Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

STUDNIÓWKA 2013r. Studniówka X LO odbyła się 12 stycznia 2013 roku w ratajskiej Gospodzie Familijnej. Chociaż niektórzy nie posłuchali namów nauczycieli,

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "STUDNIÓWKA 2013r. Studniówka X LO odbyła się 12 stycznia 2013 roku w ratajskiej Gospodzie Familijnej. Chociaż niektórzy nie posłuchali namów nauczycieli,"— Zapis prezentacji:

1 STUDNIÓWKA 2013r. Studniówka X LO odbyła się 12 stycznia 2013 roku w ratajskiej Gospodzie Familijnej. Chociaż niektórzy nie posłuchali namów nauczycieli, ani rad rodziców, że studniówkę ma się tylko raz w życiu i nie stawili się na balu – to jednak ci obecni stanowili większość. Uroczystość tradycyjnie rozpoczęła się polonezem. Polski taniec narodowy w wykonaniu uczniów naszego liceum wypadł świetnie i myślę, że takiego chodzonego nie powstydziliby się sami bohaterowie Pana Tadeusza. Wyczerpujące próby na sali gimnastycznej opłaciły się, a profesor Tytko zdecydowanie powinien być dumny – nie tylko ze swoich uczniów, ale także z siebie, skoro nawet z nas udało mu się wykrzesać nieco gracji i wdzięku.

2 STUDNIÓWKA 2013r.

3 Trzeba przyznać,że Ogóreczki sprostały wymaganiom tegorocznych maturzystów. Od tańca zaś nie stronili również nasi ukochani nauczyciele. wprost nie sposób było ich na parkiecie dogonić!

4 STUDNIÓWKA 2013r. Ku uciesze singli i niezadowoleniu zakochanych, zespół grał niewiele wolnych kawałków. Taki dobór repertuaru sprawił, że podczas tańca naprawdę można było się wyszaleć.

5 STUDNIÓWKA 2013r. Tego dnia każdy z nas zrozumiał, że przestrogi nauczycieli to nie przelewki – do matury naprawdę zostało niewiele czasu i to najwyższa pora, by przysiąść do solidnych powtórek. A jeżeli wierzyć w popularne wśród uczniów przysłowie: Studniówka udana - matura zdana, są duże szanse, że tegoroczne wyniki matury usatysfakcjonują zarówno uczniów, jak i nauczycieli.


Pobierz ppt "STUDNIÓWKA 2013r. Studniówka X LO odbyła się 12 stycznia 2013 roku w ratajskiej Gospodzie Familijnej. Chociaż niektórzy nie posłuchali namów nauczycieli,"

Podobne prezentacje


Reklamy Google