Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

ORGANIZACJA FUNDACJI

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "ORGANIZACJA FUNDACJI"— Zapis prezentacji:

1

2 ORGANIZACJA FUNDACJI http://www.fundacjasudola.org.pl

3 Przyjaciel Fundacji Wspieram fundację i jej przedsięwzięcia przez pomoc rzeczową, finansową, budowanie dobrego wizerunku.... Sympatyk Fundacji Nie składam deklaracji współpracy w ramach wolontariatu, ale włączam się aktywnie w niektóre przedsięwzięcia Partnerzy Fundacji (pracownicy) Zadeklarowaliśmy chęć aktywnego uczestnictwa w przedsięwzięciach Fundacji i działamy na zasadzie dobrowolnego wkładu pracy. Można na nas liczyć i jesteśmy dyspozycyjni.

4 Partnerzy fundacji pracują w grupach roboczych. Każda grupa robocza ma swego lidera, który organizuje pracę grupy. Grupa organizacyjna: organizacja festynów, rajdu samochodowego, jarmarku, paczek i innej pomocy potrzebującym, materiałów budowlanych i innej pomocy. Grupa kulturalno – oświatowo – rekreacyjna: organizacja wypoczynku letniego i zimowego na terenie KSP i poza miejscem zamieszkania; organizacja zajęć pozalekcyjnych i inne. Grupa finansowo-prawna: rozliczanie przedsięwzięć fundacji, prowadzenie dokumentacji fundacji, pozyskiwanie funduszy, poszukiwanie sponsorów, sprawozdawczość. Grupa ds. pozyskiwania środków z funduszy strukturalnych: pisanie wniosków i ich realizacja.

5 http://www.fundacjasudola.org.pl Wszystkich chętnych zapraszamy do współpracy. Wszelkie informacje oraz dane kontaktowe znajdują się na naszej stronie internetowej.

6


Pobierz ppt "ORGANIZACJA FUNDACJI"

Podobne prezentacje


Reklamy Google