Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Gimnazjum nr5 w Jarocinie

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Gimnazjum nr5 w Jarocinie"— Zapis prezentacji:

1 Gimnazjum nr5 w Jarocinie
Samorząd Gminy Jarocin

2 Fragment wywiadu z wice-burmistrzem Robertem Kazimierczakiem
„W ciągu ostatnich dwudziestu lat najbardziej zasłużonymi ludźmi dla Jarocina byli burmistrzowie. Obecny : Adam Pawlicki zrobił bardzo dużo dla miasta. Powstały nowe obiekty sportowe - przy Zespole Szkół nr 5 - nowa hala, stadion ze sztuczną nawierzchnią, hala przy Szkole Podstawowej nr 4 i 2. Powstaje właśnie Aquapark, nowe drogi, w najbliższym czasie odnowiony ma także być jeden z bardzo ważnych budynków Jarocina a mianowicie Jarociński Ośrodek Kultury. Zakupiono nowe autobusy. Środki z Unii Europejskiej nie wystarczyły na wszystkie przedsięwzięcia, ale z pewnością pomogły nam w ich realizacji. Rada i władze miasta nie mogą pomagać w budowie nowych kościołów, ponieważ nie jest to w naszych obowiązkach. Możemy natomiast pomóc i wesprzeć odnawianie starszych kościołów, które są zabytkami, bo odrestaurowywanie zabytków należy do naszych obowiązków, Jarocin bardzo się rozwija a mieszkańcy mają możliwość decydowania o ważnych sprawach dla naszego miasta.” 

3 Odremontowane obiekty.
Projekt modernizacji Szpitala Powiatowego w Jarocinie jest jedną z największych inwestycji finansowych w służbę zdrowia w Polsce, a w istocie największą w Wielkopolsce, jeśli chodzi o pozyskanie środków unijnych. Łączna wartość projektu realizowanego w latach wyniosła blisko 12 mln zł, z czego 10 mln zł pochodziło z Unii Europejskiej oraz z budżetu państwa, powiat natomiast z własnych środków przeznaczył na ten cel ponad 2 mln zł.

4 Odremontowane obiekty.
W roku 2008 została wyremontowana szkoła nr 5 w Jarocinie. Remont pochłonął ogromną (jak na szkołę) sumę pieniędzy. Remontowi poddane zostały min. łazienki, sala gimnastyczna, sale lekcyjne oraz jadalnia. Na budynku została założona nowa elewacja, pomalowana jaskrawymi kolorami. Okna drewniane zostały wymienione na nowoczesne wykonane z PCV.

5 Odremontowane obiekty
Hotel Jarota to nowoczesny, trzygwiazdkowy obiekt położony w zacisznej części miasta Jarocina, w bezpośrednim sąsiedztwie kompleksu sportowo-rekreacyjnego.

6 Hala Sportowa przy zespole szkół nr5
Z początkiem roku 2010 do użytku oddana została hala sportowa. Nowoczesny, wielofunkcyjny obiekt, w którym rozgrywać można mecze różnych dyscyplin sportowych. W hali o wymiarach 44x22m mieszczą się pełnowymiarowe boiska do piłki ręcznej, koszykówki oraz piłki siatkowej. Nawierzchnia hali spełnia międzynarodowe wymogi do rozgrywania meczy piłki siatkowej. Dodatkowo w hali o łącznej powierzchni ok. 3210m2, mieszczą się centrum aerobiku, fitness i squash oraz Centrum Wellness z komorą do krioterapii. Archiwa własne i źródła internetowe

7 Budowa Aquaparku

8 Jarocin Festiwal Ogólnopolski Przegląd Muzyki Młodej Generacji w Jarocinie, który później przyjął nazwę Festiwal Muzyków Rockowych – powstał w najbardziej popularnej formie w 1980 r. z inicjatywy Waltera Czełstowskiego, chociaż festiwale muzyczne odbywały się tutaj już od 1970 roku. Dość długo był największym festiwalem muzyki młodzieżowej, głównierockowej w państwach Bloku wschodniego Źródło: i

9 Burmistrz Jarocina: Adam Pawlicki
Burmistrz Adam Pawlicki, za jego ośmioletniej kadencji w Jarocinie wydarzyło się najwięcej.

10 W skład Zespołu Projektowego wchodzą…
Jakub Nowaczyk Krystian Duda Marcin Janowski Gimnazjum nr5 w Jarocinie Opiekun zespołu: Ewa Kuta Wyrażamy zgodę na wykorzystanie i przetwarzanie naszych danych osobowych przez Centrum Edukacji Obywatelskiej, z siedzibą w Warszawie przy ul. Noakowskiego 10, w celach promocyjnych i informacyjnych programu Młodzieżowa Akcja Obywatelska – 20 lat później zgodnie z przepisami Ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.) teraz i w przyszłości. Wiemy, że przysługuje nam prawo wglądu do naszych danych oraz do ich poprawienia, a także ewentualnego usunięcia.


Pobierz ppt "Gimnazjum nr5 w Jarocinie"

Podobne prezentacje


Reklamy Google