Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Piotr Mularczyk Zwyczajny: uczeń klasy 4 ht, a już

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Piotr Mularczyk Zwyczajny: uczeń klasy 4 ht, a już"— Zapis prezentacji:

1 Piotr Mularczyk Zwyczajny: uczeń klasy 4 ht, a już
Nadzwyczajny , bo napisał i wydrukował własną książkę! Jest naszym Nadzwyczajnym od 3 lat, jego talent został wcześniej zauważony. Dostrzegł w nim literacką „iskrę Bożą” również Pan Marian Kawałko – literat i poeta i dał mu dobry sygnał do rozwijania talentu. Piotr twierdzi, że chęć pisania w nim mocno siedzi i już zapowiedział następną książkę Jest to przykład na to, jak hobby może przekształcić się w zawód.

2

3

4 Milena Pisarska Zwyczajna: uczennica klasy 3ct Nadzwyczajna: interesuje się jazda konną . Trenuje w klubie jeździeckim „FaMaGusta” . Każdy weekend ma zajęty. Startuje w zawodach towarzyskich, międzyklubowych. I ciągle doskonali technikę jazdy. Na razie jest pasja i konsekwencja w działaniu. Medale będą potem…

5

6 Kinga Krupa Zwyczajna: uczennica klasy 1 at Nadzwyczajna: lubi fotografować zwłaszcza pejzaże, interesuje się dekoratorstwem wnętrz ( na razie na użytek przyjaciół i rodziny) oraz gotowaniem, które lubi nie tylko z tego powodu, że się go uczy w szkole. Ciągle coś robi, komuś radzi lub pomaga, nie potrafi siedzieć bezczynnie.

7

8 Damian Danilewicz Zwyczajny: uczeń klasy 1 cl Nadzwyczajny: trenuje taekwon-do od 7 lat! Obecnie ma treningi średnio po 2 godziny 3 razy w tygodniu, a przed zawodami jeszcze więcej. Najważniejsze osiągnięcia: srebrny medal w II Turnieju Kwalifikacyjnym do mistrzostw Polski, brązowy medal na I Turnieju Kwalifikacyjnym do mistrzostw Polski, złoty medal na Międzywojewódzkich Mistrzostwach Taekwon-do. Wystarczy ! Głowa boli od medali!

9

10 Konrad Lusawa Zwyczajny: uczeń klasy 1cl Nadzwyczajny: jego ulubiony sport – pływanie. Ćwiczy codziennie średnio 4 godziny dziennie. Sukcesy już są: ostatni i największy: w grupie 16-letnich juniorów w pierwszej dwudziestce w Polsce!

11


Pobierz ppt "Piotr Mularczyk Zwyczajny: uczeń klasy 4 ht, a już"

Podobne prezentacje


Reklamy Google