Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Michał Cender Mam 12 lat Moi rodzice to Krystyna i Kazimierz. Mam o 10 lat starszego brata Pawła. Jesteśmy zgraną rodziną.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Michał Cender Mam 12 lat Moi rodzice to Krystyna i Kazimierz. Mam o 10 lat starszego brata Pawła. Jesteśmy zgraną rodziną."— Zapis prezentacji:

1 Michał Cender Mam 12 lat Moi rodzice to Krystyna i Kazimierz. Mam o 10 lat starszego brata Pawła. Jesteśmy zgraną rodziną.

2 Mieszkam w Ligocie – dzielnicy Katowic Katowice leżą na południu Polski w województwie śląskim. Uczęszczam do Szkoły Podstawowej nr 34 im. Mikołaja Kopernika.

3 W szkole lubię wszystkie przedmioty , ale najbardziej matematykę , informatykę , wychowanie fizyczne.

4 Interesuję się szybkimi samochodami , szczególnie Formułą 1
Interesuję się szybkimi samochodami , szczególnie Formułą 1. Ze sportów najbardziej lubię piłkę nożną. Kibicuje Manchesterowi United. Moją ulubioną grą komputerową jest FIFA 08. Kolekcjonuję, także znaczki pocztowe.

5 Ze zwierząt najbardziej lubię koty i te dzikie i te domowe
Ze zwierząt najbardziej lubię koty i te dzikie i te domowe. W domu nie mam żadnych zwierząt , ponieważ jestem alergikiem .

6 W nauce korzystam z internetu
W nauce korzystam z internetu. Komputerowy kalkulator także często się przydaje. Pomocne w nauce rysunki rysuję w Paincie.

7 Nie mam jeszcze dokładnych planów na przyszłość. Bardzo chciałbym
być kierowcą F 1 . Mógłbym też występować w mistrzostwach świata kierowców rajdowych.

8 Moimi ulubionymi książkami są komiksy ,,Garfield”. Ich autorem jest Jim
Davis . Główni bohaterowie to: Garfield (kot) , Odie (pies) i Jon (gospodarz).

9 Moje ulubione filmy to saga ,,Gwiezdne Wojny” . Ich reżyserem jest
George Lucas. Saga składa się z sześciu części : ,, Mroczne Widmo” , ,,Atak Klonów” , ,,Zemsta Sithów’’ , ,,Nowa Nadzieja” , ,,Imperium Kontratakuje” , ,,Powrót Jedi” . Scena z ,,Mrocznego Widma’’

10 Do Zobaczenia


Pobierz ppt "Michał Cender Mam 12 lat Moi rodzice to Krystyna i Kazimierz. Mam o 10 lat starszego brata Pawła. Jesteśmy zgraną rodziną."

Podobne prezentacje


Reklamy Google