ludzką krzywdę dołącz do nas, do Wolontariuszy jasielskich!!!!


Pobierz ppt "Zbieramy używane podręczniki szkolne dla dzieci i młodzieży z ubogich rodzin. Prosimy o przynoszenie niepotrzebnych podręczników. Każda książka ma wielkie."

Podobne prezentacje


Reklamy Google