Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

BOKSERY W POTRZEBIE www.bokserywpotrzebie.pl Samotne, zaniedbane, chore, cierpiące, niekochane, porzucone, głodne i zmarznięte, niewinne i bezradne czekają.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "BOKSERY W POTRZEBIE www.bokserywpotrzebie.pl Samotne, zaniedbane, chore, cierpiące, niekochane, porzucone, głodne i zmarznięte, niewinne i bezradne czekają."— Zapis prezentacji:

1 BOKSERY W POTRZEBIE www.bokserywpotrzebie.pl
Samotne, zaniedbane, chore, cierpiące, niekochane, porzucone, głodne i zmarznięte, niewinne i bezradne czekają na miłość– wyciągnij dłoń i Ty możesz pomóc!

2 Samotne i skrzywdzone

3 Przerażone i cierpiące

4 Pragną miłości, bliskości i ciepła

5 BETI Beti to młoda suczka w wieku ok. 2 lat, ma umaszczenie żółte z charakterystycznymi prążkami. Jest wychudzona, być może chorowała, a może przyszło jej długo błąkać się szukając pana, który ją porzucił, nie wiemy co przeszła nim trafiła do schroniska, pomimo to zachowała zaufanie do człowieka – jest łagodna, lubi być głaskana, usposobienia raczej żywego, niż spokojnego. Suczka przebywa obecnie w Schronisku w Lublinie. Kontakt w sprawie adopcji:

6 BONO Kolejny bezdomny bokser czekający na odpowiedzialny dom to Bono. Ma ok. 5 lat. Spędził w lubelskim schronisku około miesiąca. Ciężkie schroniskowe warunki - zimno i samotność spowodowały apatię i niesamowite wychudzenie. Dzięki Mariee Bono pod koniec grudnia 2006 trafił do hoteliku dla psów, gdzie pod jej opieką czeka na nowych właścicieli. Bono był prawdopodobnie bity, ma blizny, pomimo to jest przyjazny, źle znosi samotność, bardzo tęskni za swoim człowiekiem. Pies przebywa w Hoteliku w Lublinie, kontakt w sprawie adopcji: Kontakt w sprawie adopcji:

7 SANDRA Sandra ma ok. 8 lat, złapana 11 października 2006r na ulicy w Nowej Hucie wychudzona i zaniedbana trafiła do Schroniska w Krakowie. Sandra uwielbia spacery i kocha ludzi. Jest psem łagodnym i bezproblemowy, potrzebującym miłości i opieki. Kto skazał ją na poniewierkę i dlaczego? Nie wiemy, ale Sandra marzy, że uda się jej jeszcze zaznać prawdziwej, mądrej miłości i przyjaźni ze strony człowieka , że znajdzie ten jedyny , wymarzony , PRAWDZIWY DOM. Obecnie przebywa w Hoteliku w Krakowie, kontakt w sprawie adopcji: Marta

8   NATAN Natan, z poznańskiej ulicy trafił do schroniska. Ten psiak o słodkiej buzi tak bardzo się boi, że ze strachu siusia pod siebie. Możemy sobie tylko wyobrazić czego zaznał w życiu... To młody, pręgowany pies, który w swym młodym życiu bardzo zwiódł się na człowieku. Szuka prawdziwego, kochającego domu, gdzie zazna ciepła i miłości. Pies przebywa w Schronisku w Poznaniu. Kontakt w sprawie adopcji:

9 TOSIA Tosia ma około 1,5 roku. Została podrzucona do jednej z lecznic w Łodzi z poważnym złamaniem kości udowej. Właściciel chciał ją uśpić. Sunia w tej chwili jest po operacji. Dziewczyna jest przyjazna i pogodna i bardzo żywiołowa ,lubi się bawić i nie jest agresywna. Tosia dochodzi do siebie po operacji pod troskliwą opieką i czeka na swój domek. Ten właściwy i już na stałe. Kontakt w sprawie adopcji:

10 BRUNO Bruno ma ok. 5 lat, został znaleziony przywiązany sznurem do płotu schroniska. Szalał ze strachu, pracownicy nie mogli mu zdjąć pętli ze sznurka, którą miał na szyi… Po prostu umierał ze strachu - co jeszcze złego uczynić może mu człowiek. Jest zraniony, być może w szamotaninie, ale to tylko powierzchowne rany, lecz jego serce na pewno krwawi z rozpaczy i bólu. Jest śliczny ma przepiękne, ciemne oczy, które tak wiele mówią, wystarczy w nie spojrzeć… Pies przebywa w schronisku w Lublinie. Kontakt do w sprawie adopcji:

11 OSKAR Oskar 6.grudnia 2006 został przywieziony do schroniska z interwencji. Spokojny, posłuszny. Ma ok. 6 lat, kto go postanowił po tylu latach wyrzucić i dlaczego… Jest bardzo smutny, apatyczny i zestresowany. Kiedy trafił do schroniska, miał kolczatkę, więc prawdopodobnie jeszcze nie tak dawno miał jakiegoś "pana". Ma ślady operacji na lewym udzie, nie wiem co to mógł być za zabieg. Powoli traci nadzieję, nie chce wychodzić z budy… kto tknie w niego wiarę w człowieka i prawdziwą przyjaźń aż po życia kres? Pies przebywa w Schronisku w Kędzierzynie Koźlu. Kontakt w sprawie adopcji:

12 FELA Fela ma ok. 6 lat, została znaleziona w Sylwestrowy wieczór, w Warszawie na stacji benzynowej przy ul. Puławskiej. Dla ludzi jest aniołkiem. I bardzo pilnie potrzebuje domku. Ma mnóstwo energii. Niestety jest nie do pogodzenia z psami. Na spacerach nie specjalnie interesują ją psy. Z niektórymi nawet normalnie się wita, macha ogonkiem. Dla rodziny bez psów będzie aniołkiem. Kontakt: Monika

13 ALBERT Albert jest bokserowatym, rudym dżentelmenem z eleganckimi, białymi skarpetami. Jest silny i masywny. To straszliwy pieszczoch, mógłby się przytulać całe dnie. Jest zachwycony, kiedy człowiek przychodzi do jego boksu głaskać go i zajmować się nim. Tak się cieszy, jak kogoś widzi, że ogonem zatacza wielkie koła. Ma około 8 lat i jest pomimo wieku pełen wigoru i życia, byłby cudownym kompanem na spacerach i z pewnością na kanapie. Szukamy domu, prawdziwego, dobrego, serdecznego, ludzi, którzy mają serce. Albercik już tak długo czeka... Miejsce pobytu: Schronisko w Korabiewicach Kontakt w sprawie adopcji: Viktoria Radulovic

14 To tylko niektórzy nasi podopieczni, zaprezentowani Państwu.
Jest ich więcej i każdy potrzebuje pomocy, miłości i swojego człowieka. Każdy z nich zasługuję na własną miskę, posiłek, ciepłe posłanie i pieszczoty ze strony swego właściciela. Ilu z nich będzie miało taką szansę???

15 MIŁOŚĆ CZYNI CUDA Szczęśliwe zakończenia się zdarzają, jednak znacznie więcej jest tych smutnych. I tych co czekają, ale pomoc nie przychodzi na czas… Każdy z nich czeka na nowe, lepsze życie… Dajmy im szansę, przecież na to zasługują!

16 Bądź świadomy, że: www.bokserywpotrzebie.pl
sytuacja zwierząt w wielu polskich schroniskach jest tragiczna Nie każde zwierzę potrafi się odnaleźć w takich warunkach, szczególnie te schorowane, stare, wrażliwe Przeżywają ogromny stres, cierpią, są samotne i porzucone, często chorują… Wiele zwierząt nigdy nie znajduje domu

17 LICZBY: www.bokserywpotrzebie.pl
W roku 2003 aż 12 % trafiających do schronisk psów zostało poddanych eutanazji * W roku 2003 aż 7 % psów oddanych do schronisk padło* Oznacza to, że 19 % psów, które trafiły do schroniska, umarło. *wg Raportu Głównego Lekarza Weterynarii dot roku (

18 BOKSERY W POTRZEBIE www.bokserywpotrzebie.pl
Często wmawiamy sobie, że nie możemy zrobić nic, a możemy zrobić tak wiele! Masz wiele możliwości pomocy! Przeczytaj! Pomóż!

19 Jeśli chcesz nam pomóc:
Adoptuj psiaka. Swojego przyjaciela szukaj w schroniskach, azylach i u osób prywatnych zajmujących się bezdomnymi zwierzętami. Nie rozmnażaj, sterylizacja zwierząt jest najskuteczniejszą formą kontrolowania ich liczebności i najskuteczniejszą metodą zapobiegania bezdomności zwierząt. Możesz wspomóc Fundację Alarmowy Fundusz Nadziei Na Życie –BOKSERY W POTRZEBIE wpłatami pieniężnymi na leczenie, sterylizację itp. Adoptuj wirtualnie wybranego psa, wspomagając fundację comiesięcznymi wpłatami na jego utrzymanie.

20 One czekają na pomoc! Możesz odmienić ich smutny los!
Ciągle w ich sercach tli się nadzieję, bo ona umiera ostatnia… Każdego roku wiele tysięcy bezdomnych psów umiera niepotrzebnie. Każdy z nas może odmieniać los bezdomnych zwierząt i ratować ich życie. Nie pozwól sobie na obojętność i bierność. Udomowiliśmy psy i staliśmy się za nie odpowiedzialni. One nam zaufały i nie możemy tego zaufania zawieść. NIE POZOSTAWAJ OBOJĘTNY!!!

21 tytuł wpłaty: na boksery w potrzebie od …
Alarmowy Fundusz Nadziei na Życie Ul. Jagiełły 5 m Ostróda NIP KRS Nr konta: tytuł wpłaty: na boksery w potrzebie od …

22 Ciągle czekają na Twoją pomoc!


Pobierz ppt "BOKSERY W POTRZEBIE www.bokserywpotrzebie.pl Samotne, zaniedbane, chore, cierpiące, niekochane, porzucone, głodne i zmarznięte, niewinne i bezradne czekają."

Podobne prezentacje


Reklamy Google