Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

W nowej odsłonie. Serwis e-CEMEX jest ciągle rozwijany i doskonalony. Bazując na dostosowaniu funkcjonalności do oczekiwań klientów wzbogaciliśmy nasz.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "W nowej odsłonie. Serwis e-CEMEX jest ciągle rozwijany i doskonalony. Bazując na dostosowaniu funkcjonalności do oczekiwań klientów wzbogaciliśmy nasz."— Zapis prezentacji:

1 W nowej odsłonie

2 Serwis e-CEMEX jest ciągle rozwijany i doskonalony. Bazując na dostosowaniu funkcjonalności do oczekiwań klientów wzbogaciliśmy nasz serwis o: Wdrożenie nowej wersji e-CEMEX jest kolejnym krokiem zbliżającym nas do coraz lepszej i wszechstronnej komunikacji z Klientami. zintegrowany panel nawigacyjny, nowe moduły, liczne narzędzia.

3 Aby uzyskać dostęp do wszystkich modułów, wystarczy się zalogować… jkowalski

4 Ten przewodnik pokaże Ci, w jaki sposób korzystać z nowego modułu eZamówienia. Zobacz, w jaki sposób złożyć zamówienie na cement luzem.

5 Moduł eZamówienia służy do składania zamówień on-line i śledzenia ich realizacji. eZamówienia eZamówienia można złożyć na produkty CEMEX: cement luzem, cement workowany i chemię budowlaną, a także domieszki. eZamówienia można złożyć na produkty CEMEX: cement luzem, cement workowany i chemię budowlaną, a także domieszki. NOWOŚĆ! Zobacz, jak łatwo jest teraz złożyć nowe zamówienie. Wybierz zamawiany materiał, a następnie jego ilość.

6 eZamówienia NOWOŚĆ! Sprawdź możliwe terminy realizacji dostaw, wybierz datę i godzinę dostawy. Na tym etapie możesz dodać nową dostawę bądź zakończyć zamówienie. Ustal szczegóły nowej dostawy w ten sam sposób. Możesz także zapisać dodatkowe uwagi do danej dostawy. Zakończ klikając w przycisk zamawiam. Możesz także zapisać dodatkowe uwagi do danej dostawy. Zakończ klikając w przycisk zamawiam.

7 eZamówienia NOWOŚĆ! Potwierdź złożenie zamówienia. Pamiętaj, że masz później możliwość edytowania bądź anulowania zamówienia. Potwierdź złożenie zamówienia. Pamiętaj, że masz później możliwość edytowania bądź anulowania zamówienia.

8 eZamówienia NOWOŚĆ! Sprawdź, czy wszystkie dane są poprawne i potwierdź zamówienie. Masz możliwość edytowania bądź anulowania zamówienia. Sprawdź, czy wszystkie dane są poprawne i potwierdź zamówienie. Masz możliwość edytowania bądź anulowania zamówienia. Po złożeniu zamówienia możesz przejść do historii zamówień.

9 eZamówienia Historia zamówień daje możliwość tworzenia zestawień i eksportu danych, bez względu na sposób, w jaki zostały złożone. Masz także możliwość wyszukiwania zamówień według daty, statusu i miejsca dostawy lub zamówionego produktu. NOWOŚĆ!

10 e-CEMEX to portal, który został stworzony z myślą o użytkownikach. Już wkrótce na e-CEMEX nowe moduły: ePartner eEdukacja eKomunikacja Już wkrótce na e-CEMEX nowe moduły: ePartner eEdukacja eKomunikacja Do zobaczenia na www.e-CEMEX.pl Wejdź, sprawdź i dodaj do ulubionych! Zespół e-CEMEX Do zobaczenia na www.e-CEMEX.pl Wejdź, sprawdź i dodaj do ulubionych! Zespół e-CEMEX e-CEMEX.pl


Pobierz ppt "W nowej odsłonie. Serwis e-CEMEX jest ciągle rozwijany i doskonalony. Bazując na dostosowaniu funkcjonalności do oczekiwań klientów wzbogaciliśmy nasz."

Podobne prezentacje


Reklamy Google