Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

1. Jak miał na imię ojciec Stasia? Władysław 2. … był spokrewniony z Nel. Poznali się w pociągu? Doktor Clary 3. Generał Gordon mieszkał tam zanim go.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "1. Jak miał na imię ojciec Stasia? Władysław 2. … był spokrewniony z Nel. Poznali się w pociągu? Doktor Clary 3. Generał Gordon mieszkał tam zanim go."— Zapis prezentacji:

1

2 1. Jak miał na imię ojciec Stasia? Władysław 2. … był spokrewniony z Nel. Poznali się w pociągu? Doktor Clary 3. Generał Gordon mieszkał tam zanim go zamordowali? Chartum 4. Pracowali tam ojcowie dzieci, kanał… Sueski 5. Zaplanowała porwanie dzieci… Fatma 6. Pełne imię głównej bohaterki? Nelly 7. Tylko on nie zapadł na śpiączkę wśród karawany Lindego? Nasibu 8. Uratowało to Nel gdy miała febrę? Chinina 9. Kto z porywaczy cenił Stasia? Idrys

3 10. Jaką Narodowość miał Pan Linde? Był Szwajcarem 11. Staś był… i Francuzem. Polakiem 12. Fatmie nie pozwolili wyjechać do? Sudanu 13. Jak Nel wymawiała imię Stasia?,,Stes 14. Gdy zatrzymywali się na noc robili… by się ochronić? Zeribę 15. Ile lat miał Staś? 14

4


Pobierz ppt "1. Jak miał na imię ojciec Stasia? Władysław 2. … był spokrewniony z Nel. Poznali się w pociągu? Doktor Clary 3. Generał Gordon mieszkał tam zanim go."

Podobne prezentacje


Reklamy Google