Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Wojewódzki Urząd Pracy w Lublinie Sytuacja cudzoziemców wykonujących pracę na podstawie oświadczeń pracodawców Analiza na dzień 30.09.2012 r.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Wojewódzki Urząd Pracy w Lublinie Sytuacja cudzoziemców wykonujących pracę na podstawie oświadczeń pracodawców Analiza na dzień 30.09.2012 r."— Zapis prezentacji:

1 Wojewódzki Urząd Pracy w Lublinie Sytuacja cudzoziemców wykonujących pracę na podstawie oświadczeń pracodawców Analiza na dzień r.

2 Wojewódzki Urząd Pracy w Lublinie ROZPORZĄDZENIE MINISTRA PRACY I POLITYKI SPOŁECZNEJ z dnia 20 lipca 2011 r. w sprawie przypadków, w których powierzenie wykonywania pracy cudzoziemcowi na Terytorium Rzeczypospolitej Polskiej jest dopuszczalne bez konieczności uzyskania zezwolenia na pracę (Dz.U. z 2011 r., Nr 155, poz. 919)

3 Wojewódzki Urząd Pracy w Lublinie

4 Łącznie w 2011 r. w województwie lubelskim zarejestrowano oświadczeń.

5 Wojewódzki Urząd Pracy w Lublinie

6 Łącznie w okresie r. w województwie lubelskim zarejestrowano oświadczeń.

7 Wojewódzki Urząd Pracy w Lublinie Charakterystyka zatrudnionych cudzoziemców dane za okres r.

8 Wojewódzki Urząd Pracy w Lublinie Analiza porównawcza za okres w latach BIAŁORUŚROSJAUKRAINA MOŁDAWIA/ MOŁDOWAGRUZJARAZEM I-III kw I-III kw Różnica

9 Wojewódzki Urząd Pracy w Lublinie Analiza porównawcza za okres – w latach r. POWIATI-III kw. 2011I-III kw. 2012Różnica Biała Podlaska Biłgoraj Chełm Hrubieszów Janów Lubelski Krasnystaw9392 Kraśnik Lubartów PUP Lublin MUP Lublin Łęczna Łuków Opole Lubelskie Parczew Puławy Radzyń Podlaski Ryki Świdnik Tomaszów Lubelski Włodawa Zamość Razem woj. lubelskie


Pobierz ppt "Wojewódzki Urząd Pracy w Lublinie Sytuacja cudzoziemców wykonujących pracę na podstawie oświadczeń pracodawców Analiza na dzień 30.09.2012 r."

Podobne prezentacje


Reklamy Google