Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Zapraszam do obejrzenia prezentacji

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Zapraszam do obejrzenia prezentacji"— Zapis prezentacji:

1 Zapraszam do obejrzenia prezentacji
Autor Ola Walasek

2 Klikając na gwiazdki możesz od razu przejść do poszczególnych tematów
Cała Ja przyjaciele Zainteresowania Klikając na gwiazdki możesz od razu przejść do poszczególnych tematów ORANGE

3 Cała Ja Nazywam się Ola Walasek i jestem normalną nastolatką.
Uczęszczam do Gimnazjum im. Macieja Rataja w Żmigrodzie. Niekiedy mam dziwne odruchy :D ale o tym wiedzą moi przyjaciele .

4 Zainteresowania: Cascada Lafee Green Day
Interesuję się muzyką i wszystkim co jest z tym związane. Moje ulubione zespoły i wykonawcy to: Cascada Lafee Green Day

5 Przyjaciele Mam 3 najlepsze przyjaciółki. A oto i one :)
Kinia z która Madzia której nie Tala dziwczyna nigdy nie jest można nic mojego brata i nudno :D zarzucić :) którą osobiście uwielbiam :]

6 ORANGE Kim jestem ( na czym mi Czego się nauczyłam
zależy, co jest dla mnie ważnie, co chcę osiągnąć)? Czego się nauczyłam pracując nad kolejnymi projektami? W jaki sposób mogę się podzielić z innymi, tym czego się nauczyłam? Kiedy uczę się najszybciej,najłatwiej? Czego dowiedziałam się o innych ludziach, czego dowiedziałam się o sobie? Czy zmieniłam się pod względem udziału w projekcie? Jakie wnioski wypływają z moich wypowiedzi? Czy mogę podoać jakiś konkretny przykład?

7 Kim jestem ( na czym mi zależy, co jest dla mnie ważne, co chcę osiągnąć) ?
Zależy mi aby w życiu być szczęśliwym bez względu na wszystko. Niekiedy nie warto oglądać się za siebie. Ważne jest aby przede wszystkim na świecie było mniej zła i zanieczyszczeń. W życiu chciałabym aby można było na mnie polegać i żebym nigdy nikogo nie zawiodła - to chciałabym osiągnąć.

8 Czego nauczyłam się pracując nad kolejnymi projektami?
Pracując nad projektami nauczyłam się przede wszystkim pracować w grupie oraz wypowiadać się na forum , między innymi ORANGE

9 W jaki sposób mogę się podzielić z innymi tym czego się nauczyłam?
Aby podzielić się z innymi naszymi wiadomościami, można w ramach projektu zorganizować warsztaty, które poprowadziłyby osoby uczestniczące w tym projekcie.

10 O ludziach żyjących w Polsce dowiedziałam
Czego dowiedziałam się o innych ludziach, czego dowiedziałam się o sobie? O ludziach żyjących w Polsce dowiedziałam się tego że bezdusznie wyrzucają śmieci do lasu i w inne miejsca nie przeznaczone do tego (na zdjęciu widzimy Kasie i Łukasza, próbujących się z tym uporać :P ) O sobie samej dowiedziałam się że nie jestem obojętna na to co się dzieje w naszym środowisku.

11 Najszybciej uczę się w domu w ciszy. A w szkole
Kiedy uczę się najszybciej, najłatwiej? Czy mogę podać jakiś konkretny przykład? Najszybciej uczę się w domu w ciszy. A w szkole najłatwiej jest mi się uczyć podczas różnych zabaw oraz ,, luźnych zajęć ''

12 Czy zmieniłam się pod względem udziału w projekcie?
Trudno jest mi ocenić czy się zmieniłam ale myślę że tak. Wiem jakie są moje prawa i jestem pewniejsza. Staram się dbać o środowisko co wcześniej nawet by mi nie przyszło do głowy :]

13 LEPIEJ O NIE DBAĆ I ŻYĆ W CZYSTOŚCI.
JAKIE WNIOSKI WYPŁYWAJĄ Z MOICH ODPOWIEDZI? CZY MOGĘ PODAĆ JAKIŚ KONKRETNY PRZYKŁAD? Takie projekty pomagają nam zdobyć wiedzę a my pomagamy środowisku. Jednak obchodzi nas to w jakim środowisku żyjemy. LEPIEJ O NIE DBAĆ I ŻYĆ W CZYSTOŚCI.

14 Dziękuję za obejżenie prezentacji. Ola Wlasek


Pobierz ppt "Zapraszam do obejrzenia prezentacji"

Podobne prezentacje


Reklamy Google