Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Moja pierwsza prezentacja (napis pisany czcionką Times New Roman 44, wytłuszczoną, wyśrodkowaną) Tak właściwie jest ona o niczym. Tylko po to aby przetestować

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Moja pierwsza prezentacja (napis pisany czcionką Times New Roman 44, wytłuszczoną, wyśrodkowaną) Tak właściwie jest ona o niczym. Tylko po to aby przetestować"— Zapis prezentacji:

1 Moja pierwsza prezentacja (napis pisany czcionką Times New Roman 44, wytłuszczoną, wyśrodkowaną) Tak właściwie jest ona o niczym. Tylko po to aby przetestować nasze umiejętności (tekst pisany czcionką Arial 32, pochyloną, wyrównywany do lewej)

2 Co będzie w naszej prezentacji (tekst pisany czcionką Times New Roman 48, wyśrodkowany) Slajd z tabelą Slajd ze schematem organizacyjnym Slajd z podpisanym rysunkiem (tekst pisany czcionką Arial 32, pochyloną, wyrównywany do lewej)

3 Teraz mała tabelka

4 Mały schemacik

5 Rys.1. Schemat instalacji badawczej (czcionka Times New Roman 18, wyśrodkowana)


Pobierz ppt "Moja pierwsza prezentacja (napis pisany czcionką Times New Roman 44, wytłuszczoną, wyśrodkowaną) Tak właściwie jest ona o niczym. Tylko po to aby przetestować"

Podobne prezentacje


Reklamy Google