Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

W dniach 19.04. – 25.04.2010 r. w Szkole Podstawowej w Opatowie odbyła się wystawa ptaków.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "W dniach 19.04. – 25.04.2010 r. w Szkole Podstawowej w Opatowie odbyła się wystawa ptaków."— Zapis prezentacji:

1 W dniach 19.04. – 25.04.2010 r. w Szkole Podstawowej w Opatowie odbyła się wystawa ptaków.

2 WYSTAWA PTAKÓW BYŁA MOŻLIWA DZIĘKI WYPOŻYCZENIU ZBIORÓW NATURALNYCH OKAZÓW OD KOLEKCJONERÓW, PRZEDE WSZYSTKIM OD KSIĘDZA KANONIKA ANTONIEGO RATAJCZAKA

3 Do okolicznych placówek oświatowych przekazane zostały zaproszenia, na które odpowiedziały trzy szkoły podstawowe, dwa przedszkola i jedno gimnazjum. Ogółem z wystawy skorzystało około 300 osób.

4 Jako pierwsi spoza naszej szkoły zaszczycili nas swoją obecnością uczniowie klasy V z Łęki Opatowskiej z opiekunami: Panem Henrykiem Bajorem oraz Panem Zbigniewem Szczepaniakiem.

5 Opiekunce wystawy ptaków - Elżbiecie Nowak pomagały uczennice klasy VI: Martyna Sieczka, Monika Zimoch, Patrycja Grzegorek, Klaudia Karmińska, Magda Żurek, Karolina Wodzicka i Kasia Hadryś.

6 W celu uatrakcyjnienia Wystawy ptaków do Szkoły Podstawowej w Opatowie został zaproszony pasjonat ptaków – Pan Józef Błażejewski, który podzielił się z uczniami ciekawostkami o ptakach opowiadając o swoich obserwacjach. Pani Dyrektor Maria Haziak dziękuje gościowi za prelekcję.

7 Podczas zwiedzania wystawy ptaków, po prelekcji uczniowie utrwalali zdobyte wiadomości poprzez gry i zabawy dydaktyczne.

8 Liczna grupa młodszych dzieci ze Szkoły i Przedszkola w Trzebieniu świetnie się bawiła dzięki pomocy opiekunów: Pani Karoliny Gawlik, Alicji Skąpskiej i Elżbiety Gibek.

9 Starsi uczniowie z Trzebienia pod opieką wychowawczyni – Pani Ewy Poźniak i Pani Dyrektor – Urszuli Wędzichy też uczą się o ptakach podczas wesołej zabawy.

10 Gimnazjaliści to dojrzali słuchacze – o niektórych zagadnieniach wykonują notatki.

11 Z Siemianic przyjechali zwiedzać wystawę harcerze pod opieką druha drużynowego Jarosława Nowaka. Przywieźli dla myszołowa ryjówkę na śniadanko

12 Niedzielne popołudnie było okazją, aby zwiedzić wystawę ptaków, na krótko przerwać przyjęcie komunijne, pobawić się lub porozmawiać z przyjaciółmi.


Pobierz ppt "W dniach 19.04. – 25.04.2010 r. w Szkole Podstawowej w Opatowie odbyła się wystawa ptaków."

Podobne prezentacje


Reklamy Google