Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

"Pauca, sed matura" - Skromnie, ale dojrza ł e "Ut nihil amplius desiderandum relictum sit" - Aby nic wi ę cej nie pozostawa ł o do zrobienia.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: ""Pauca, sed matura" - Skromnie, ale dojrza ł e "Ut nihil amplius desiderandum relictum sit" - Aby nic wi ę cej nie pozostawa ł o do zrobienia."— Zapis prezentacji:

1

2

3

4

5 "Pauca, sed matura" - Skromnie, ale dojrza ł e "Ut nihil amplius desiderandum relictum sit" - Aby nic wi ę cej nie pozostawa ł o do zrobienia

6 Urodził się sie w Brunszwiku (płn. Niemcy) w ubogiej rodzinie poczatek edukacji. uczy się on tutaj m.in nauk filologicznych opuszcza Carolinum i udaje się na studia do Getyngi ukończenie nauki i wyjazd na uniwersytem w Helmsted, powstaje praca doktorska, pt. Demonstratio nova theo rematis omnen functionem algebraicam, zawarł małzeństwo z Joanna Osthoff,-był dwa razy żonaty otrzymuje nominalny tytuł profesora, pisze prace pt. Theoria motus corporum coelestium in sectionibus conicis Solem ambientium medal za wybitne zasługi naukowe, odrzucony nieprzyjeta oferta pracy w Berlińskiej Akademii Nauk Ueber Gegenstande der hohere Geodasie śmierć, po krótkiej, lecz ciężkiej chorobie.


Pobierz ppt ""Pauca, sed matura" - Skromnie, ale dojrza ł e "Ut nihil amplius desiderandum relictum sit" - Aby nic wi ę cej nie pozostawa ł o do zrobienia."

Podobne prezentacje


Reklamy Google