Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

S Z K O Ł A P O D S T A W O W A NR 4 im. Kornela Makuszyńskiego ul. Kazimierza Wielkiego 28 "U ś m i e c h j e s t s z c z ę ś c i e m d z i e c k a" -

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "S Z K O Ł A P O D S T A W O W A NR 4 im. Kornela Makuszyńskiego ul. Kazimierza Wielkiego 28 "U ś m i e c h j e s t s z c z ę ś c i e m d z i e c k a" -"— Zapis prezentacji:

1 S Z K O Ł A P O D S T A W O W A NR 4 im. Kornela Makuszyńskiego ul. Kazimierza Wielkiego 28 "U ś m i e c h j e s t s z c z ę ś c i e m d z i e c k a" - /Kornel Makuszyński/ Nadzór pedagogiczny sprawuje dyrektor Miejskiego Przedszkola Nr 2 w Rawie Mazowieckiej – Bożena Paterka

2 Przedszkole Miejskie nr 2 w Rawie Mazowieckiej ul. Zamkowa Wola 5 jest placówką dziewięciooddziałową. Dwie grupy sześciolatków (49 dzieci) uczęszczają do Szkoły Podstawowej nr 4 w Rawie Maz. ul. Kazimierza Wielkiego 28. W budynku szkoły przedszkolaki korzystają z jadalni, szatni, toalet oraz z dwóch sal zajęć, które zostały zaadoptowane z klas lekcyjnych. Do sal zakupiono nowe stoliki, krzesełka dostosowane do wzrostu dzieci, niezbędne do nauki i zabawy pomoce, gry dydaktyczne, zabawki, sprzęt audiowizualny oraz wykładziny dywanowe. Posiłki dla dzieci z grup 0 przygotowywane są w kuchni przedszkola, a następnie przewożone do szkoły. W tym celu zostały zakupione odpowiednie termosy oraz pojemniki termoizolacyjne. Ponadto zakupiono sztućce i naczynia do spożywania posiłków.

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

14


Pobierz ppt "S Z K O Ł A P O D S T A W O W A NR 4 im. Kornela Makuszyńskiego ul. Kazimierza Wielkiego 28 "U ś m i e c h j e s t s z c z ę ś c i e m d z i e c k a" -"

Podobne prezentacje


Reklamy Google