Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

W minecraftowym świecie życie płynie swoim zwykłym cyklem Chociaż jak widać nie wszędzie jest spokojnie Podejdę go od tyłu ssssssss Widać że plan creepera.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "W minecraftowym świecie życie płynie swoim zwykłym cyklem Chociaż jak widać nie wszędzie jest spokojnie Podejdę go od tyłu ssssssss Widać że plan creepera."— Zapis prezentacji:

1

2 W minecraftowym świecie życie płynie swoim zwykłym cyklem Chociaż jak widać nie wszędzie jest spokojnie Podejdę go od tyłu ssssssss Widać że plan creepera się powiódł Nie! Tylko nie to! Nie mam jak wejść na górę Po wyjściu z kanionu umarli i nie umarli zyskali groźnego wroga. Ha! I co kościsty?!

3 Coś tam się dzieje? W drodze powrotnej Steve zauważył coś dziwnego. To Herobrine nawiedził i zniszczył wioskę. Steve w jednej chwili wziął nogi za pas. Chyba mnie nie widział. Niestety Steve się mylił Herobrine go dostrzegł ale udało mu się uciec do domu. UgHhhhhh h…

4 Kiedy Steve dochodzi do zdrowia armia Herobrine odnosi zwycięstwo nad ludźmi. Nie damy rady!! Wszystko widzący Notch martwi się o losy minecrafta. Niedobrze mój brat nie może dojść do władzy. A Herobrine ma własne zmartwienie. Znaleźć mi Steva i zabić go! Tylko on może mnie powstrzymać Po dojściu do zdrowia Steve szuka swoich przyjaciół ale nie może ich znaleźć. Halo! Jest tam kto!?

5 Po chwili jednak zamiast przyjaciół znajduje sługi herobina Bliskie spotkanie… Gdzie oni są?! Nie żywi! Steve dostał szału. Zabije cię!!! Zobaczymy… Już po walce… Nienawidzę cię!

6


Pobierz ppt "W minecraftowym świecie życie płynie swoim zwykłym cyklem Chociaż jak widać nie wszędzie jest spokojnie Podejdę go od tyłu ssssssss Widać że plan creepera."

Podobne prezentacje


Reklamy Google