Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Otwieramy stronę www programu : www.easel.ly; w prawym górnym rogu klikamy na słowo REGISTER; następnie rejestrujemy się, wpisując swoje dane; po zarejestrowaniu.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Otwieramy stronę www programu : www.easel.ly; w prawym górnym rogu klikamy na słowo REGISTER; następnie rejestrujemy się, wpisując swoje dane; po zarejestrowaniu."— Zapis prezentacji:

1

2

3 Otwieramy stronę www programu : w prawym górnym rogu klikamy na słowo REGISTER; następnie rejestrujemy się, wpisując swoje dane; po zarejestrowaniu możemy już śmiało wybrać 1 z 15 pomysłów na tło; teraz możemy wykazać się swoją kreatywnością i pomysłowością. Mamy wiele opcji do wykorzystania. do dzieła…

4

5

6

7 W gotowym projekcje mamy już wpisane wyrazy, ale gdy chcemy wstawić swoje słowo to klikamy dwukrotnie na gotowy wyraz, wówczas powinno się nam ukazać okienko do którego możemy wpisać własny tekst.

8

9 Aby wstawić obiekt wystarczy, że klikniemy na słowo OBJECTS. Następnie możemy wybrać sobie poszczególne kategorie np.: zwierzęta. Ukazują nam się wówczas różne zwierzęta, itd. Z 10 kategorii jest co wybierać.

10

11

12 W górnej części ekranu znajduje się ikona dwóch grotów, strzałek skierowanych w górę, podpisane słowem UPLOAD. Gdy ją klikniemy, to wówczas ukazuje się nam zielona ikona z napisem ADD FILES… klikamy i wybieramy obraz, który, musi być zapisany na komputerze, abyśmy mogli go dodać do naszej infografiki.

13

14 W lewym górnym rogu jest czarna ikona z napisem SAVE, klikamy, nazywamy i zapisujemy. I gotowe !

15

16 Mamy nadzieję, że dzięki naszej skromnej, ale chyba treściwej instrukcji uda Wam się stworzyć własną infografikę w programie Easel.ly.

17

18 Prezentację przygotowały uczennice klasy III D : Patrycja Nawrot i Karolina Karczyńska Życzymy powodzenia w tworzeniu własnej infografiki


Pobierz ppt "Otwieramy stronę www programu : www.easel.ly; w prawym górnym rogu klikamy na słowo REGISTER; następnie rejestrujemy się, wpisując swoje dane; po zarejestrowaniu."

Podobne prezentacje


Reklamy Google