Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Mam 12 lat Moi rodzice to Krystyna i Kazimierz. Mam o 10 lat starszego brata Pawła. Jesteśmy zgraną rodziną.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Mam 12 lat Moi rodzice to Krystyna i Kazimierz. Mam o 10 lat starszego brata Pawła. Jesteśmy zgraną rodziną."— Zapis prezentacji:

1 Mam 12 lat Moi rodzice to Krystyna i Kazimierz. Mam o 10 lat starszego brata Pawła. Jesteśmy zgraną rodziną.

2 Mieszkam w Ligocie – dzielnicy Katowic Katowice leżą na południu Polski w województwie śląskim. Uczęszczam do Szkoły Podstawowej nr 34 im. Mikołaja Kopernika.

3 W szkole lubię wszystkie przedmioty, ale najbardziej matematykę, informatykę, wychowanie fizyczne.

4 Interesuję się szybkimi samochodami, szczególnie Formułą 1. Ze sportów najbardziej lubię piłkę nożną. Kibicuje Manchesterowi United. Moją ulubioną grą komputerową jest FIFA 0 8. Kolekcjonuję, także znaczki pocztowe.

5 Ze zwierząt najbardziej lubię koty i te dzikie i te domowe. W domu nie mam żadnych zwierząt, ponieważ jestem alergikiem.

6 W nauce korzystam z internetu. Komputerowy kalkulator także często się przydaje. Pomocne w nauce rysunki rysuję w Paincie.

7 Nie mam jeszcze dokładnych planów na przyszłość. Bardzo chciałbym być kierowcą F 1. Mógłbym też występować w mistrzostwach świata kierowców rajdowych.

8 Moimi ulubionymi książkami są komiksy,,Garfield. Ich autorem jest Jim Davis. Główni bohaterowie to: Garfield (kot), Odie (pies) i Jon (gospodarz).

9 Moje ulubione filmy to saga,,Gwiezdne Wojny. Ich reżyserem jest George Lucas. Saga składa się z sześciu części :,, Mroczne Widmo,,,Atak Klonów,,,Zemsta Sithów,,,Nowa Nadzieja,,,Imperium Kontratakuje,,,Powrót Jedi. Scena z,,Mrocznego Widma

10 Do Zobaczenia


Pobierz ppt "Mam 12 lat Moi rodzice to Krystyna i Kazimierz. Mam o 10 lat starszego brata Pawła. Jesteśmy zgraną rodziną."

Podobne prezentacje


Reklamy Google