Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

NUTRICIA jest EKO. Bardziej eko każdego dnia. Klikaj eko czyli przestawiamy nasze komputery i nie tylko w tryb ekologiczny! W NUTRICIA ZP lato 2011 było.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "NUTRICIA jest EKO. Bardziej eko każdego dnia. Klikaj eko czyli przestawiamy nasze komputery i nie tylko w tryb ekologiczny! W NUTRICIA ZP lato 2011 było."— Zapis prezentacji:

1 NUTRICIA jest EKO. Bardziej eko każdego dnia

2 Klikaj eko czyli przestawiamy nasze komputery i nie tylko w tryb ekologiczny! W NUTRICIA ZP lato 2011 było bardzo EKO. Po licznych wakacyjnych akcjach proekologicznych przyszedł czas na październikową akcję komputerową. W ramach akcji Klikaj eko: -Akcja Zmień czcionkę bądź eko zachęcająca pracowników do zmiany domyślnej czcionki najczęściej używanych do drukowania programów na Century Gothic, która wg University of Wisconsin-Green Bay zużywa ok. 30% mniej tuszu niż np. popularna czcionka Arial (aby zużycie papieru pozostało bez zmian, zmniejszono rozmiar czcionki) -We wszystkich drukarkach ustanowiona została opcja : - po 20 minutach nieużywania przejście w stan stand-by - po 60 minutach nieużywania przejście w stan uśpienia -We wszystkich komputerach domyślnie ustawiono drukowanie dwustronne i czarno-białe -Wszystkie monitory po 15 minutach nieużywania komputera automatycznie przechodzą w stan STAND-BY - Rzutniki w salach konferencyjnych po 30 minutach nieużywania automatycznie wyłączają się. Century Gothic

3 Ekologiczne podsumowanie lata w NUTRICIA Dzień bez samochodu – darmowy przegląd rowerów pracowników Eko-portrety pracowników firmy – rozmowy na temat ekologicznych nawyków Tydzień z kodeksem ekologa – wskazówki, co zrobić, aby być bardziej eko na co dzień Eko-informacyjne naklejki w różnych miejscach firmy Konkurs Znam swoje stanowisko, znam swoje możliwości – konkurs na to jak sprawić, by Twoje stanowisko pracy było bardziej ekologiczne Konkurs Eko-rodzina – rysunkowy konkurs dla dzieci pracowników Eko-lekcja w Domu Dziecka – członkowie grupy NATURE tłumaczyli dzieciom jak ważne jest życie w zgodzie z naturą Eko-warsztaty dla pracowników – jak oszczędzać energię i obniżyć rachunki za prąd Wyrzucamy elektrośmieci – przez tydzień pracownicy zakładu mogli wyrzucać elektrośmieci do specjalnie wynajętego kontenera Kodeks ekologa Konkurs Eko-rodzina Eko-portrety


Pobierz ppt "NUTRICIA jest EKO. Bardziej eko każdego dnia. Klikaj eko czyli przestawiamy nasze komputery i nie tylko w tryb ekologiczny! W NUTRICIA ZP lato 2011 było."

Podobne prezentacje


Reklamy Google