Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Warsztaty decoupage. Na zajęciach dzieci poznawały tajniki techniki Decoupage. Jest to metoda ozdabiania przedmiotów polegająca na przyklejaniu na odpowiednio.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Warsztaty decoupage. Na zajęciach dzieci poznawały tajniki techniki Decoupage. Jest to metoda ozdabiania przedmiotów polegająca na przyklejaniu na odpowiednio."— Zapis prezentacji:

1 Warsztaty decoupage

2 Na zajęciach dzieci poznawały tajniki techniki Decoupage. Jest to metoda ozdabiania przedmiotów polegająca na przyklejaniu na odpowiednio spreparowaną powierzchnię drewna, metalu, szkła, tkaniny lub plastiku wzoru wyciętego z serwetki papierowej.

3 Dzieci pomalowały przedmioty specjalną farbą. Niektóre wykonały także artystyczne spękania. Następnie naklejały wycięty z serwetki wzór i pokrywały go lakierem. Gotowe naczynia były wspaniałym prezentem na Dzień Babci lub Dzień Dziadka.

4 W trakcie zajęć….

5

6

7 A oto efekt pracy Kamila Wiśniewskiego z kl. VIB. Staranność wykonania jego deseczek została zauważona przez wszystkich uczestników zajęć. Gratulujemy!


Pobierz ppt "Warsztaty decoupage. Na zajęciach dzieci poznawały tajniki techniki Decoupage. Jest to metoda ozdabiania przedmiotów polegająca na przyklejaniu na odpowiednio."

Podobne prezentacje


Reklamy Google