Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Kliknij. Wpisz swoje nazwisko bez polskich liter i bez spacji swój numer służbowy Wybierz i wpisz swoje hasło posiadające co najmniej pięć liter i cyfr.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Kliknij. Wpisz swoje nazwisko bez polskich liter i bez spacji swój numer służbowy Wybierz i wpisz swoje hasło posiadające co najmniej pięć liter i cyfr."— Zapis prezentacji:

1 Kliknij

2

3 Wpisz swoje nazwisko bez polskich liter i bez spacji swój numer służbowy Wybierz i wpisz swoje hasło posiadające co najmniej pięć liter i cyfr Wpisz nazwę swojej komendy i ew. nr jednostki Imię i nazwisko wpisuj normalnie z polskimi znakami Po wypełnieniu wszystkich rubryk kliknij

4 Wyjdź z programu. Próbuj co jakiś czas wejść do programu wpisując w odpowiednie rubryki nazwę użytkownika i swoje hasło. Wejście będzie możliwe po potwierdzeniu przez administratora lub autora kursu. Po pozytywnie przeprowadzonym logowaniu kliknij na swoje nazwisko (obojętnie gdzie je znajdziesz).

5 kliknij

6 Tu wpisz swój stopień, tytuł naukowy lub zawodowy, stanowisko i funkcję jaką pełnisz. Po zakończeniu kliknij klawisz zmień profil na samym dole strony.


Pobierz ppt "Kliknij. Wpisz swoje nazwisko bez polskich liter i bez spacji swój numer służbowy Wybierz i wpisz swoje hasło posiadające co najmniej pięć liter i cyfr."

Podobne prezentacje


Reklamy Google