Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Autoanaliza mentalności:

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Autoanaliza mentalności:"— Zapis prezentacji:

1

2 Autoanaliza mentalności:
Czy nadaję się na przedsiębiorcę ? Autoanaliza mentalności: Mentalność budżetowa (cisza, spokój na pokładzie, nie przemęczać się w układzie), Mentalność zadaniowa (czas postawić się wyzwaniu, dopomóc Szefowi w działaniu), Mentalność przedsiębiorcza (nic nie stanie mi na drodze, pracę sam se wynagrodzę).

3 Czas na zmianę studenckich inicjałów:
Zakuj Zdaj Zapij Zapomnij Inwencja, Innowacja, Inwestycja, Interes

4 Fundusze UE

5 Pomysł UM Kielce – przełom 2005/06 roku
Izba Gospodarcza GTK Pomysł UM Kielce – przełom 2005/06 roku Spotkanie inicjujące – IV 2006 r. Powołanie grupy roboczej – IX 2006 r. Spotkanie finalizujące prace – V 2007 r. I spotkanie założycielskie – VIII 2007 r. II spotkanie założycielskie – IX 2007 r. Rejestracja w KRS – V 2008 r. I Spotkanie jako pełnoprawnego podmiotu – X 2008 r.

6

7 Uczestnicy warsztatów otrzymają:
materiały szkoleniowe (podręcznik z przedsiębiorczości, materiały warsztatowe), materiały piśmiennicze catering w formie pełnego wyżywienia,

8 Warsztaty „Przedsiębiorczość” :
podstawy przedsiębiorczości akademickiej – 4 h, marketing i działania promocyjne – 4 h, księgowość w firmie – 4 h, biznes plan przedsięwzięcia – 4 h, Internet w biznesie – 4 h. Razem – 24 h zajęć stacjonarnych Dodatkowo do dyspozycji uczniów jest platforma e-learningowa Wykładowcy – Właściciele/dyrektorzy firm - członków klastra Grono Targowe Kielce

9 użyczamy osobowości prawnej
Co MIP robi dla Twojej firmy? użyczamy osobowości prawnej

10 prowadzimy księgowość Co MIP robi dla Twojej firmy?
Oferujemy pełne wsparcie w zakresie zagadnień finansowych

11 Co MIP robi dla Twojej firmy?
udzielamy porad prawnych

12 oferujemy doradztwo biznesowe ekspertów MIP
Co MIP robi dla Twojej firmy? oferujemy doradztwo biznesowe ekspertów MIP

13 Usługa preinkubacji – 30 osób (uczestników warsztatów z przedsiębiorczości wytypowanych na podstawie oceny biznesplanu) będzie mogło bezpłatnie korzystać z usług preinkubacyjnych Korzyści: 1. Założenie firmy w jeden dzień – po odbyciu szkolenia z przedsiębiorczości na spotkaniu z Dyrektorem MIP podpisywana jest „Umowa o preinkubacji”, na podstawie której działa dana firma.

14 ZUS: 0 zł Brak składek ubezpieczeniowych, zdrowotnych i innych spowodowany jest brakiem faktycznego zatrudnienia w MIP kogokolwiek z zewnątrz. Daje to jednak zdecydowanie duże możliwości zatrudniania na umowę zlecenie lub o dzieło, od których w przypadku studentów (bo to do nich głównie kierowany jest MIP) pobierany jest tylko podatek dochodowy.

15 Prowadzenie księgowości: bez opłat. Doradztwo gospodarcze – bezpłatne.
Promocja firmy – przede wszystkim na stronie internetowej MIP i GTK. Można także wykorzystywać współpracę inkubatora z np. lokalnymi mediami.

16 bezpłatne dla beneficjentów
KONTO BANKOWE bezpłatne dla beneficjentów Przydzielenie numeru konta wraz z utworzonym loginem i hasłem do konta, będzie umożliwiało logowanie i poprzez stronę internetową zarządzanie kontem.

17 Warsztaty + e-learning Certyfikat Biznesplan
Praktyki dla najlepszych uczniów w MŚP Preinkubacja Konsultacje 5 godz./os. PREINKUBACJA DO KOŃCA r.

18 www.mip.scdn.pl Pytania ? agata.fatek@gronotargowe.pl Tel. 517 306 513
Dyrektor MIP


Pobierz ppt "Autoanaliza mentalności:"

Podobne prezentacje


Reklamy Google