Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Jubileusz 65-lecia UŁ zaproszenie do współpracy Szanowni Państwo, UNIWERSYTET ŁÓDZKI powstał 24 maja 1945 roku jako kontynuator dorobku i tradycji działających.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Jubileusz 65-lecia UŁ zaproszenie do współpracy Szanowni Państwo, UNIWERSYTET ŁÓDZKI powstał 24 maja 1945 roku jako kontynuator dorobku i tradycji działających."— Zapis prezentacji:

1

2 Jubileusz 65-lecia UŁ zaproszenie do współpracy Szanowni Państwo, UNIWERSYTET ŁÓDZKI powstał 24 maja 1945 roku jako kontynuator dorobku i tradycji działających w okresie międzywojennym szkół i placówek edukacyjnych. W ciągu minionych 65 lat nasza łódzka uczelnia stała się jednym z największych uniwersytetów w Polsce. Dziś społeczność UŁ to: prawie 45 tysięcy studentów i słuchaczy studiów podyplomowych blisko 4 tysiące pracowników 12 wydziałów i wiele jednostek poza i międzywydziałowych pokolenia absolwentów co trzeci łódzki student to student Uniwersytetu Łódzkiego

3 Jubileusz 65-lecia UŁ zaproszenie do współpracy Łódź - dawnej przemysłowa, dziś zdecydowanie akademicka Uniwersytet Łódzki pełni ważną rolę w życiu miasta, województwa i regionu. Jest ośrodkiem kształcenia i nauki. W gronie naszych absolwentów i pracowników z łatwością można znaleźć osoby, które piastują lub piastowały eksponowane i ważne urzędy, stanowiska, funkcje. Jednocześnie uczelnia zdaje sobie sprawę z ważnej roli opinio i kulturotwórczej. Dlatego właśnie wspiera inicjatywy jak II Festiwal Działań Miejskich MIASTOGRAF, organizuje konkursy fotograficzne pod hasłem Nasz Uniwersytet w Naszym Mieście (druga edycja startuje w styczniu 2010), we współpracy z Kinem Cytryna organizuje właśnie własne Centrum Sztuki.

4 Jubileusz 65-lecia UŁ zaproszenie do współpracy Łódź - dawnej przemysłowa, dziś zdecydowanie akademicka UŁ wspiera aktywność studencką, pomaga w realizacji życiowych zamierzeń i planów. Prowadzi akcje charytatywne, których zasięg wykracza poza granice miasta i województwa (Za kwiaty dziękujemy)

5 Jubileusz 65-lecia UŁ zaproszenie do współpracy

6 Centrum Promocji UŁ wraz ze Stowarzyszeniem TOPOGRAFIE uruchamia właśnie projekt Nasz Uniwersytet w Naszym Mieście. Idea projektu polega na powiązaniu promocji uczelni z promocją miasta. Jako narzędzia planujemy wykorzystać stoiska targowe, na których powstaną specjalne strefy miejskie, nadajniki bluetooth przekazujące informacje o Łodzi oraz gry miejskie i materiały informacyjne/promocyjne. Sądzimy, że jubileusz 65-lecia UŁ jest znakomitą okazją do wspólnych działań. Właśnie teraz wyraźnie widać, jak tradycja przeplata się z nowoczesnością. Krótką listę naszych planów i możliwości przedstawiamy w dalszej części prezentacji.

7 Jubileusz 65-lecia UŁ zaproszenie do współpracy Jubileusz Uniwersytetu Łódzkiego jest okazją do zaznaczenia faktu głębokiej i wielopłaszczyznowej obecności uczelni w życiu miasta. Do świętowania naszego jubileuszu chcemy zaprosić wszystkich, którzy czują się związani z uczelnią, jej pracowników, studentów, sympatyków, przyjaciół, absolwentów, partnerów z różnych środowisk. Będziemy zaszczyceni, mogąc włączyć Państwa do tego grona.

8 Jubileusz 65-lecia UŁ zaproszenie do współpracy W ramach obchodów 65-lecia UŁ zaplanowaliśmy: kampanię outdoor - billboardy i citylighty w eksponowanych miejscach Łodzi, wernisaż wystawy konkursu fotograficznego Uniwersyteckie fotostory, towarzyszącą Fotofestiwalowi. Konkurs prowadzimy wspólnie z Łódź Art Center. Wystawa będzie miała miejsce w pięknych wnętrzach Pałacu Biedermanna (Franciszkańska 1/3) - reprezentacyjnej siedzibie władz UŁ, publikację pokonkursową - album fotograficzny grę miejską w ramach projektu Nasz Uniwersytet w Naszym Mieście. Projekt przygotowujemy we współpracy ze Stowarzyszeniem Działań Miejskich TOPOGRAFIE, przygotowanie strony internetowej pod adresem www.65lat.uni.lodz.plwww.65lat.uni.lodz.pl

9 Jubileusz 65-lecia UŁ zaproszenie do współpracy A także: specjalne wydanie czasopisma UŁ KRONIKA (nakład 1 500 egz. + wydanie on-line) publikację audiobooka poświęconej uczelni książki Mój Uniwersytet autorstwa Stanisława Bąkowicza, publikację gazety pod tytułem Od 65 lat, w której obok artykułów z prasy z dnia 24 maja 1945 r. pojawią się aktualne teksty z życia UŁ, akcje z udziałem studentów uczelni (m.in. podczas kwietniowego Festiwalu Nauki, Techniki i Sztuki na rynku Manufaktury) przygotowanie animacji dostępnej poprzez fotokod UŁ oraz umieszczone na uczelni nadajniki bluetooth oraz w internecie (portale społecznościowe, strony UŁ) i inne zwyczajowo towarzyszące Świętu Uniwersytetu Łódzkiego uroczystości i wydarzenia

10 Jubileusz 65-lecia UŁ zaproszenie do współpracy A także: We współpracy z łódzkim oddziałem TVP: materiał filmowy składający się z archiwaliów (z zasobów telewizyjnych, kronik filmowych i in.) oraz części współczesnej - życzeń dla uczelni, zdjęć jej nowoczesnej architektury, wydarzeń z jej życia... Materiał ten będzie dostępny on-line, na płytach CD (dołączanych także do czasopisma UŁ KRONIKA), emitowany w telewizji. Planujemy również akcję: RODZINNA FOTOGRAFIA, czyli wspólne zdjęcie wszytskich chętnych osób związanych z UŁ, wykonane w dniu 24 maja 2010 r.

11 Jubileusz 65-lecia UŁ zaproszenie do współpracy Kiedy? Szereg działań podjęliśmy od początku roku 2010. Najważniejsze wydarzenia zaplanowaliśmy na maj tego roku. Wernisaż wystawy, uroczystości oficjalne i in. będą miały miejsce w dniach 21-24 maja 2010.

12 Jubileusz 65-lecia UŁ zaproszenie do współpracy Zależy nam na dotarciu z komunikatem o jubileuszu do jak najszerszego grona. Dlatego właśnie: w mediach pojawią się reklamy z logotypem 65-lecia, na naszych wydziałach w gablotach Centrum Promocji UŁ zostaną umieszczone specjalnie przygotowane plakaty, na stronie internetowej uczelni został umieszczony banner z logotypem 65-lecia, odsyłający do strony www.65lat.uni.lodz.pl www.65lat.uni.lodz.pl począwszy od stycznia 2010 Centrum Promocji UŁ prowadzi kolportaż materiałów promocyjnych akcji: kalendarzy ściennych, książkowych oraz znaczków/przypinek.

13 Jubileusz 65-lecia UŁ zaproszenie do współpracy Naszym partnerom i sponsorom wydarzeń jubileuszowych proponujemy: umieszczenie logotypu w zakładce partnerzy strony www.65lat.uni.lodz.plwww.65lat.uni.lodz.pl umieszczenie logotypu i informacji w specjalnej edycji czasopisma KRONIKA umieszczenie logotypu na obwolucie albumu fotograficznego, wieńczącego konkurs Uniwersyteckie Fotostory umieszczenie informacji o partnerach i sponsorach w informacjach kierowanych do mediów umieszczenie logotypu w specjalnie przygotowanej animacji, dostępnej za pomocą fotokodu UŁ oraz nadajników bluetooth (uruchomione wspólnie z firmą MobileMS na terenie Rektoratu UŁ, Biblioteki UŁ, Centrum Obsługi Studenta, Wydziału Prawa i Administracji)

14 Jubileusz 65-lecia UŁ zaproszenie do współpracy Naszym partnerom i sponsorom wydarzeń jubileuszowych proponujemy także: możliwość ustawienia elementów identyfikacji (roll-upy, standy i in.) podczas gry miejskiej, wernisażu wystawy Uniwersyteckie Fotostory promocję poprzez dostępne Centrum Promocji UŁ kanały informacyjne (newsletter, profile na portalach społecznościowych i in.) zamieszczenie logotypu na wszelkich materiałach promujących jubileusz naszej uczelni

15 Jubileusz 65-lecia UŁ zaproszenie do współpracy Zachęcamy do współpracy przy prestiżowym projekcie. Dziękujemy za uwagę. Na wszelkie pytania odpowie: Michał Kędzierski Centrum Promocji UŁ Narutowicza 65, 90-131 Łódź michal.kedzierski@uni.lodz.pl 512 309 297 www.65lat.uni.lodz.pl


Pobierz ppt "Jubileusz 65-lecia UŁ zaproszenie do współpracy Szanowni Państwo, UNIWERSYTET ŁÓDZKI powstał 24 maja 1945 roku jako kontynuator dorobku i tradycji działających."

Podobne prezentacje


Reklamy Google