Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Jak należy brać telefon i filiżankę,

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Jak należy brać telefon i filiżankę,"— Zapis prezentacji:

1 Jak należy brać telefon i filiżankę,
аby korzystać z tego ruchu ręki dla renowacji Ciągłego Zdrowia Na początek trochę teorii. W powietrzu, jak wiadomo, jest 16% tlenu. I gdy spożywasz go razem z powietrzem, tlen zamienia Cię ... w statek powietrzny! Chyba wiesz także, że proces spalania nie może przebiegać bez obecnościtlenu, i że spalanie jest procesem wydzielania się ciepła. To znaczy – tam, gdzie jest tlen, tam odbywa się spalanie, a gdzie odbywa się spalanie, tam wydziela się ciepło. Fakt. palenie się zapałki

2 To tak, niby przechowują w piersiach COŚ bardzo drogocennego.
Zwróć Uwagę na budowę ciała męskiego. Rozszerzona do góry klatka piersiowa i o wiele węższa dolna połowa ciała… poza tym mężczyzni (będący w dobrej kondycji) zawsze oddychają brzuchem. DLACZEGO? To tak, niby przechowują w piersiach COŚ bardzo drogocennego.

3 Cóż takiego drogocennego chroni Organizm męski w plucach?
Nauka sensfizjologika konstatuje – jest to cieplo – jako wynik spalania po działaniu tlenu w plucach. Im dłużej męskie pluca utrzymują w sobie tlen po wdychaniu powietrza, tym dłużej i bardziej aktywnie będzie przebiegać proces utleniania (czyli spalania). I tym więcej wydzieli się ciepła, I TYM WYŻEJ TO CIEPŁO PODNIESIE CIAŁO MĘŻCZYZNY DO GÓRY! Przecież Własny Statek Powietrzny (w tym wypadku – budowa klatki piersiowej) wzbija się w górę tylko wtedy, gdy jest wypełniony ciepłem i gdy jest w nim chronione ciepło… Co właśnie chciał osiągnąć Stwórca Organizmu męskiego, i właśnie dlatego, odebrał on mężczyźnie oddychanie piersią! Poznając taki Program budowy I fizjologii Organizmu męskiego, zwróć Uwagę, że średnio w większości mężczyźni są wyżsi od kobiet. DLACZEGO?! Teraz Ty również o tym wiesz. Natomiast ciało kobiece zbudowane jest w ten sposób, że jest obciążone w części dolnej, a oddycha kobieta (w dobrej kondycji) w przeciwieństwie do mężczyzn, wyłącznie klatką piersiową. DLACZEGO?!. ?!

4 To oczywiste! Aby szybciej “przepędzić” tlen z pluc, aby proces utlenienia nie zdążył dobiec końca, i utworzyło się mniej ciepła! Organizm kobiety został przez Stwórcę zaprojektowany (i przemyślany aż do najdrobniejszych szczegółów) w taki sposób, aby jej Ciało nie mogło wzbić się w powietrze… “W ślad za statkiem powietrznym z pluc”, lecz trzymalo się powierzchni Planety “Tu i Teraz”! DLACZEGO? Odpowiedź jest bardzo prosta: Aktywnie oddychając piersiami i w ten sposób ochładzając wnętrze pluc, kobieta z łatwością będzie mogła opuścić się do powierzchni Planety, aby przykucnąć koło malego dziecka. Stwórca ZABRONIŁ kobiecie oddychania brzuchem również z innego powodu – żeby nie zakłócała ruchami mięśni brzucha podczas oddychania… spokojnego Rozwoju Nowego Życia!

5 Stwórca: “Dzięki oddychaniu piersiami kobieta z łatwością będzie mogła przykucnąć do malego jeszcze dziecka, aby widziało ono szczęśliwe oczy mamy! A.Plastow “Wiosna”

6 Na przykład, odnajdą nową jaskinię lub zrobią najnowszy wynalazek.
Powtarzamy teorię: Mężczyźni zostali zaprojektowani przez Stwórcę w całkiem inny sposób, niż kobiety – oni, zatrzymując w plucach tlen, będą z łatwością się podnosili coraz wyżej nad powierzchnią Planety i dzięki temu właśnie SZYBCIEJ DOSTRZEGĄ i pożywienie, i niebezpieczeństwo, i perspektywę dla rodziny! Na przykład, odnajdą nową jaskinię lub zrobią najnowszy wynalazek. W ten sposób, uświadomiwszy pomysł Stwórcy, doszliśmy do ważnego wniosku, zgodnie z którym ruchomość żeber mężczyzny musi być minimalna, “aby nie wypuścić ciepła”, a u kobiet zaś maksymalna – “aby ciepło szybciej wyszło”… Więc im większa będzie ruchomość żeber kobiety, tym więcej będzie w niej czynników kobiecości, i odwrotnie, gubi kobiecość, gdy jej piersi pozostają nieruchome i gdy zaczyna oddychać brzuchem! Natomiast u mężczyzn przy aktywnym oddychaniu klatką piersiową zostają zniwelowane wszelkie cechy męskie – w tym seksualne.

7 (żebra zaś zwierząt zwisają do ziemi, w kierunku sil Grawitacji).
Ucząc się teorii korzystania z telefonu i filiżanki dla przeprowadzenia renowacji Ciągłego Zdrowia, koniecznie trzeba uświadomić fakt, że żebra Człowieka Rozumnego rozmieszczone są równolegle do powierzchni Planety w kierunku ruchu (żebra zaś zwierząt zwisają do ziemi, w kierunku sil Grawitacji). Podobny stan żeber Człowieka Rozumnego po prostu “zmusza” Organizm do każdorazowego “poprawiania” żeber, czyli podnoszenia mostka, ponieważ on, jak możesz zauważyć, ciągle opada do ziemi, przyciągnięty przez silę Grawitacji… Czy teraz również Ty, podobnie jak ja, znasz powód starzenia się Organizmu?!

8 wibrując w jego ręku, wskazuje obecność w tym lub innym miejscu wody…
Jeszcze jedna ważna informacja dla poznania przez Ciebie technologii renowacji Ciągłego Zdrowia za pomocą telefonu i filiżanki. Wiesz już o instrumencie różdżkarza! – różdżkarz chodzi z patyczkiem o dwóch odgałęzieniach tam i z powrotem po pewnym terytorium, a patyczek ten, wibrując w jego ręku, wskazuje obecność w tym lub innym miejscu wody… Tam właśnie zaczynają kopać studnię. Zwróć Uwagę (na rysunku), że uklad żeber Człowieka Rozumnego – to taki sam jak patyczek o dwóch odgałęzieniach należący do różdżkarza! (ciekawy fizjologiczny system poszukiwania wody?!…) “Patyczek” różdżkarza w Organizmie Człowieka Rozumnego (górne stawy mostkowo-żebrowe)

9 Nauka sensfizjologika dowodzi, że uklad żeber człowieka – to…
instrument Człowieka Rozumnego dla poszukiwania informacji! Informacji rozpuszczonej w wilgotności powietrza (jak i w wodzie). Człowiek wybrał Sobie pewny kierunek do Swojego Celu – i w tym kierunku podąża – a monady wilgotności powietrza z rozpuszczoną w nich informacją wystukują „alfabetem Morse’a o mostek” zawiadomienia “o prawidłowości wybranego szlaku”. Czyli zawiadamiają: „Czy w dobrym kierunku podążam?!” Na rysunky: mostek “zbiera informacju” Weźmiemy też inny wypadek – gdy człowiek rozmawia z człowiekiem. W tym wypadku informacja też “stuka” wraz z monadami wody o mostek, ale już również słowami. Następuje przyśpieszenie strumienia monad, nasyconych informacją, ponieważ je dodatkowo “popycha” wibracja dźwiękowa.

10 To znaczy, że mostek, “odbierając informację” z monad wilgotności powietrza (cząsteczek wody), przekazuje ją do żeber, a z kolei żebra, “odbierając informację z mostka”, przekazują ją w postaci wibracji do stawów kręgosłupa, inicjując w ten sposób aktywność końcówek nerwowych rdzenia kręgowego. A już rdzeń kręgowy, przekazując informację do organów i ukladów, skierowuje ciało w kierunku sygnału informacyjnego Twojego Celu – jak niby “do wody!”. Może chcesz mnie zapytać: “Co mają wspólnego z renowacją ciągłego zdrowia cała ta teoria, telefon i filiżanka?!” ?! Właśnie z telefonu i filiżanki może skorzystać Człowiek Świadomy dla ciągłej renowacji Zdrowia, na phszyklad pluc, – wywołać odpowiednie ruchy całego ukladu żebrowo-mostkowego, aby unormować procesy utlenienia i wymiany gazowej, przebiegające w plucach.

11 a porzuca ten świat wraz z ostatnim wydechem
I nawet wyleczyć pluca, jeśli ich zdrowie zostało naruszone przez jakiś czynnik! Ważne jest uwzględnienie następującego faktu – Człowiek Rozumny zaczyna żyć na świecie wraz z pierwszym wdechem (otwarciem pluc), a porzuca ten świat wraz z ostatnim wydechem (zamknięciem pluc)… Tak więc, ruch ręki z telefonem i filiżanką staje się najbardziej znaczącym “instrumentem” Kultury Fizjologicznej Człowieka Świadomego dla możliwości kontynuowania życia w stanie ciągłego zdrowia w Nieskończoność – dzięki normalnej pracy pluc, jako początkowi życia Człowieka Rozumnego na Planecie Ziemia. А także, o czym opowiem później, pozwoli odnowić kobiecość i męskość, czyli unormować uklad hormonalny – właśnie dzięki specjalnemu nawykowi korzystania z telefonu i filiżanki!

12 (na «zgromadzenie informacji»)
Powtarzam ważną rzecz – dla ciągłeglej renowacji zdrowia mężczyzn muszą oni zachowywać status-quo wypełnionych tlenem pluc! Dlatego, jeśli jesteś płci męskiej, to sięgając po telefon, aby zatelefonować, lub odbierając telefon, podnoś go do ucha, maksymalnie odstawiając lokieć – ruch ten jest znany jako “toast huzarski”. W ten sposób zwiększasz pojemność klatki piersiowej, podnosisz żebra do poziomu, równoległego powierzchni Planety, i za pomocą tego ukierunkowujesz mostek w kierunku Twojego Celu (na «zgromadzenie informacji») Co właśnie musiałeś osiągnąć dla renowacji cech męskich oraz innych czynników idealnie zdrowego Organizmu męskiego. Takim samym “toastem huzarskim” podnoś również filiżankę z kawą lub herbatą lub... lub… keliszek, lub piwo.

13 А DLATEGO ODPOWIEDNIO REAGUJE!
Uwaga! Korzystanie z “telefonicznej technologii” renowacji męskiej funkcji pluc i Swoich męskich cech zawiera jeszcze jeden bardzo istotny moment samoodnowy. Kiedy WŁAŚNIE TAK (“toastem huzarskim”) wykonujesz ruch ręki z telefonem, to osoba znajdująca się z Tobą na linii, odbiera Cię właśnie tak, “w męskim anturażu” – czyli jako pewną siebie i swoich możliwości osobę. А DLATEGO ODPOWIEDNIO REAGUJE! Ty i Twój głos podczas rozmowy telefonicznej – to wibracja, która przewędrowała, wraz z wibracją sygnału telefonicznego, przez Noosferę Planety, i zawibrowała właśnie Tobą – prawdziwym mężczyzną – w podświadomości twojego rozmówcy lub rozmówczyni.

14 ukladu żebrowego człowieka
Podczas analizy zwolnionego filmu, zwrócono Uwagę na instynktowne podnoszenie się żeber i mostka mężczyzn przy spotkaniu z kobietą… Teraz, dzięki nauce sensfizjologice i Technologii Szukania Wody (analogja różdżką) wiesz, Dlaczego to się odbywa – dla “zgromadzenia informacji”... To schemat ergonomiki ukladu żebrowego człowieka А to już jego analog, znany ci hieroglif pustyni Naska Nie widać tu różnic w procesach – to oczywiste! DLACZEGO?!

15 MAKSYMALNIE DO CENTRUM CIAŁA!
…Kobieta dla renowacji funkcji pluc (to znaczy, renowacji okresu życia Człowiekiem Rozumneym) podnosi telefon lub filiżankę, przyciągając lokieć MAKSYMALNIE DO CENTRUM CIAŁA! Kobieta w taki sposób koncentruje na końcu lokcia całą wagę swojej ręki, żeby z jej pomocą wycisnąć resztki powietrza i ciepła z pluc, stwarzając warunki dla “spuszczania powietrza z balona” – dla łatwego wykonania przysiadu. W ten sposób odnawiane są wszystkie zasady programowe zdrowego kobiecego ciała, w tym prawdziwej kobiecości! Między innymi, nasze badania dowiodły faktu, że taki ruch lokciem kobiety też jest… instynktowny! Gdy korzysta ona z telefonu lub pije z filiżanki w obecności osoby płci męskiej! Właśnie gdy jest ona “hormonalnie zdrowa”, jej lokieć awtomatycznie zajmuje taką pozycję, można nawet się dowiedzieć, kto do niej zatelefonował – mężczyzna czy kobieta.

16 Kultury Fizjologicznej Człowieka Świadomego!
Poznajesz tu naukę sensfizjologikę jako podstawową filozofię i praktykę Kultury Fizjologicznej Człowieka Świadomego! Dlatego dla odtworzenia idealnej Mobilności Pionowej weź następnym razem telefon lub filiżankę do innej ręki, pamiętając o tym, że Człowiek Rozumny dopóty zachowuje swoje zdrowie i wraz z tym Rozumność, dopóki umie odnawiać w Sobie parytet pionowości ruchowej – równowagę między lewym a prawym, górą a dołem, przodem a tyłem i t.dalej). RÓWNOWAGA

17 Ale korzystanie z filiżanki jako z technologii ciągłej renowacji Zdrowia
ma pewną swoistą cechę. Istnieją różnice w technologii korzystania z palców i dloni przez mężczyznę i kobietę podczas trzymania filiżanki. Chociaż przy korzystaniu z telefonu podobne różnice też istnieją, lecz przy korzystaniu z filiżanki właśnie to staje się czynnikiem decydującym! Zwróć Uwagę – gdy uklad hormonalny kobiety funkcjonuje bez zakłóceń, i jej kobieca istota znajduje się, bez wątpienia, w stanie dobrego zdrowia, і gdy jest pełna kobiecościi, emanuje kobiecością, - to ona bierze filiżankę, dążąc do niej przegubem! Tak, niby obejmuje dlonią i palcami główkę maleństwa.

18 Natomiast mężczyzna, który posiada dobre wskaźniki normatywne ukladu hormonalnego oraz resztę męskich cech i czyników, a dlatego również dobre zdrowie – bierze filiżankę “chwytając palcami”, a do tego jeszcze wpycha palec wskazujący do otworu w uszku filiżanki lub dotyka tym palcem jej brzegu. Musisz uświadomić i odczuć, że biorąc filiżankę lub “według typu kobiecego”, lub “według typu męskiego”, automatycznie, to znaczy niezależnie od Siebie, wykonujesz odpowiedni ruch lokciem – albo w kierunku do centrum ciała, jak to czynią kobiety, albo “po huzarskiemu”, jak to czynią mężczyźni… Ten fakt nauki sensfizjologiki świadczy o tym, że nie masz potrzeby SPECJALNIE uczyć się takiego nawyku Kultury Fizjologicznej! Przecież podczas cominutowej pobudowy Idealnego Organizmu Człowieka Rozumnego właśnie w ten sposób jest realizowany pomysl STWÓRCY! W związku z tym mężczyznom warto wysłuchać także następującej informacji: Im mocniej przyciskasz (nawet specjalnie) do brzegu filiżanki konieszek kciuka, jako odpowiedniość głowy i początek meridianu wibracyjnego pluc, tym wyższe stają się Twoje wskaźniki sily Wewnętrznej!

19 … to po prostu mu się nie uda napić się “w sposób kobiecy”!
Przy tym, zwróć Uwagę, kobieta, gdy bierze filiżankę, automatycznie odstawia maly palec troszeczkę w bok...Natomiast maly palec mężczyzny, w odróżnieniu od malego palca kobiet, instynktownie naciska swoim koniuszkiem na punkt na dloni, który jest znany w medycynie chińskiej jako punkt “Mala Spiżarnia». I jest nim u człowieka woreczek żółciowy, w którym przechowywana jest żółć. Punkt “mala Spiżarnia” na meridianie energetycznym serca Jeśli mężczyzna umyślnie przyciśnie koniuszek malego palca do tego punktu … to po prostu mu się nie uda napić się “w sposób kobiecy”! Z kobietami jest odwrotnie. Jeśli kobieta odstawi w bok maly palec, korzystając z filiżanki dla renowacji kobiecości, to też nie będzie mogła pić z niej “po męsku” jak husar!

20 A propos: Informacja dla kobiet
Jak konstatuje Starożytna Medycyna – właśnie energetyczny i wibracyjny uklady woreczka żółciowego dają silę i zdrowie mięśniom. Dlatego woreczek żółciowy mężczyzn prawie nigdy nie choruje (dane statystyki medycznej). Stosunek do podobnych schorzeń wśród kobiet stanowi 1\100. meridian energetyczny woreczka żółciowego meridian wibracyjny woreczka żółciowego A propos: Informacja dla kobiet Jeśli przestaniesz dotykać malym palcem punktu “Mala Spiżarnia”, а będziesz go odginała – Twój woreczek żółciowy przestanie Cię niepokoić.

21 Prawo Odpowiedniości działa!
Jeśli jesteś płci męskiej i weźmiesz filiżankę za pomocą dużego, wskazującego i środkowego palców, a pozostałe palce pozostaną zaciśnięte – sila działania renowacji zdrowia będzie wprost nieprzeparta! Przecież, naciskając na brzeg filiżanke kciukiem, przeprowadzasz "gimnastykę" wszystkich mięśni międzyżebrowych (dzięki oddziaływaniu meridianu wibracyjnego pluc – (na rys), palcem wskazującym ćwiczysz silę i funkcje ukladu mięśniowego pasa barkowego i szyi dzięki oddziaływaniu meridianu wibracyjnego grubego jelita (na rys.), a za pomocą palca środkowego ćwiczysz nogi... Wszystko to dzięki działaniu Prawa Odpowiedniości. Prawo Odpowiedniości działa! Palec wskazujący – to meridian wibracyjny grubego jelita, a w swoich działaniach – to Twoja miniręka! meridian wibracyjny pluc meridian wibracyjny grubego jelita

22 Prawo Odpowiedniości działa tak:
Uszko filiżanki, przy “męskim” korzystaniu z niej, opiera się na palcu środkowym na odpowiedniości punktu “CZU SAN LI” – najbardziej znanego punktu w medycynie chińskiej, przecież jego hieroglif oznacza “Wielki lekarz nóg” (właśnie tak!). I nawet “Punkt Nieśmiertelności”! (znajduje się on pod kolanem) Prawo Odpowiedniości działa tak: Palec środkowy dloni – to Twoja mininoga; Staw środkowy – to twoje minikolano; A tam, gdzie swoją wagą filiżanki leży na palcu środkowym – znajduje się punkt “Wielki lekarz nóg”! Napiłeś się jako Człowiek Świadomy herbaty lub kawy – i dałeś silę i zdrowie Swoim Nogom… żeby mężczyźni mieli możliwość “uganiać się za mamutem”, a nie siedzieli “jak kura na jajku”! Punkt "Wielki lekarz” Religia, damy i niekiedy w dzieciństwie rodzice zmuszają do klękania! Człowiek Świadomy teraz wie Dlaczego!

23 Uklęknąć – to znaczy dać swobodę palcom i silę rękom!!! (sprobuj)
Zwróć Uwagę, jak lekki jest dzbanek! Uklęknąć – to znaczy dać swobodę palcom i siłę rękom.

24 Jeszcze jedna dodatkowa metoda renowacji męskościi-kobiecości –
to Technologia renowacji ciągłego zdrowia ukladu hormonalnego, z wykorzystaniem motywacji PRZECIWNEJ ręki. Jak to. Trzymając telefon lub filiżankę zgodnie ze Swoim Statusem hormonalnym, mężczyźni kierują paznokieć kciuka przeciwnej ręki do powierzchni Planety i kręcą napiętym kciukiem…. Efekt renowacji męskości osiągany jest wtedy, gdy następuje niezwykłe wyprostowanie się kciuka i całej ręki do centrum Planety, – to tak, niby koniuszek kciuka i ręka przyciągnięte przez magnes. Natomiast kobiety, gdy trzymają telefon lub filiżankę zgodnie ze Swoim Statusem hormonalnym, dla jego renowacji usytuowują dłoń przeciwnej ręki równolegle do powierzchni Planety i, prostując palce, kręcą malym palcem… Efekt renowacji żeńskiego Statusu hormonalnego osiągany jest wtedy, gdy zgiętą w przegubie dłoń kobiety zostanie samoistnie podniesiona do góry! A palce staną niezwykle wyprostowane – dokładnie na poziomie powierzchni Planety (wrażenie ma być takie, niby dlon “przylepiła się” do Planety). Następnym razem podobną Technologię renowacji ukladu hormonalnego wprowadź inną ręką – jest to niezbędne dla renowacji Pionowości – (poczucia Grawitacji i Antygrawitacji).

25 “Czy chcesz może w Sobie “rozruszać hormony” i “rozruszać tlen”?!
А teraz proponuję Ci “żart” nauki sensfizjologiki dla Twojego Organizmu: “Czy chcesz może w Sobie “rozruszać hormony” i “rozruszać tlen”?! W tym celu mężczyźni ujmują filiżankę, “obejmując” ją dlonią “po kobiecemu”, odginają maly palec i piją z niej – skierowując lokieć do centrum ciała. Natomiast kobiety, “aby rozruszać hormony i tlen”, ujmują filiżankę “po męsku”, to znaczy, niby “chwytając” filiżankę (jak to czyni mężczyzna) – kciuk naciska na brzeg filiżanki, waga filiżanki naciska na palec środkowy… Do tego jeszcze warto włożyć palec wskazujący do uszka filiżanki i przycisnąć maly palec do “malej spiżarni” і pić, odstawiając lokieć “w toaście huzarskim”… Można też “zażartować” jeszcze bardziej – znów skorzystać z motywacji przeciwnej ręki (ten “żart” jest zawsze nadzwyczaj efektywny). W tym celu mężczyzna, trzymając lokieć “jak należy” (w stylu toastu huzarskiego), ustawia dłoń przeciwnej ręki w stylu kobiecym – równolegle do powierzchni Ziemi, i porusza koniuszkiem wyprostowanego malego palca... A później “rozruszaj hormony i tlen” inną ręką – jest to ci zawsze niezbędne dla renowacji Pionowości, czyli Twojego poczucia Grawitacji i Antygrawitacji. Zwróć Uwagę! Dlonie, i nawet ręce, same się ustawią “po kobiecemu”! Tak olbrzymia jest sila i szybkość reakcji ukladu hormonalnego na taką „drobnostkę” jak picie kawy-herbaty. (Człowiek Świadomy musi zawsze to uwzględniać!).

26 Tak olbrzymia jest siła i olbrzymia szybkość „Przebudowy” normonów!!!
Kobiety “żartują” odwrotnie – piją z filiżanki, trzymając lokieć blisko do centrum ciała oraz kręcą kciukem przeciwnej ręki, opuszczonej w kierunku do centrum Planety. Zwróć Uwagę na to, jak Cię “podniesie w powietrze”! (Twoja klatka piersiowa stanie się po męsku “statkiem powietrznym”) Tak olbrzymia jest siła i olbrzymia szybkość „Przebudowy” normonów!!! Następnym razem, aby “rozruszać hormony i tlen”, skorzystaj z technologii motywacji przeciwnej ręki, i jest to niezbędne dla renowacji w Organizmie Prawa Osi (Pionowości), czyli Twojego poczucia Grawitacji i Antygrawitacji. (w tym wypadku “Cesarzowi, co Cesarskie” – mężczyznom jest potrzebne odnowienie poczucia Antygrawitacji, a kobietom – poczucia Grawitacji!)

27 Przeciwność daje Życie Przeciwności Prawo nauki sensfiziologiki
А teraz skorzystaj z technologii FIKSACJI RENOWACJI I RÓWNOWAGI i weź filiżankę obiema rękami jednocześnie (zgodnie z technologią Swojego Statusu hormonalnego) – mężczyźni za pomocą dużego, środkowego i wskazującego palców (pozostałe palce zaciśnięte, maly palec na “Malej Spiżarni”) A kobiety – “obejmując kobiecością” i odstawiając koniuszek malego palca… Należy tylko prześledzić przycisnięciе i do filiżanki, i do dloni każdego palca! Przeciwność daje Życie Przeciwności Prawo nauki sensfiziologiki

28 Po co masz w ten sposób “żartować” z hormonami i tlenem?
Wszystko to czynisz, czynisz w tym samym Celu – w Celu renowacji Ciągłego Zdrowia! Przecież Ty, jako Człowiek Świadomy, skierowując tlen w ukladzie plucnym innymi szlakami, dajesz Twojemu Organizmowi nowe możliwości dla ochrony… А w tym konkretnym wypadku – dajesz żebrom możliwość CAŁKIEM INNEGO poruszania się w stawach mostkowo-żebrowych i żebrowo-kręgowych, do tego “włączając” przeciwną część ciała… А co za tym idzie – lecz także całkiem inny potoki Twojej energii życiowej i hormonów.

29 TAKI ORYGINALNY AKT RENOWACJI, jak korzystanie przez Człowieka Świadomego z telefonu i filiżanki – to bodziec dla całkiem innych potoków wszystkich procesów Wewnętrznych. Ten Nowy Nurt Wewnętrznego rozdzieli to miejsce, w którym coś się “skleiło”, lub jak należy stuli do kupy tam, gdzie zbyt się “rozkleiło”. Dla Twojego Organizmu podobne Działania (jako pomoc Człowieka Świadomego) są niekiedy po prostu niezbędne – aby mógł pozbyć się Przyzwyczajeń, będących powodem większości schorzeń Człowieka Rozumnego! Życzę powodzenia! profesor Oleksandr Charczenko Ukraina, Łuck, telefon: , poczta: www. sensfiziologika.com. ua


Pobierz ppt "Jak należy brać telefon i filiżankę,"

Podobne prezentacje


Reklamy Google