Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Koło wolontariatu działające przy Gimnazjum w Czarnym Borze Podziel się swoim talentem.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Koło wolontariatu działające przy Gimnazjum w Czarnym Borze Podziel się swoim talentem."— Zapis prezentacji:

1 Koło wolontariatu działające przy Gimnazjum w Czarnym Borze Podziel się swoim talentem

2 Cel: Głównym celem imprezy jest rozwijanie talentów naszych młodszych kolegów i koleżanek, a także zapoznanie ich ze szkołą, w której za rok rozpoczną edukację na poziomie gimnazjalnym.

3 Warsztaty:

4 Śpiew Warsztaty mają na celu zainteresowanie dzieci muzyką, a przede wszystkim śpiewem. Wynikiem warsztatów jest umiejętność śpiewania w grupie.

5 Rękodzieło Głównym celem tego warsztatu jest rozwijanie zdolności manualnych oraz pokazanie naszym młodszym kolegom i koleżankom jak mogą ciekawie spędzać czas wolny nie marnując go.

6 Fotografia Zapoznanie dzieci z podstawą fotografii analogowej i cyfrowej, a także zabawa ze światłocieniem są głównymi celami tych warsztatów. Uczestnicy imprezy mogą także zapoznać się z wyglądem profesjonalnej ciemni.

7 Lekcja z DJem Warsztaty mają na celu Zainteresowanie dzieci muzyką. Zostaną na nim pokazane: powstawanie oraz mixowanie muzyki.

8 Gra na gitarze Rozwijanie zainteresowania dzieci grą na gitarze jest głównym celem tych zajęć. Głównym zadaniem uczestników jest nauczenie się podstawowych chwytów gitarowych oraz wydobywanie czystych dźwięków.

9 Pierwsza pomoc Jednym z celów tych warsztatów jest pokazanie jak można uratować komuś życie w razie wypadku, urazu bądź nagłego ataku choroby, np. astmy.

10 Rysunek Głównym celem tych warsztatów jest zachęcenie młodych ludzi do przelewania swoich emocji na papier. Na zajęciach dzieci uczą się łączenia ze sobą barw oraz cieniowania.

11 Samoobrona Na zajęciach instruktorzy (nasi koledzy z wolontariatu) pokazują dzieciom kilka ruchów, które mogą uratować im kiedyś życie oraz uczą jak uniknąć tego typu sytuacji.

12 Informatyka Na kursie komputerowym uczestnicy warsztatów uczą się tworzyć pokazy multimedialne, a także będą mieli okazję do niezłej rozrywki- tańca na specjalnej macie !

13 Jeżeli chcesz ciekawie spędzić czas i wiele się nauczyć to musisz odwiedzić nasze warsztaty. Słodki poczęstunek i miła atmosfera, która panuje podczas zajęć na pewno sprawi, że poczujesz się u nas jak w domu, a co najlepsze – nie ma szansy, że dostaniesz złą ocenę. To jak szkoła idealna !


Pobierz ppt "Koło wolontariatu działające przy Gimnazjum w Czarnym Borze Podziel się swoim talentem."

Podobne prezentacje


Reklamy Google