Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Ludzki umysł … … oszukuje nas gdziekolwiek może!.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Ludzki umysł … … oszukuje nas gdziekolwiek może!."— Zapis prezentacji:

1 Ludzki umysł … … oszukuje nas gdziekolwiek może!

2 Fenomelnalna moc ludzkiego umysłu   Nie młgoem urzyiweć, że mgoę zumierzoć to co wśłaine cztyam. Foennmnelaa moc lgudzikeo ułmsyu! Włudeg bdaań ppodzrzeynorwach na Usrniweciytee Cmabrigde, nie ma zinnaczea w jekaij keolśjcnoi lteriy unomcziesze są w swiłoe, jyeinde iottnse jset, aby piszwera i onisatta lteria błyy na wyśłaiwcm miscjeu. Rtszea mżoe być caicikłowie pnarzeszmiea, a i tak jset się w sintae pyrzatczeć tsket bez pmelrobu. Dzjiee się tak paoinweż ldzkui usmył nie cztya kdaeżj lriety po keoli lecz słwoa jkao cśłaoć. Nmietiswoae, co? No cóż, a ja zwasze małelyśem, że ogrifrtoaa jset wnżaa. PS: Gdzieś to przeczytałem i pomyśałem, że warto to przesłac dalej. Nie znam pochodzenia tego tekstu.

3 Coś się kręci? – idź do domu, potrzebujesz przerwy!

4 Spójrz na zdjęcie? Co widzisz?
Badania dowiodły, że małe dzieci nie zauważają na zdjęciu pary w intymnej pozycji, ponieważ nie mają wspomnień związanych z takim scenariuszem. Dzieci widzą dziewięć delfinów. Ten test ma określić, czy jest jeszcze ratunek dla twojego umysłu. Jeśli masz problem z odnalezieniem dziewięciu delfinów w ciągu sześciu sekund, nie ma już ratunku.

5 Złudzenia optyczne i zjawiska wzrokowe Chcesz troche zbałamucić swój wzrok i umysł? Tak? To popatrz na te obrazki...

6 To ...

7 … się nie rusza!

8 ... Równoległe czy nie?

9 Spirala czy okrąg?

10 Skup wzrok na krzyżu pośrodku obrazka, po chwili zauważysz, że poruszająca się czerwona kropka robi się zielona! Popatrz na krzyż trochę dłużej i zauważysz, że wszystkie kropki z wyjątkiem zielonej znikają.

11 Najlepsze na koniec ...

12 Postępuj zgodnie z instrukcją
*         Postępuj zgodnie z instrukcją. *         1) Skoncentruj wzrok na 4 małych kropkach pośrodku obrazka i patrz przez 30 sekund *         2) następnie spójrz na ścianę w pomieszczeniu w którym się znajdujesz *         3) pojawi się jasna plama *         4) mrugnij kilka razy a zobaczysz postać *         5) Co widzisz? Albo KOGO widzisz?


Pobierz ppt "Ludzki umysł … … oszukuje nas gdziekolwiek może!."

Podobne prezentacje


Reklamy Google