Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Projekt AS KOMPETENCJI jest współfinansowany przez Unię Europejską w ramach środków Europejskiego Funduszu Społecznego Program Operacyjny Kapitał Ludzki.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Projekt AS KOMPETENCJI jest współfinansowany przez Unię Europejską w ramach środków Europejskiego Funduszu Społecznego Program Operacyjny Kapitał Ludzki."— Zapis prezentacji:

1 Projekt AS KOMPETENCJI jest współfinansowany przez Unię Europejską w ramach środków Europejskiego Funduszu Społecznego Program Operacyjny Kapitał Ludzki 2007-2013 CZŁOWIEK – NAJLEPSZA INWESTYCJA Publikacja jest współfinansowana przez Unię Europejską w ramach środków Europejskiego Funduszu Społecznego Prezentacja jest dystrybuowana bezpłatnie

2 DANE INFORMACYJNE: ZESPÓŁ SZKÓŁ LEŚNYCH im. inż. Jana Kloski w GORAJU ID grupy: 97/85_MF_G1 Kompetencja: MATEMATYCZNO FIZYCZNA Temat projektowy: ZJAWISKA OPTYCZNE Semestr/rok szkolny: SEMESTR I 2009/2010

3 PIERWSZE WSPÓLNE SPOTKANIE:

4 SPOTKANIE Z,,CZARTEM KTÓRY OKAZAŁ SIĘ NIE TAKI STRASZNY JAK GO MALUJĄ. Wzięliśmy udział w wykładzie przeprowadzonym przez pana dr Wojciecha Czarta, który okazał się bardzo miłym i mądrym człowiekiem.

5 WYKŁAD:

6 WYBRALIŚMY SIĘ NA WYSTAWĘ ORGANIZOWANĄ PRZEZ UNIWERSYTET SZCZECIŃSKI.

7 BIORĄC UDZIAŁ W WYSTAWIE ODKRYLIŚMY TAJNIKI ZJAWISK FIZYCZNYCH A ZARAZEM ŚWIETNIE SIĘ BAWILIŚMY

8

9 NA DOTYCHCZASOWYCH ZAJĘCIACH ZAJMOWALIŚMY SIĘ GŁÓWNIE TEMATAMI ZWIĄZANYMI ZE ZJAWISKAMI FIZYCZNYMI ZACHODZĄCYMI W PRZYRODZIE A W SZCZEGÓLNOŚCI CHMURAMI I TĘCZĄ.

10 Chmury to zbiorowiska unoszących się w powietrzu cząstek w postaci kropelek wody lub kryształków lodu albo ich mieszaniny.

11 Tęcza – zjawisko optyczne i meteorologiczne występujące w postaci charakterystycznego wielobarwnego łuku, widocznego gdy Słońce oświetla krople wody w ziemskiej atmosferze. Tęcza powstaje w wyniku rozszczepienia światła załamującego się i odbijającego się wewnątrz kropli wody (np. deszczu) o kształcie zbliżonym do kulistego

12 Projekt AS KOMPETENCJI jest współfinansowany przez Unię Europejską w ramach środków Europejskiego Funduszu Społecznego Program Operacyjny Kapitał Ludzki 2007-2013 CZŁOWIEK – NAJLEPSZA INWESTYCJA Publikacja jest współfinansowana przez Unię Europejską w ramach środków Europejskiego Funduszu Społecznego Prezentacja jest dystrybuowana bezpłatnie


Pobierz ppt "Projekt AS KOMPETENCJI jest współfinansowany przez Unię Europejską w ramach środków Europejskiego Funduszu Społecznego Program Operacyjny Kapitał Ludzki."

Podobne prezentacje


Reklamy Google