Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Ludzki umysł … … oszukuje nas gdziekolwiek może!

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Ludzki umysł … … oszukuje nas gdziekolwiek może!"— Zapis prezentacji:

1

2 Ludzki umysł … … oszukuje nas gdziekolwiek może!

3 Fenomelnalna moc ludzkiego umysłu Nie młgoem urzyiweć, że mgoę zumierzoć to co wśłaine cztyam. Foennmnelaa moc lgudzikeo ułmsyu! Włudeg bdaań ppodzrzeynorwach na Usrniweciytee Cmabrigde, nie ma zinnaczea w jekaij keolśjcnoi lteriy unomcziesze są w swiłoe, jyeinde iottnse jset, aby piszwera i onisatta lteria błyy na wyśłaiwcm miscjeu. Rtszea mżoe być caicikłowie pnarzeszmiea, a i tak jset się w sintae pyrzatczeć tsket bez pmelrobu. Dzjiee się tak paoinweż ldzkui usmył nie cztya kdaeżj lriety po keoli lecz słwoa jkao cśłaoć. Nmietiswoae, co? No cóż, a ja zwasze małelyśem, że ogrifrtoaa jset wnżaa. PS: Gdzieś to przeczytałem i pomyśałem, że warto to przesłac dalej. Nie znam pochodzenia tego tekstu.

4 Coś się kręci? – idź do domu, potrzebujesz przerwy!

5 Spójrz na zdjęcie? Co widzisz? Badania dowiodły, że małe dzieci nie zauważają na zdjęciu pary w intymnej pozycji, ponieważ nie mają wspomnień związanych z takim scenariuszem. Dzieci widzą dziewięć delfinów. Ten test ma określić, czy jest jeszcze ratunek dla twojego umysłu. Jeśli masz problem z odnalezieniem dziewięciu delfinów w ciągu sześciu sekund, nie ma już ratunku.

6 Złudzenia optyczne i zjawiska wzrokowe Złudzenia optyczne i zjawiska wzrokowe Chcesz troche zbałamucić swój wzrok i umysł? Tak? To popatrz na te obrazki...

7 To...

8 … się nie rusza!

9 ... Równoległe czy nie?

10 Spirala czy okrąg?

11 Skup wzrok na krzyżu pośrodku obrazka, po chwili zauważysz, że poruszająca się czerwona kropka robi się zielona! Popatrz na krzyż trochę dłużej i zauważysz, że wszystkie kropki z wyjątkiem zielonej znikają.

12 A teraz najlepsze...

13 * Postępuj zgodnie z instrukcją. * 1) Skoncentruj wzrok na 4 małych kropkach pośrodku obrazka i patrz przez 30 sekund * 2) następnie spójrz na ścianę w pomieszczeniu w którym się znajdujesz * 3) pojawi się jasna plama * 4) mrugnij kilka razy a zobaczysz postać * 5) Co widzisz? Albo KOGO widzisz?

14 Czy to złudzenia??? Czy na pewno dobrze widzisz ? Radzę, zbadaj sobie wzrok….

15 W tym celu… 1. Zakryj prawą ręką prawe oko ! 2.Lewe oko nakieruj na czerwony pkt i przybliż się do monitora na odległość ok. 30 cm ! 3. Czekaj! Po kilku sekundach otrzymasz wynik badania...

16 Oj niedobrze! Prawie że gówno widzisz?? Oj niedobrze! Prawie że gówno widzisz !!!


Pobierz ppt "Ludzki umysł … … oszukuje nas gdziekolwiek może!"

Podobne prezentacje


Reklamy Google