Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Jak co roku na języku angielskim uczniowie poznawali zwyczaje związane ze świętem Halloween. W każdej klasie lekcja poprzedzona była omówieniem historii.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Jak co roku na języku angielskim uczniowie poznawali zwyczaje związane ze świętem Halloween. W każdej klasie lekcja poprzedzona była omówieniem historii."— Zapis prezentacji:

1

2 Jak co roku na języku angielskim uczniowie poznawali zwyczaje związane ze świętem Halloween. W każdej klasie lekcja poprzedzona była omówieniem historii święta, sposobów oraz kultury jego obchodzenia. Każdemu uczniowi szkoły przypomniano, że po 30 października (święto Halloween) Polacy obchodzą polskie święto Wszystkich Świętych.

3 W tygodniu poprzedzającym Halloween uczniowie klas 1-3 przygotowywali prace plastyczne: klasy pierwsze – łańcuch halloweenowy, klasy drugie – lampiony halloweenowe, a klasy trzecie – plakaty. Uczniowie klas 4-6 przygotowywali plakaty oraz dynie. Klasy pierwsze swoje prace wystawiły na konkurs, w którym zwycięstwo odniosła klasa Ib. mgr Iwona Kloc mgr Marianna Gajewska-Czeczel

4

5

6

7

8

9


Pobierz ppt "Jak co roku na języku angielskim uczniowie poznawali zwyczaje związane ze świętem Halloween. W każdej klasie lekcja poprzedzona była omówieniem historii."

Podobne prezentacje


Reklamy Google