Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Www.tmr.net.pl. SAFETY PAINT zawiera w sobie kilka różnych komponentów pozwalających na uzyskanie doskonałej powłoki lakierniczej o wysokim połysku, tworzącej.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Www.tmr.net.pl. SAFETY PAINT zawiera w sobie kilka różnych komponentów pozwalających na uzyskanie doskonałej powłoki lakierniczej o wysokim połysku, tworzącej."— Zapis prezentacji:

1 www.tmr.net.pl

2 SAFETY PAINT zawiera w sobie kilka różnych komponentów pozwalających na uzyskanie doskonałej powłoki lakierniczej o wysokim połysku, tworzącej ochronny płaszcz lakieru. System ten zapewnia doskonałą ochronę przed światłem UV, chemikaliami stosowanymi w myjniach, solą drogową, kwaśnymi deszczami oraz innymi szkodliwymi czynnikami atmosferycznymi powodującymi uszkodzenia powłoki lakierniczej, narażonej na ich działanie podczas codziennej eksploatacji pojazdu. www.tmr.net.pl

3 W trosce o Państwa samochód chcielibyśmy dziś zaoferować nasze usługi. Tak wygląda lakier używanego samochodu, który nie był w żaden sposób zabezpieczony i przez to narażony został na proces oksydacji powłoki lakierniczej pod wpływem czynników atmosferycznych.

4 www.tmr.net.pl A tak zachowuje się i wygląda powłoka lakiernicza poddana maszynowemu procesowi dezoksydacji oraz końcowej aplikacji Safety Paint, chroniącej i pozostawiającej połysk na długi okres czasu. Efektem aplikacji Safety Paint jest powłoka ochronna, która wyróżnia się wyjątkową odpornością na czynniki atmosferyczne, gładkością i połyskiem, na które udzielamy gwarancji.

5 www.tmr.net.pl Przykładowe zdjęcia samochodu przed użyciem SNB…

6 www.tmr.net.pl

7

8

9 Zdjęcia wykonane podczas prac. Widać różnicę…

10 www.tmr.net.pl

11

12

13 Zdjęcia po zakończeniu prac…

14 www.tmr.net.pl

15

16

17

18

19 Zamieszczone zdjęcia zostały wykonane w firmie TMR. Kontakt: www.tmr.net.pl Adres: TMR Firma Motoryzacyjna Tomasz Radziszewski ul. Sławińskiego 6 96-300 Żyrardów Telefony: tel.: (0-46) 855-02-77 fax: (0-46) 855-02-78 e-mail: tmr@xl.wp.pltmr@xl.wp.pl

20 Dziękujemy i zapraszamy!!! www.tmr.net.pl


Pobierz ppt "Www.tmr.net.pl. SAFETY PAINT zawiera w sobie kilka różnych komponentów pozwalających na uzyskanie doskonałej powłoki lakierniczej o wysokim połysku, tworzącej."

Podobne prezentacje


Reklamy Google