Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Prawdy życiowe dla.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Prawdy życiowe dla."— Zapis prezentacji:

1 Prawdy życiowe dla

2 Prawda życiowa dla panów:
Życie jest jak szachy  - albo posuwasz królową albo bijesz konia. Prawda życiowa dla pań: Sex jest jak gra w karty - trzeba mieć sprawną rękę albo dobrego partnera.

3 Typy kobiet Kobieta - INTERNET: - Kobieta z trudnym dostępem.
Kobieta - WINDOWS: -          Wszyscy wiedzą, że nic nie potrafi zrobić poprawnie, ale nikt nie może bez niej żyć. Kobieta - SERWER: -          Zawsze zajęta, kiedy jej potrzebujesz.

4 Kobieta - DOS: -          Każdy ją miał, co najmniej raz, ale nikt już jej nie chce. Kobieta - WIRUS: -          Znana także jako "żona"; przychodzi, gdy się nie spodziewasz, instaluje się i zużywa wszystkie Twoje zasoby. Gdy próbujesz ją odinstalować, zwykle coś stracisz, ale gdy nie próbujesz - tracisz wszystko. Kobieta - WYGASZACZ EKRANU: -          Nie jest wiele warta, ale przynajmniej jest z nią trochę zabawy.

5 Kobieta - RAM: -          Zapomina o wszystkim, kiedy ją odłączasz. Kobieta - DYSK TWARDY: -          Pamięta o wszystkim, na zawsze Kobieta - MULTIMEDIA: -          Sprawia, że okropne rzeczy wyglądają całkiem ładnie. Kobieta - UŻYTKOWNIK: -          Spieprzy wszystko, czego się dotknie i zawsze chce więcej niż jej potrzeba.

6 Kobieta - CD-ROM: -          Jest coraz szybsza i szybsza. Kobieta - -          Na każde dziesięć jej wypowiedzi, osiem to kompletna beznadzieja.

7 Sekret Szczęśliwego Mężczyzny
Po pierwsze: Bardzo ważne jest to, żeby znaleźć kobietę, która potrafi i lubi gotować, a jej hobby to pranie i sprzątanie. Po drugie: Bardzo ważne jest, żeby znaleźć kobietę, która dobrze zarabia i potrafi cię utrzymać.

8 Po trzecie: Bardzo ważne jest też, by znaleźć kobietę, która bardzo lubi ostry i wyrafinowany seks, a do tego nigdy nie boli ją głowa. Po czwarte: Bardzo ważne, a wręcz najważniejsze jest to, żeby te trzy kobiety nigdy się nie spotkały i nie dowiedziały o sobie.

9 REGULAMIN GOLFA SYPIALNIANEGO
1.      Gracz musi posiadać własny sprzęt: kij i dwie piłki. 2.      Gra na polu rozpoczyna się po otrzymaniu zezwolenia od właściciela dołka. 3.      W odróżnieniu od golfa trawiastego w golfie sypialnianym grający ma wprowadzić kij do dołka a piłki pozostają na zewnątrz.

10 4.      Regulaminowy sprzęt ma posiadać twardy trzonek.
5.      Właściciel dołka posiada prawo sprawdzenia twardości trzonka kija przed rozpoczęciem gry. 6.      Właściciel pola ma prawo ograniczenia długości kija w celu uniknięcia uszkodzenia dołka. 7.      Zasada gry jest wprowadzenie kija jak największa ilość razy aż do momentu, gdy właściciel pola będzie zadowolony i tak grający jak i właściciel pola uznają grę za zakończoną.

11 8.      Nie uzyskanie pozytywnego rezultatu może spowodować, że grający nie uzyska w przyszłości zezwolenia do gry na polu. 9.      Za sprzeczne z dobrymi zasadami uważa się rozgrywanie dołka niezwłocznie po przybyciu na pole. 10. Doświadczeni gracze poświęcają znaczną ilość czasu na podziwianie pola. 11. Specjalnie dużo uwagi przyciągają zwłaszcza wspaniale ukształtowane bunkry.

12 12. Ostrzega się grających przed opowiadaniem właścicielowi, na którym aktualnie ma być gra o innych polach, na których grający gra lub gra regularnie. 13. Wyprowadzony z równowagi właściciel pola może uszkodzić sprzęt gracza. 14. Na wszelki wypadek gracz powinien być zaopatrzony w odpowiednią odzież gumową. 15. Gracz winien zawsze dokładnie sprawdzać czy jego czas gry jest właściwie ustalony, zwłaszcza, gdy gra ma się odbyć na polu po raz pierwszy.

13 16. Znane są przypadki zdenerwowania graczy, którzy stwierdzili, że inny gracz gra na polu uznanym za jego własne. 17. Każdy gracz powinien wiedzieć, że pole nie zawsze jest dostępne do gry. 18. Niektórzy gracze czują się niezadowoleni, jeżeli stwierdzą, że pole czasowo nie nadaje się do gry. 19. Zaawansowani gracze stosują w tym przypadku grę alternatywną.

14 20. Gracz winien otrzymać zezwolenie właściciela pola do gry na tylnym dziewiątym dołku.
21. Regulamin zaleca powolną grę, grający musi jednak być przygotowany do szybszego tempa gry przynajmniej okresowo, jeżeli takie będzie życzenie właściciela pola. 22. Zagranie gry kilka razy w czasie tego samego meczu jest porównywalne z "hole in one" w golfie trawiastym.


Pobierz ppt "Prawdy życiowe dla."

Podobne prezentacje


Reklamy Google