Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Kamil Cieślar W ALCZY W KAŻDEJ SYTUACJI !!!. P IERWSZE SUKCESY ODNOSIŁ W R YBKACH R YBNIK :

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Kamil Cieślar W ALCZY W KAŻDEJ SYTUACJI !!!. P IERWSZE SUKCESY ODNOSIŁ W R YBKACH R YBNIK :"— Zapis prezentacji:

1 Kamil Cieślar W ALCZY W KAŻDEJ SYTUACJI !!!

2 P IERWSZE SUKCESY ODNOSIŁ W R YBKACH R YBNIK :

3 R OK PÓŹNIEJ OBRONIŁ TYTUŁ I PO RAZ DRUGI ZOSTAŁ M ISTRZEM P OLSKI. W roku 2006 został Mistrzem Polski w mini żużlu. W RAZ Z KOLEGAMI Z DRUŻYNY ZDOBYŁ PIERWSZY RAZ W HISTORII KLUBU R YBEK R YBNIK TYTUŁ D RUŻYNOWYCH M ISTRZÓW P OLSKI.

4 J AK SAM MÓWIŁ D WUKROTNY M ISTRZ : Łatwiej chyba było zdobyć tytuł, niż go bronić…

5 K AMIL ZDAŁ EGZAMIN NA CERTYFIKAT DO UPRAWIANIA " DUŻEGO " ŻUŻLA. Kamil podczas jazdy pokazowej. Częstochowa 1.04.2008r.

6 . C AŁY WOLNY CZAS SPĘDZAŁ NA T RENINGACH I WYJAZDACH NA ZAWODY.

7 W YŚCIG, KTÓRY ZMIENIŁ ŻYCIE K AMILA !!! 9 czerwca 2010 roku na torze w Częstochowie podczas turnieju młodzieżowych drużynowych mistrzostw Polski doszło do wypadku w wyniku, którego doszło do uszkodzenia kręgosłupa.

8 K AMIL O URAZIE : Mam tzw. czucie głębokie i teraz trzeba pobudzić mięśnie, by znowu zaczęły pracować, tak jak przed wypadkiem. Lewa noga jest nieco silniejsza od prawej. Mam nadzieję, że wkrótce będę mógł na niej stanąć – wyjaśnia Kamil. Lekarze, jak zwykle w takich przypadkach, są ostrożni w rokowaniach.

9 N AJWAŻNIEJSZY WYŚCIG W ŻYCIU K AMILA ! Nie jest łatwa, kiedy głównym sprzymierzeńcem jest czas i finanse. Walka o powrót do zdrowia.

10 KAMIL O REHABILITACJI: Czuję się jakbym w połowie był dorosłym człowiekiem, a w połowie dzieckiem, które dopiero wszystkiego musi się nauczyć. Jest ciężko. Na nowo uczę się chodzić. Wylewam tu litry potu – mówi z uśmiechem Kamil.

11 W ŁĄCZMY SIĘ DO WALKI K AMILA ! Wpłacając darowizny na konto fundacji: Fundacja VOTUM OPP ul. Wyścigowa 56, 53-012 Wrocław, KSR0000272272 BANK:32150010671210600831820000; w tytule wpłata: dla Kamila Cieślar Przekazując 1% podatku za rok 2010 Fundacji VOTUM OPP – dla Kamila Cieślar KSR:0000272272

12 TERAZ MY MOŻEMY WESPRZEĆ KAMILA !!!


Pobierz ppt "Kamil Cieślar W ALCZY W KAŻDEJ SYTUACJI !!!. P IERWSZE SUKCESY ODNOSIŁ W R YBKACH R YBNIK :"

Podobne prezentacje


Reklamy Google