Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Oświecenie Ludzie zaczęli badać świat metodami naukowymi. Nie korzystali z prawd religijnych . Swoje osiągnięcia przekazywali innym ludziom. Celem było.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Oświecenie Ludzie zaczęli badać świat metodami naukowymi. Nie korzystali z prawd religijnych . Swoje osiągnięcia przekazywali innym ludziom. Celem było."— Zapis prezentacji:

1 Oświecenie Ludzie zaczęli badać świat metodami naukowymi. Nie korzystali z prawd religijnych . Swoje osiągnięcia przekazywali innym ludziom. Celem było oświecenie ludzkości. Stąd wzięła się nazwa epoki.

2 Jeans-Jacques Rousseau
Urodził się 28 czerwca w Genewie Zmarł 2 lipca w Ermenonville Szwajcarski pisarz ,filozof i dramaturg tworzący w języku Francuskim w utworach przedstawiali własny pogląd na świat.

3 Izaak Newton Izaak Newton urodził się w 1642. Zmarł w 1727.
Stworzył podstawy nowoczesnej fizyki Za życia uznano go za geniusza. Nauka ta zajmuje się badaniem zjawisk zachodzących w przyrodzie. Zajmował się muzyką i malarstwem. Odkrył teorię grawitacji


Pobierz ppt "Oświecenie Ludzie zaczęli badać świat metodami naukowymi. Nie korzystali z prawd religijnych . Swoje osiągnięcia przekazywali innym ludziom. Celem było."

Podobne prezentacje


Reklamy Google