Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Metody pracy w ICIM Bezpośrednie Pośrednie. Bezpośrednie praca indywidualna z uczniem praca z grupami uczniów (koła biblioteczne gazetka szkolna, koła.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Metody pracy w ICIM Bezpośrednie Pośrednie. Bezpośrednie praca indywidualna z uczniem praca z grupami uczniów (koła biblioteczne gazetka szkolna, koła."— Zapis prezentacji:

1 Metody pracy w ICIM Bezpośrednie Pośrednie

2 Bezpośrednie praca indywidualna z uczniem praca z grupami uczniów (koła biblioteczne gazetka szkolna, koła zainteresowań) zajęcia z klasami, lekcje biblioteczne

3 Pośrednie Nauka korzystania ze stron www i multimediów. Zachęcanie do rozwijania wiedzy z danej dziedziny lub na konkretny temat. Organizacja konkursów. Tworzenie narzędzi i publikowanie materiałów przydatnych uczniowi w codziennej nauce. Tworzenie pomocy naukowych.

4 Henryk Sienkiewicz

5 Ustawimy tło pulpitu: 1.Wyszukujemy odpowiednią grafikę (np. w Google Grafika). 2.Zapisujemy grafikę. 3.Otwieramy grafikę w podglądzie obrazów systemu Windows. 4.Otwieramy menu (przez wciśnięcie prawego przycisku myszy na grafice). 5.Wybieramy opcję Ustaw jako tło pulpitu.

6

7

8

9

10 Dodajemy ciekawe strony do zakładek/ulubionych: 1.Wyszukujemy stronę www. 2.Otwieramy menu przez wciśnięcie lewego przycisku myszy. 3.Wybieramy opcję Dodaj do zakładek/Dodaj do ulubionych.

11

12

13


Pobierz ppt "Metody pracy w ICIM Bezpośrednie Pośrednie. Bezpośrednie praca indywidualna z uczniem praca z grupami uczniów (koła biblioteczne gazetka szkolna, koła."

Podobne prezentacje


Reklamy Google