Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Prezentacja : Ola Piekarz :. Manga jest to japoński styl rysowania, na podstawie mangii powstaje film, znany jako anime.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Prezentacja : Ola Piekarz :. Manga jest to japoński styl rysowania, na podstawie mangii powstaje film, znany jako anime."— Zapis prezentacji:

1 Prezentacja : Ola Piekarz :

2 Manga jest to japoński styl rysowania, na podstawie mangii powstaje film, znany jako anime.

3 Manga (jap., Manga) - komiks, obraz, rysunek, szkic, karykatura. Japońskie słowo wywodzące się ze sposobu ozdabiania rycin i innych form sztuki użytkowej. Współcześnie używane poza Japonią oznacza japoński komiks.

4

5

6 Drugim stylem rysowania jest rysowanie realizmu, czyli rysowanie krajobrazów.

7 Architektura krajobrazu - jest dziedziną nauki związaną z kształtowaniem życiowej przestrzeni człowieka za pomocą szaty roślinnej, elementów wodnych i architektonicznych oraz z uwzględnieniem rozmaitych czynników, które tworzą charakter otaczającego krajobrazu. Są to uwarunkowania naturalne, takie jak: rzeźba terenu.

8

9 Abstarakcja, to taki styl, który artysta próbuje wyrazić swoje uczucia malując go.

10 Abstrakcja (łac. abstractio - oderwanie) – w sztukach plastycznych: taka realizacja dzieła, w której jest ono pozbawione wszelkich cech ilustracyjności, a artysta nie stara się naśladować natury. Autorzy stosują różne środki wyrazu, dzięki którym "coś przedstawiają".

11

12

13 Wallpaper – Przerobiona na komputerze grafika.

14 Tapety (także stacjonarny obraz i tło pulpitu) jest obraz jako tło w graficzny interfejsie użytkownika na ekranie komputera lub przenośnego urządzenia komunikacyjnego.

15


Pobierz ppt "Prezentacja : Ola Piekarz :. Manga jest to japoński styl rysowania, na podstawie mangii powstaje film, znany jako anime."

Podobne prezentacje


Reklamy Google