Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Wykonawcy prezentacji: Katarzyna, Sylwia i Inga. Od listopada 2011r bierzemy udział w projekcie pod nazwą "Szkoła z Klasą 2.0. Na zajęciach koła informatycznego.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Wykonawcy prezentacji: Katarzyna, Sylwia i Inga. Od listopada 2011r bierzemy udział w projekcie pod nazwą "Szkoła z Klasą 2.0. Na zajęciach koła informatycznego."— Zapis prezentacji:

1 Wykonawcy prezentacji: Katarzyna, Sylwia i Inga

2 Od listopada 2011r bierzemy udział w projekcie pod nazwą "Szkoła z Klasą 2.0. Na zajęciach koła informatycznego zajęliśmy się projektem pt. Gazetka Internetowa, pod opieką p. Anny Szafrańskiej.

3 Spotykaliśmy się raz w tygodniu w następującym składzie: Wiktoria C Marta Sz Tomasz Sz, Julia K, Natalia N Kamila W, Klaudia K Zuzanna Z, Olga G Katarzyna Sz Inga W, Kaja Sz

4 1. Strona główna 2. Skład redakcji 3. Hobby 4. Kulinaria 5. Ciekawe prace 6. Żarty 7. Prace do wydruku 8. Moda 9. Kartka z kalendarza 10. Muzyka 11. Auta 12. Zdrowie

5 Strona szkoły: www.zsporchowo.pl Każdy uczeń ZSP Orchowo może przesyłać swoje propozycje artykułu do redakcji gazetki.

6 Największą popularnością cieszyły się działy gazetki: Hobby Moda Kartka z kalendarza Ciekawe prace uczniów Kulinaria

7 Najmniejszą popularnością cieszyły się podstrony gazetki: Auta Sport Wywiady Zdrowie

8 Uczniowie przedstawili na łamach gazetki następujące zainteresowania:

9 Daniel opisał szczegółowo jak prawidłowo dbać o swoje włosy i dobierać fryzurę do wyglądu twarzy.

10 Chcesz złowić wielką rybę? Brak ci przynęty?- zajrzyj na stronę Damiana

11 Jeśli chcesz pojeździć konno zajrzyj do ujeżdżalni, którą opisuje Olga.

12 Masz akwarium?- koniecznie zajrzyj na stronę Tomka.

13 Masz ochotę obejrzeć ulubione zwierzęta Natalii? Zajrzyj na podstronę naszej gazetki - hobby

14 Na tej stronie znajdziesz dużo przepisów na smaczne potrawy np. zapiekanki, ciasta, ryby i inne

15 OliwiaMarcelina

16 MarikaKasia

17 Dawid

18 1. Nauczycielka do Jasia - Przyznaj się! Ściągałeś od Małgosi! -Skąd pani to wie? -Bo przy ostatnim zadaniu ona napisała,,Nie wiem, a Ty,,Ja też 2. Na lekcji: -Jasiu, czy tata nadal odrabia za Ciebie lekcję! -Nie… Ta ostatnia jedynka całkiem go załamała.

19 3.Jaś wraca do domu po zakończeniu roku szkolnego. -Gdzie masz świadectwo –pyta tata. -Pożyczyłem koledze, bo chciał nastraszyć rodziców! I wiele innych na stronie szkoły.

20 Marcelina Marta

21 Dział tej gazetki cieszył się ogromną popularnością, zawiera najwięcej danych o modzie.

22

23

24

25

26 Kartka z kalendarza zawiera uroczystości z kalendarza szkolnego w formie prezentacji lub dokumentu w Wordzie.

27 Dzięki założeniu gazetki możemy prezentować na jej forum materiały o swoich: zainteresowaniach, modzie, hobby możemy prezentować prace, którymi chcemy się pochwalić przed rówieśnikami i rodzicami. Udało się nam skutecznie wyszukać różne materiały w Internecie

28 wzbogacić swoją wiedzę informatyczną, doskonalić zdolności w zakresie obsługi programów użytkowych W gazetce są również prezentowane prace osób, które nie uczestniczyły w projekcie a pragnęły się zaprezentować w Internecie.

29 Zapraszamy do kontynuacji prowadzenia gazetki w roku szkolnym 2012/2013 Dziękujemy za uwagę!


Pobierz ppt "Wykonawcy prezentacji: Katarzyna, Sylwia i Inga. Od listopada 2011r bierzemy udział w projekcie pod nazwą "Szkoła z Klasą 2.0. Na zajęciach koła informatycznego."

Podobne prezentacje


Reklamy Google