Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Kim oni właściwie są ?Prawdziwy dresiarz (trios paskos pustos łeb) chodzi w dresie 24 godziny na dobę. Do szkoły, pracy, na imprezę, do kościoła, na.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Kim oni właściwie są ?Prawdziwy dresiarz (trios paskos pustos łeb) chodzi w dresie 24 godziny na dobę. Do szkoły, pracy, na imprezę, do kościoła, na."— Zapis prezentacji:

1

2

3 Kim oni właściwie są ?Prawdziwy dresiarz (trios paskos pustos łeb) chodzi w dresie 24 godziny na dobę. Do szkoły, pracy, na imprezę, do kościoła, na ślub, pogrzeb itd.. Do tego dresiku trzeba mieć odpowiednie buty, fryzurę i inne gadżety.

4 Dresy z profilu Posiadamy dwa rodzaje dresiarzy: Dresus rozbujnikusDresus pakerus Ma zawsze przy sobie pałkę i jest gotowy do sklepania każdego, o każdej porze dnia i nocy. Chodzi na siłownię trzy razy dziennie, jego śniadanie, obiad i kolację stanowią sterydy, odżywki i inne dopalacze.

5 Analiz budowy głowy dresa. Mózg Oczy Czaszka

6 Co jest wymagane w życiu każdego dresa ? Dresiarz DresButyKomóraFuraStyl MuzaWłosy

7 Najlepsze dresy to są takie z nogawkami z guzikami od góry do dołu niby rozpinanymi. Mówię niby, bo one tak naprawdę nie są. To tylko taki trik. Ktoś normalnie może pomyśleć, że tam wiatr wieje między guzikami, a to jest zaszyte w środku faktycznie. No i normalnie byłbym zapomniał o najważniejszym elemencie dobrego dresiku, znaczy o paskach. Najlepiej jak są 4 takie paski od góry do samego dołu. Czasem są odblaskowe, to się gościu tak świecisz w nocy, że cię pały od razu zobaczą i zwiną z parku. Hehe, niezły dżołk, co? No ale to z drugiej strony jest fajowy bajer. Orginal Dress Dresiki

8 Eleganckie mokasynki Jak zwyczaj nakazuje buciki muszą mieć cztery paski i najlepiej żeby się świeciły. Można je kupić na bazarze, w hipermarkecie i ostatecznie w sklepie firmowym. Dress Mati:Są też mega buty co w ogóle nie mają sznurówek, tylko takie cool żyłki. W takich butkach chodzić to jest coś, ale nie każdego na to stać (ja mam takie buty).

9 Telefoniki Teraz komórę to każdy dres musi mieć. Nie żeby dzwonić, ale tak. Rozmowy są drogie i się nie opłacają, bo jak nie rozmawia to szybko zaoszczędzi sobie na nowy jeszcze bardziej odlotowy telefonik. Najlepsze dreiarskie komóry to Nokie (3310) ale dobre są też Samsungi 17 gier to teraz podstawa

10 Każdy szanujący się dresik musi korzystać z samochodu, obojętnie jakiego, ważne żeby był. Taką furę trzeba odpowiednio przerobić: 1. zaciemnić szyby 2.Dołożyć jak najwięcej, różnego typu świecidełek 3.zdjąć tłumik, żeby ryczało na kilometr 4.Zainstalować sprzęt grający ( zamiast tylnych siedzeń) Taryfa

11 Hip hop i żelik Muza – to naprawdę ważne w życiu dresa, fajnie jeżeli jest to ryk lub też zwykłe uderzenia typu bum, bum Żelik - to właśnie to co każdy orginalny człowiek lubi najbardziej. Włosy na żelu wyglądają jakby były mokre. I można dowolnie sobie modelować fryzurę jak się chce. Najlepiej to włosów nie myć przez jakiś miesiąc to wtedy oszczędza się na żelu bo się same trochę kleją. Ale i tak trzeba za każdym razem zużyć gdzieś z pół tubki żelu, żeby to jakoś wyglądało nie wiejsko.

12 A oto słowa wypowiedziane przez… samych dresiarzy ! "Po co nam mózg przecie ż mamy dresy" W pracy, w szkole, w lesie -zawsze w dresie Nam my ś le ć nie kazano"

13 Znaki szczególne dres-manów Znak drugi: typ dresu A - zwykły B - zwykły rozpinany C - błyszczący D - błyszczący rozpinany Znak trzeci: fryzura A - normalna B - normalna + wąsy C - łysy D - łysy + grzywka E - podgolony i nażelowany F - podgolony i nażelowany + wąsy Znak pierwszy: ilość pasków Cyfry z zakresu 1 – 6 0- Zwykły chodnikowy Znaki szczególne: dres z 1 paskiem. Występowanie: jak sama nazwa wskazuje, głównie chodniki. Zajęcia:chodzi tam i z powrotem po chodnikach. 1-Starszy chodnikowy Znaki szczególne: dres z 2 paskami Występowanie: chodniki, czasem ulice. Zajęcia: Te same co w przypadku stopnia Zwykłego chodnikowego, prócz tego zaczepianie przedstawicieli tegoż gatunku (próby odrywania pasków i nielegalnego podniesienia się w hierarchi ) 2-Podziemnik znaki szczególne : dres z 4 paskami występowanie: przejścia podziemne Zajęcia : Zaczepianie ludzi przechodzących pod wiaduktami i innego rodzaju przejściami 3-Komunikacyjny Znaki szczególne: dres z 5 paskami Występowanie: przystanki autobusowe i tramwajowe Zajęcia: przesiadywanie bez celu na przystankach pod pozorem czekania na autobus lub tramwaj, czasem wsiadanie do lepszego nadjeżdżającego. Gatunek ten został postawiony w hierarchii tak wysoko ze względu na umiejętność posługiwania się środkami lokomocji. Co sprytniejsi są w stanie nawet zapamiętać przystanek, na którym wsiedli. 4-Arcydres Znaki szczególne : dres z 6 paskami występowanie : wszędzie,ale rzadko spotykany Zajęcia : szef wszystkich dresiarzy, wydaje polecenia, cechuje się wysokim IQ ( ponad 55) więc najczęściej można go spotkać siedzącego w swym maluchu, słuchającego muzyki. Warto dodać, że szefem zostaje się dopiero po przejściu wszystkich stopni wtajemniczenia.

14 Światowy dzień dresiarza obchodzony jest !! 5.12 !! W tym dniu warto jest im ofiarować radio samochodowe, a może jakieś paski, żeby sobie przyszyli do dresu…

15 Najczęściej spotykane znaki występujące u ludzi-dresów.

16 Mam nadzieję, że ta prezentacja skutecznie odradziła wszystkim wstąpienie do wielkiej rodziny dresiarzy !!! Bibliografia : Internet Własne zbiory

17 KONIEC Chciałbym zaznaczyć, że postacie wykorzystane w powyższej prezentacji są fikcyjne, a wszelkie podobieństwo do osób rzeczywistych jest czysto przypadkowe i niezamierzone. Przemek Najder Kl IA


Pobierz ppt "Kim oni właściwie są ?Prawdziwy dresiarz (trios paskos pustos łeb) chodzi w dresie 24 godziny na dobę. Do szkoły, pracy, na imprezę, do kościoła, na."

Podobne prezentacje


Reklamy Google