Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Sterydy. Zastosowanie medyczne sterydów Sterydy anaboliczne Wiele prób ich stosowania prowadziło często do efektów ubocznych, co spowodowało, że obecnie.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Sterydy. Zastosowanie medyczne sterydów Sterydy anaboliczne Wiele prób ich stosowania prowadziło często do efektów ubocznych, co spowodowało, że obecnie."— Zapis prezentacji:

1 Sterydy

2 Zastosowanie medyczne sterydów Sterydy anaboliczne Wiele prób ich stosowania prowadziło często do efektów ubocznych, co spowodowało, że obecnie ich stosowanie jest praktycznie zarzucone, z wyjątkiem stosowania testosteronu, w niektórych ściśle ograniczonych przypadkach.

3 M.in. stosowano je do: stymulowania wzrostu ko ś ci w anemii hipoplastycznej - regulowanie tempa wzrostu u dzieci, stymulowanie wzrostu apetytu i masy ciała w niektórych chorobach powoduj ą cych brak łaknienia -

4 przyspieszanie rozwoju płciowego chłopców prowadzona z użyciem sterydów anabolicznych. rekonwalescencji po ciężkich chorobach leczenia osteoporozy i gośćca stawowego

5

6

7 Wp ł yw sterydów Ludzie chc ą c mie ć mi ęś nie u ż ywaj ą tego, by by ć bardziej umi ęś nionym, jednak nie wiedz ą jakie skutki uboczne tu kryj ą.

8 Efekty uboczne brania sterydów

9

10

11 Ich oferta jest bogata, środków anabolicznych używa się coraz częściej w sporcie wyczynowym. Sportowcy chcą poprawić swój wygląd, nie zdaje czasem sobie sprawy, że może to doprowadzić do fatalnych skutków.

12 STOP DOPING! STOP STOP STOP !

13

14 Sterydy w kreskówkach. Magiczny pył Gumisiowy sok Magiczny napój

15


Pobierz ppt "Sterydy. Zastosowanie medyczne sterydów Sterydy anaboliczne Wiele prób ich stosowania prowadziło często do efektów ubocznych, co spowodowało, że obecnie."

Podobne prezentacje


Reklamy Google