Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Prezentuj ą.: Weronika i Agata. Niezdrowe odżywianie się + brak sportu = otyłość! Dlatego uważaj co jesz :D Skutki niezdrowego odżywiania mogą doprowadzić

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Prezentuj ą.: Weronika i Agata. Niezdrowe odżywianie się + brak sportu = otyłość! Dlatego uważaj co jesz :D Skutki niezdrowego odżywiania mogą doprowadzić"— Zapis prezentacji:

1 Prezentuj ą.: Weronika i Agata

2

3

4

5 Niezdrowe odżywianie się + brak sportu = otyłość! Dlatego uważaj co jesz :D Skutki niezdrowego odżywiania mogą doprowadzić do poważniejszych chorób, nie tylko otyłości! Nieregularne odżywianie się także może doprowadzić do przeróżnych chorób.

6 Zdrowe odżywianie się + sport = same zalety! Jeżeli zdrowo jesz i regularnie uprawiasz sport to jesteś : szczupły/a, wysportowany/a, rzadziej,,łapiesz przeziębienia oraz jesteś mniej narażony/a na choroby. Jak raz na jakiś czas zjesz hamburgera bądź słodycze to nic takiego! Czekolada też jest potrzebna, ale nie przesadzaj! Pamiętaj, istnieje choroba zwana cukrzycą.

7


Pobierz ppt "Prezentuj ą.: Weronika i Agata. Niezdrowe odżywianie się + brak sportu = otyłość! Dlatego uważaj co jesz :D Skutki niezdrowego odżywiania mogą doprowadzić"

Podobne prezentacje


Reklamy Google