Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Zapraszam do obejrzenia prezentacji. Klikając na gwiazdki możesz od razu przejść do poszczególnych tematów.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Zapraszam do obejrzenia prezentacji. Klikając na gwiazdki możesz od razu przejść do poszczególnych tematów."— Zapis prezentacji:

1 Zapraszam do obejrzenia prezentacji

2 Klikając na gwiazdki możesz od razu przejść do poszczególnych tematów

3 Nazywam się Ola Walasek i jestem normalną nastolatką. Uczęszczam do Gimnazjum im. Macieja Rataja w Żmigrodzie. Niekiedy mam dziwne odruchy :D ale o tym wiedzą moi przyjaciele.

4 Interesuję się muzyką i wszystkim co jest z tym związane. Moje ulubione zespoły i wykonawcy to:

5 Mam 3 najlepsze przyjaciółki. A oto i one :) Kinia z która Madzia której nie Tala dziwczyna nigdy nie jest można nic mojego brata i nudno :D zarzucić :) którą osobiście uwielbiam :]

6 Kim jestem ( na czym mi zależy, co jest dla mnie ważnie, co chcę osiągnąć)? W jaki sposób mogę się podzielić z innymi, tym czego się nauczyłam? Czego się nauczyłam pracując nad kolejnymi projektami? Czego dowiedziałam się o innych ludziach, czego dowiedziałam się o sobie? Czy zmieniłam się pod względem udziału w projekcie? Kiedy uczę się najszybciej,najłatwiej? Jakie wnioski wypływają z moich wypowiedzi? Czy mogę podoać jakiś konkretny przykład?

7 Kim jestem ( na czym mi zależy, co jest dla mnie ważne, co chcę osiągnąć) ? Z ależy mi aby w życiu być szczęśliwym bez względu na wszystko. Niekiedy nie warto oglądać się za siebie. Ważne jest aby przede wszystkim na świecie było mniej zła i zanieczyszczeń. W życiu chciałabym aby można było na mnie polegać i żebym nigdy nikogo nie zawiodła - to chciałabym osiągnąć.

8 Czego nauczyłam się pracując nad kolejnymi projektami? P racując nad projektami nauczyłam się przede wszystkim pracować w grupie oraz wypowiadać się na forum, między innymi ORANGE

9 W jaki sposób mogę się podzielić z innymi tym czego się nauczyłam? A by podzielić się z innymi naszymi wiadomościami, można w ramach projektu zorganizować warsztaty, które poprowadziłyby osoby uczestniczące w tym projekcie.

10 Czego dowiedziałam się o innych ludziach, czego dowiedziałam się o sobie? O ludziach żyjących w Polsce dowiedziałam się tego że bezdusznie wyrzucają śmieci do lasu i w inne miejsca nie przeznaczone do tego (na zdjęciu widzimy Kasie i Łukasza, próbujących się z tym uporać :P ) O sobie samej dowiedziałam się że nie jestem obojętna na to co się dzieje w naszym środowisku.

11 Kiedy uczę się najszybciej, najłatwiej? Czy mogę podać jakiś konkretny przykład? N ajszybciej uczę się w domu w ciszy. A w szkole najłatwiej jest mi się uczyć podczas różnych zabaw oraz,, luźnych zajęć ''

12 Czy zmieniłam się pod względem udziału w projekcie? T rudno jest mi ocenić czy się zmieniłam ale myślę że tak. Wiem jakie są moje prawa i jestem pewniejsza. Staram się dbać o środowisko co wcześniej nawet by mi nie przyszło do głowy :]

13 JAKIE WNIOSKI WYPŁYWAJĄ Z MOICH ODPOWIEDZI? CZY MOGĘ PODAĆ JAKIŚ KONKRETNY PRZYKŁAD? Takie projekty pomagają nam zdobyć wiedzę a my pomagamy środowisku. Jednak obchodzi nas to w jakim środowisku żyjemy. LEPIEJ O NIE DBAĆ I ŻYĆ W CZYSTOŚCI.

14


Pobierz ppt "Zapraszam do obejrzenia prezentacji. Klikając na gwiazdki możesz od razu przejść do poszczególnych tematów."

Podobne prezentacje


Reklamy Google