Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Www.tmr.net.pl. SAFETY PAINT zawiera w sobie kilka różnych komponentów pozwalających na uzyskanie doskonałej powłoki lakierniczej o wysokim połysku, tworzącej.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Www.tmr.net.pl. SAFETY PAINT zawiera w sobie kilka różnych komponentów pozwalających na uzyskanie doskonałej powłoki lakierniczej o wysokim połysku, tworzącej."— Zapis prezentacji:

1

2 SAFETY PAINT zawiera w sobie kilka różnych komponentów pozwalających na uzyskanie doskonałej powłoki lakierniczej o wysokim połysku, tworzącej ochronny płaszcz lakieru. System ten zapewnia doskonałą ochronę przed światłem UV, chemikaliami stosowanymi w myjniach, solą drogową, kwaśnymi deszczami oraz innymi szkodliwymi czynnikami atmosferycznymi powodującymi uszkodzenia powłoki lakierniczej, narażonej na ich działanie podczas codziennej eksploatacji pojazdu.

3 W trosce o Państwa samochód chcielibyśmy dziś zaoferować nasze usługi. Tak wygląda lakier używanego samochodu, który nie był w żaden sposób zabezpieczony i przez to narażony został na proces oksydacji powłoki lakierniczej pod wpływem czynników atmosferycznych.

4 A tak zachowuje się i wygląda powłoka lakiernicza poddana maszynowemu procesowi dezoksydacji oraz końcowej aplikacji Safety Paint, chroniącej i pozostawiającej połysk na długi okres czasu. Efektem aplikacji Safety Paint jest powłoka ochronna, która wyróżnia się wyjątkową odpornością na czynniki atmosferyczne, gładkością i połyskiem, na które udzielamy gwarancji.

5 Przykładowe zdjęcia samochodu przed użyciem SNB…

6

7

8

9 Zdjęcia wykonane podczas prac. Widać różnicę…

10

11

12

13 Zdjęcia po zakończeniu prac…

14

15

16

17

18

19 Zamieszczone zdjęcia zostały wykonane w firmie TMR. Kontakt: Adres: TMR Firma Motoryzacyjna Tomasz Radziszewski ul. Sławińskiego Żyrardów Telefony: tel.: (0-46) fax: (0-46)

20 Dziękujemy i zapraszamy!!!


Pobierz ppt "Www.tmr.net.pl. SAFETY PAINT zawiera w sobie kilka różnych komponentów pozwalających na uzyskanie doskonałej powłoki lakierniczej o wysokim połysku, tworzącej."

Podobne prezentacje


Reklamy Google