Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

MODEL DZIAŁALNOŚCI ŻYCIOWEJ CZŁOWIEKA ŚWIADOMEGO: “ŚWIAT PATRZY NA NAS W TAKI SAM SPOSÓB, W JAKI MY PATRZYMY NA ŚWIAT” Ciało Człowieka Rozumnego działa.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "MODEL DZIAŁALNOŚCI ŻYCIOWEJ CZŁOWIEKA ŚWIADOMEGO: “ŚWIAT PATRZY NA NAS W TAKI SAM SPOSÓB, W JAKI MY PATRZYMY NA ŚWIAT” Ciało Człowieka Rozumnego działa."— Zapis prezentacji:

1 MODEL DZIAŁALNOŚCI ŻYCIOWEJ CZŁOWIEKA ŚWIADOMEGO: “ŚWIAT PATRZY NA NAS W TAKI SAM SPOSÓB, W JAKI MY PATRZYMY NA ŚWIAT” Ciało Człowieka Rozumnego działa i żyje w Przestrzeni na podstawie Prawa Odzwierciedlenia Informacyjnego nauki sensfizjologiki. To Prawo głosi: «Promieniowanie żywego i «nieżywego» kształtuje informację lustrzaną będącą odpowiedniością oraz odzwierciedleniem promieniowania samego Człowieka Rozumnego» Wychodząc z tego Prawa stwierdzamy, że promieniowanie Wewnętrzne – to tylko odzwierciedlenie promieniowania Zewnętrznego, nazwałem to zjawisko: Wzajemnym oddziaływaniem M-Promieniowym. “Każdy Człowiek Rozumny – to niby Alicja po drugiej stronie lustra. Zajrzyjmy więc chociaż na chwilę poza naszą Rzeczywistość i do naszej Rzeczywistości”.

2 Jakikolwiek Organizm Czlowieka Rozumnego – jako istota w postaci przestrzeni lub istniejącej konstrukcji przestrzennej (natychmiast podejdź do lustra і obejrzyj Swoją przestrzeń Wewnętrzną) – można rozłożyć na znane już Ci Elementy Odpowiedniości i Analogii Form Rozwoju. Czyli na odbicia lustrzane niby w troszeczkę krzywym lustrze. «chociaż znajduję się w pokoju krzywych luster, ale to przecież jestem ja!». Powtarzam: Ciebie, zarówno jako Człowieka Rozumnego, jak i jako Organizm Człowieka Rozumnego, można rozłożyć na odbicia lustrzanewzajemnego oddziaływania informacji z “Wewnętrznego” z “Zewnętrznym”.

3 Таk wygląda ta arytmetyka informacyjna!
Człowiek Świadomy (włącznie ze swoim Organizmem Człowieka Świadomego) posiada kilka linii informacyjnych: 1. Ja – Sam; 2. Ja – jako odbicie lustrzane Mojego Idealnego Istniejącego; 3. Ja na podstawie czynników genetycznych Mojego «plemienia» (w Moim wypadku - ukrainiec); 4. Moje Idealne Ja, jako Program Tworzenia Człowieka Rozumnego i jako Kod Genetyczny od Adama Pierwszego (mаtryca idealnego klonu); dalej Ja – wyobrażalne dla Samego Siebie, i wreszcie Ja – odbierane informacyjnie przez otaczających (zarówno ludzi, jak i inne żywe i «nieżywe» istoty Wszechświata). Таk wygląda ta arytmetyka informacyjna!

4 abyś potrafił się stać informacyjnie
Każdy Twój organ (układ, komórka, palec itp.) ma taką samą wielokrotnie złożoną budowę informacyjno-lustrzaną. Таk samo zbudowane informacyjnie jest również wszystko «nieżywe»: kаmień, piasek, drewno... Czyli wszystko to, co istnieje, składa się z takich oto makro- i mikro «sobowtórów» informacyjnych, znajdujących się jednoczesnie w jednym kształcie przestrzennym (w Tobie). І moje zadanie polega na tym, aby połączyć jewzystkie w Twojej Świadomości jako wiedzę niezbędną do wyrobienia nawyków KULTURY Fizjologicznej. po pierwsze – abyś mógł skorzystać z ich pomocy dla renowacji stanu Ciągłego Zdrowia. A po drugie - abyś potrafił się stać informacyjnie WIRTUALNĄ PUSTKĄ

5 Jak chyba zauważyłeś – spośród wyliczonych sobowtórów
M-Promieniowych Ciebie jako Człowieka Świadomego «chory» może być TYLKO JEDEN!!! (tylko wyobrażalny dla Samego Siebie), reszta zaś są absolutnie zdrowe dlatego że zawsze znajdują się w stanie ciągłego ideału i ciągłego zdrowia! (jak Człowiek Świadomy) Nauka sensfizjologika dowodzi, że Człowiek Świadomy może wyciągnąć dla siebie dożć pocieszający i dość przyjemny wniosek sensfiziologiczny: “Stan nieładu fizjologicznego («choroby») – to tylko tymczasowo-informacyjne zjawisko, które może zostać zlikwidowane nawet dzięki świadomemu nałożeniu się jedno na drugie wszystkich pozostałych Idealnych Ja”. Właśnie za pomocą których zostanie stworzony model “ciala zdrowia”. Czyli wszystkie Idealne i Prawidłowe Ja - po prostu zasłonią sobą i odsuną gdzieś poza Siebie w przeszłość tą osobę informacyjną, która «kuleje cialom Niebem i Ziemia, mędzy Kosmosom i Planetą, mędzy Grawitacją i Antygrawitacją ”, czyli «choruje». 

6 Książka – jako przykład technologii ciągle zdrowego czlowieka
Jak mam Сі to wyjaśnić! Chociażby nawet na przykładzie tej oto książki co czytasz. Każda następna jej strona otwiera przed Tobą nową informację, wiedzę, scenki,obrazki... przeglądając stronę po stronie, po kolei, Ty… SAM zamykasz poprzednią stronę za pomocą strony następnej?! Czyli zamykasz za pomocą teraźniejszości i przyszłości stan Swojego przeszłego «niezdrowia»?! А gdy zamkniesz książkę, stanie się ponownie jedną CAŁOŚCIĄ połączoną przez okładkę, autora i podstawową treść – w tym wypadku przez Ciebie jako Człowieka Świadomego. Książka – jako przykład technologii tworzenia z siebie ciągle zdrowego czlowieka

7 «ingerencji chirurgicznej»?! … … …
Jednak ona – książka – bezwzględu na jakąś wymiętą stronę (schorzenie strony) jednak pozostaje książką?! I gdy będzie potrzebna, to zostanie ponownie przeczytana, pojęta, później streszczona? І wszystko to – nie bacząc na jakąś wymięta, lub może nawet rozdartą (chorą) stronę, czy nawet stronę straconą wskutek «ingerencji chirurgicznej»?! … … … W ten sposób znowu wyciągamy pocieszający i przyjemny wniosek sensfiziologiczny: “Tobie, jako Człowiekowi Świadomemu, do osiągnięcia takiej samej nieśmiertelności jaką ma książka, też jest niezbędne aby Cię «czytali» i «streszczali» - czyli interesowali się Tobą. Co jeszcze tym logicznym wniosku jest pocieszającego dla Ciebie, Człowieka Swiadomego? To, że w odróżnieniu od książki papierowej, książka-ty jesteś praktycznie i faktycznie książką niezniszczalną, czyli wiecznie odnawiającą się!

8 Badania nauki sensfizjologiki nad takim Tworem, jakim jest Człowiek Rozumny, dowiodły:
Zasób niezniszczalności właśnie Człowieka Świadomego wynosi nieskończoną ilość lat (nie mniej niż 40000). Czyli Ty, jako Homo Sensus (Człowiek Świadomy), pozostawiając zmiętą (chorą) stronę życia gdzieś w przeszłości, і dlatego znajdując się w stanie Ciągłego Zdrowia, oraz ciągle działając na podstawie Praw Osi, odpowiedniości i analogii Form Rozwoju, odnajdujesz w sobie kod pozwalający przedłużyć termin Swojej Mobilnej Pionowości – termin Twojej własnej działalności życiowej na Drodze Twojej Misji. Analizując te – dość przyjemne dla Człowieka Świadomego wnioski – jeszcze raz skupiam Twoją Uwagę na tym, że jakakolwiek choroba (albo nawet jeszcze nie całkiem choroba, lecz tylko odczucie pewnej niemocy) to tylko ZAKŁADKA w majestatycznej księdze pod tytułem «Chwila Mojego Życia».

9 (nawet jeśli była tylko chwilę wcześniej - ona JUŻ BYŁA!)
Choroba i słabość, jako tylko ta jedna chwila życia (strona) nie mają absolutnie żadnej mocy oddziaływania na Ciebie, Człowieka Świadomego! Ich «moc» polega tylko na tym, że one SKUPIAJĄ TWOJĄ UWAGĘ NA SOBIE! Nauka sensfizjologika stwierdza: “Właśnie na tym – na skupieniu Twojej Uwagi – polega cały Twój problem w “medycznym czynniku życia” (chorobowośći) ” Nauka sensfizjologika dowodzi: “Skupienie Twojej Uwagi na objawie lub innym stanie fizjologicznym, od razu DODAJE IM ZNACZENIA w Twojej Podświadomości. То znaczy, że Ty SAM kształtujesz znaczenie nie samej książki, calego Twojego życia, lecz tylko jednej zmiętej strony!” Ty, jako Człowiek Świadomy, doskonale rozumiesz, że zadaniem Twojego Organizmu jest przenoszenie Cię do obiektu Twojej uwagi! (nieważne jakiego obiektu i nieważne gdzie)! І problem zatrzymywania się «chorób» w Twoim Organizmie polega właśnie na tym, że Ty swoją uwagą «przełączasz» Siebie na tą informację… KTÓRA JUŻ BYŁA!… (nawet jeśli była tylko chwilę wcześniej - ona JUŻ BYŁA!) W ten sposób Ty informacyjnie «wciągasz swój Organizm w Samego Siebie i odrzucasz go do tylu w Przeszlość i tym zatrzymujesz Swój Lot do Celu!”

10 Przecież kontynuujesz, chociaż nie tak aktywnie, jak w zdrowym stanie,
Przecież – nawet jeśli zachorowałeś – nie zszedłeś jeszcze z tego świata! Przecież kontynuujesz, chociaż nie tak aktywnie, jak w zdrowym stanie, «Czytanie księgi życia» i coraz dalej i dalej... I jeżeli wyjąć zakładkę fiksacji informacyjnej - w postaci istotności objawu (na przykład, ciśnienia, bólu etc.), czyli odejść od tej «zmiętej strony», to z Wewnętrznej Przestrzeni informacyjnej Twojego Organizmu musi zniknąć także skupione promieniowanie informacji (choroba)…To niby przejście od krzywego zwierciadła do normalnego (składa się wrażenie, że człowiek niekiedy sam siebie nie poznaje). “Widzi, że ma nos, i oczy też, i głowę też… czyli posiada kształt normalnego Człowieka Rozumnego! Jeśli mam to wszystko, co inni ludzie, to znaczy, że ja jestem Idealnym i Zdrowym Człowiekiem!!!”

11 (w tym wypadku chwilę bólu)!
Choroba lub objaw - to Twoje sobowtóry informacyjne i takie same rozumne istoty, jak Ty! І jeśli, na przykład, człowiek uderzył się w kolano, lub też «samo z siebie» z jakiegoś powodu zabolało, i nagle pogłaskałeś kolano ręką... To JUŻ zwróciłeś na niego Swoją drogocenną Uwagę!!! Dotykając kolana właśnie w tej chwili, GDY ONO ZABOLAŁO, pokazałeś kolanu jego cenność, lecz także pokazałeś podstawową rzecz – CHWILĘ PODOBNEJ OCENY (w tym wypadku chwilę bólu)! А któż z nas nie lubi być cenny dla kogoś i stanowić dla kogoś Centrum Uwagi (być Perłą stosunków)?... Znasz może takich Ludzi, dzieci, kwiaty lub zwierzęta...?Nie da się ich znaleźć! Istnieje bardzo ważne Prawo nauki sensfizjologiki – najważniejsze dla życia i działalności Człowieka Świadomego: «Energia psychiczna wewnętrznego liderstwa jest najpotężniejszą energią i orężem esencji Wszechświata». Właśnie to Prawo nauki sensfizjologiki jest dominantą zarówno działań Człowieka Rozumnego, jak i braku jego działań! W swojej istocie, Liderstwo Wewnętrzne – to demonstrowanie otaczającym swojego potencjału i swojej niezbędności dla innych. Czyli w praktyce jest to Prawo Poziomu Własnej Niezbędności zarówno dla kolegów w życiu, jak i dla samego życia.

12 Dlatego kolano, zgodnie z tym Prawem Wszechświata (Liderstwa Wewnętrznego) i Prawa Swojej Niezbędności dla innych) odczuwając Twoją uwagę, zaczyna jeszcze bardziej przejawiać siebie, stwarzając TĄ CHWILĘ, w której stało się dla Ciebie nezbędne! (czyli zaczęło boleć, skrzypieć, «kręcić» w nocy itd.). Кolano robi wszystko dokładnie tak, jak wasal Królowej, który trafił w jej pole widzenia i uwagi… Może nawet doprowadzić się do samozniszczenia, wszczynając walkę z innymi poddanymi Królowej (а w Twoim Organizmie dla kolana – to organy, układy, inne części ciała), aby tylko jeszcze i jeszcze raz zwrócić na siebie Twoją uwagę! Żebyś Ty go (w tym wypadku – kolano) dalej głaskał i przeprowadzał nad nim rozmaite zabiegi.

13 czas radosnego życia w wysypisko resztek życia.
Wyciągamy istotny dla Człowieka Świadomego wniosek: “Jakiekolwiek manipulacje z tak zwanym «chorym» kolanem (dotyczy to wszystkich jego kolegów w Organizmie) – z wyjątkiem stanów krytycznych – spowodują, że po prostu utkwisz w księdze życia na stronie z zakładką pod tytułem «Kolano»! To znaczy, że zatrzymasz wraz z tym, rozwój własnego życia … Taką oto moc posiada Uwaga! Мoże zatrzymać wszystko: і Czas, i Przestrzeń, i Nieskończoność. Właśnie tak zatrzymują się zegary życia! Właśnie tak zatrzymuje się rozwój życia! Taka jest moc Uwagi! Może ona zatrzymać czas, może ona zawężyć przestrzeń, może ona zmienić nieskończoność, zmenicz czas radosnego życia w wysypisko resztek życia.

14  Problem Twojej ochrony zdrowia polega właśnie na tym, że organy i układy Twojego Organizmu, każda jego cząstka, nawet najmniejsza… też są Rozumne! I one (i wspomniane już kolano, i, na przykład, tarczyca, i nawet jakiś pryszcz), pragnąc zatrzymania szcęśliwej chwili Twojej Uwagi, pragnąc Realizacji Wewnętrznego Liderstwa, wszczynają, jak już podkreślałem, walkę z pozostałymi organami, układami i częściami Twojego ciała. I ta chwila walki za Uwagę i Liderstwo staje się początkiem fiksacji informacji, która później przerasta w chorobę… To zjawisko w Podświadomości jest analogiczne do bicia zegara – usłyszałeś je, więc automatycznie zatrzymujesz czas i fiksujesz właśnie tą sytuację (w naszym wypadku to chwila bólu i «wynagrodzenia za ból»).

15 Teraz Ty, będąc Człowiekiem Świadomym, od tej chwili – od chwili poznania Prawa nauki sensfizjologiki “O obecności energii psychicznej Liderstwa Wewnętrznego”, masz cudowną możliwość «zmuszenia» częsci Organizmu (w naszym przykładzie kolana) do stania się wolnym od uwagi Przeszłości! Ta technologia nauki sensfizjologiki, jako Akt Kultury Fizjologicznej dla ciągłej renowacji zdrowia, nazywa się: «Metoda przewracania następnej strony», lub – bardziej «naukowo» - «Мetoda zmiany fiksacji uwagi Podświadomości». Тechnologia renowacji Organizmu Człowieka Rozumnego, za pomocą metody zmiany fiksacji i zlikwidowania stanów niezdrowych, jest bardzo prosta: Jeśli coś gdzieś zaczyna chorować i boleć, to zacznij, dla przykładu, pisać swoje imię i nazwisko. Na przykład, moje nazwisko brzmi Charczenko. Zaczynam więc je pisać – jeśli mam papier, to ołówkiem lub długopisem, jeśli nie mam papieru – to palcem na stole, na piasku, w przestrzeni... А teraz piszę swoje nazwisko w odwrotnym kierunku – wychodzi mi Okneczrach. А następnie zaczynam pisać od jakiejkolwiek części nazwiska: Charczkoen, Neokczrach, Rachczoken itd. W tej istotnej chwili zmiany fiksacji Uwagi Podświadomości możesz robić cokolwiek – myśleć o czymkolwiek, oglądać telewizję, rozmawiać... ale wszystko w tej chwili staje się nie takie, jak zawsze і nie takie, jakie było jeszcze chwilę przedtem! 

16 (ukazuję jej sensfizjologikę).
Uwolnienie informacji od fiksacji, a mówiąc prościej, odwracanie uwagi Podświadomości i Rozumu na proces myślenia, którym jest rozmyślanie nad wariantami napisania nazwiska – to właśnie jest «przewracaniem następnej strony», czyli stron w postaci czasu i przestrzeni Twojego życia, zmieniających wszystko, od Wewnątrz i na Zewnątrz. W tej ważnej chwili w ten sposób jest uruchamiany nowy czas działalności życiowej! JUż zmieniło się wszystko na Zewnątrz – przecież zmienił się obrazek na ekranie telewizora, inaczej powiał wietrzyk, ktoś przeszedł za oknem... А wraz z tym, co na Zewnątrz, zgodnie z Prawem Odzwierciedlenia Informacyjnego, zmieniło się również wszystko to, co masz Wewnątrz. Przecież wszystko to, co jest Wewnątrz musiało za pomocą swojej pracy reagować na zmiany tego, co jest na Zewnątrz – wspomnianego już, na przykład, powiewu wiatru, lub analizowania tego, co jest na obrazku w telewizorze... W ten sposób Twoje życie odeszło już daleko od «zakładki» pod tytułem «choroba»! Wtedy i Twoje idealne «Ja» - dane Ci i przez plemię, i przez Stwórcę - jako prawdziwa treść Twojej księgi życia, po prostu zamknie sobą to złe, które już przecież, zgódź się, BYŁO… ALE KIEDYŚ! І księga Twojego życia nie skończy się już na stronie pod tytułem «Kolano», lub «Cukrzyca», lub «Rak», lub «Grypa», lub «Nadciśnienie», lub któryś inny z Liderów Informacyjnych. W medycynie istnieje nawet takie pojęcie «jatrogenia» - jest to «schorzenie» wywołane właśnie przez taką fiksację informacyjną… (ukazuję jej sensfizjologikę).

17 Jak mogę jak najlepiej wyjaśnić Ci istotę tego zjawiska?
Na przykład, idziesz ulicą i niesiesz w torbie kiełbasę! Аle, naprawdaż, myślami jesteś gdzieś tam - daleko! Bezwzględu na to, że jesteś «daleko», Twoje Ciało Realizacji niesie Cię przez przestrzeń i czas do domu z kiełbasą – czyli niesie do poprzednio przez ciebie ZAFIKSOWANEGO W PODŚWIADOMOŚCI CELU (tu włączonego przez wyobrażenie o domie). Twoje sobowtóry informacyjne – a są to zarówno ludzie przechodzący obok, jak i samochody, drzewa, budynki i nawet śmiecie na ulicy – otaczają Cię ze wszystkich stron, tworząc Twój zewnętrzny Kształt Informacyjny - od dołu Cię tworzy sobowtór-chodnik, a oto sobowtór-ziarenko piasku, który też Cię ogarnia, tworząc Twój kształt, jest także sobowtór-wiatr, sobowtór-niebo…itd. Twój Organizm – jak zawsze – reaguje na nie według jednej zasady: «Czy to jest szkodliwe czy nieszkodliwe?!» «Czy jest to bezpieczne czy niebezpieczne dla mojej stabilności Wewnętrznej i dla “mojego Człowieka”, którym się opiekuję (Ciebie)?!»

18 І oto nastaje dla Ciebie Chwila Prawdy!
І jeśli Twój Organizm uważa coś za nieszkodliwe oraz bezpieczne, to spokojnie niesie Ciebie, jako Myśl, coraz dalej do Celu (w tym przykładzie – kiełbasę do domu). Obok Twojego «środka lokomocji» (Ciała Realizacji) spokojnie przejdą słupy, samochody, ludzie, mróz czy upał... (jako odbicie lustrzane Ciebie) i wszystkie one koniecznie ominą Twój Organizm, bo masz pewien zafiksowany Cel – “doniesienie kiełbasy do domu”! Twój Organizm, zgodnie z sytuacją «podróżną», korektuje chód – aby w ten sposób zapewnić bezpieczeństwo twojego Pionowego przemieszczania się i umożliwić Ci dotarcie do Celu, także, w zależności od wskaźników konieczności, korektuje słuch, wzrok, zapewnia termoregulację, ale jednocześnie także trawi jedzenie, oddycha i tak dalej… Ale kiełbasa jest bardzo pachnąca!... І oto nastaje dla Ciebie Chwila Prawdy!  Wyobraź sobie następującą scenkę: W tej doniosłej chwili Twojego Wzlotu Duchowego (przecież jesteś myślami «Gdzieś», w innych Światach!) przebiega obok Ciebie zwykły kundelek wabiący się, na przykład, Burek...

19 Burek wywęszył kiełbasę w Twojej torbie i zaczyna ją «paść» biegnąc za Tobą… Uwaga!
Dla Twojego Wzlotu Duchowego, dla Twojego Organizmu Czlowieka Rozumnego Burek nie stanowi żadnego niebezpieczeństwa! (Оrganizm już dawno o tym się przekonał: «Burek jak to Burek - nie wyczuwa się w nim agresji»), i dlatego Ciało Twojej Realizacji dalej idzie i niesie do Celu “swojego Człowieka” (Ciebie). do domu kiełbasę ...Ale biednemu Burkowi przedtem ktoś nadepnął na łapkę і łapka go… boli! I oto właśnie nadchodzi dla Ciebie czas i chwila prawdy: Wizerunek promieniowy łapki Burka (tej bolącej) nakłada się informacyjnie, w celu kontroli przez Podświadomość, na Twoje ciało (działanie Prawa Odzwierciedlania Informacji z Zewnątrz jako sobowtóra Organizmu Czlowieka Rozumnego), i Ty, znajdując się w swoim Ciele Realizacji, też poczujesz!... Taki sam ból! I w tym samym miejscu! W którym boli łapka Burka. Pewnie byłeś w lesie, i pamiętasz może, jaki dreszcz przechodzi ciałem, gdy nagle widzisz poruszającego się węża? W ten sposób przez odzwierciedlenie informacyjne reagują Twoje mięśnie. Тym bardziej, że Ty poruszasz się pionowo, a one (wężę) poziomo.

20 (naruszeniem Kodu Wibracyjnego).
Odzwierciedlenie ruchu węża – to sygnał dla Podświadomości… że upadłeś!!! Dlatego właśnie zachodzi taka niezwykła Reakcja Strachu. Strach w tym wypadku spowodowany jest kakofonią wibracji mięśni w Organizmie (naruszeniem Kodu Wibracyjnego). Prawo Odpowiedniości Lustrzanej hauki sensfizjologiki – to wielkie Prawo Wszechświata! Właśnie to Prawo umożliwia nieskończony obieg informacji i nieskończoność działania Kodu Wibracyjnego budowy życia Twojego Organizmu. (nie będę w tej książce opowiadał w detalach o Kodzie Wibracyjnym Człowieka Rozumnego, Planety, Wszechświata, ponieważ szczegółową informację o tym podaję w książce «Vademekum Rozumnego Człowieka, czyli pogotowie ratunkowe w kieszeni». Stroje Faraonów i ta informacja na wyrobach zawsze ukazują działanie Prawa Odpowiedniości Lustrzanej.

21 Twoje sobowtóry informacyjne, jako powłoki fizyczno-próżniowe (Fi-Próżniowe) takich Istot, jak ziarenko piasku, gwiazda, wąż, czy, w naszym wypadku, Burek - są podobne do Twojego Organizmu przez podobieństwo procesów Fi-Próżniowych w ich organizmach. Uświadomienie tego przychodzi łatwo – Ty się składasz z atomów-elektronów… i one przecież też! I gdy Twoja powłoka Fi-Próżniowa przemieszcza się w przestrzeni w postaci pewnego kształtu geometrycznego (Twojego ciała) i zbliża się, na przykład, do jakiegoś obiektu, «stacjonarnie» zamieszkującego przestrzeń (tym obiektem może być i Drzewo, i Budynek, i Słup) pomiędzy wami, jako sobowtórami lustrzanymi, powstaje płaszczyzna kontaktu informacyjnego. Są to rysunki z mojej poprzedniej książki – strzałki i cyfry wyjaśniają tu to, o czym dowiesz się teraz.

22 W celach doświadczenia zamknij oczy i idź.
Twoje mięśnie w granicach tej Płaszczyzny kontaktu informacyjnego (nazwijmy ją Ekranem Ochrony Informacyjnej) odreagują odpowiednio, na przykład, odpowiednio do slupa (jak w wypadku z wężem). W tym wypadku staną się one po prostu nieruchome – nie będziesz mógł słup uderzyć! Sprawdź działanie tego Prawa nauki sensfizjologiki – Prawa Odpowiedniości Lustrzanej, i przeprowadź w tym celu własne doświadczenie. przecież tylko w ten sposób będziesz mógł się dowiedzieć, że UDERZYĆ ciałem w słup, czy drzewo, czy budynek nie potrafisz! Tak samo jak one w Ciebie. W celach doświadczenia zamknij oczy i idź. Zwróć Uwagę, że na jakąś chwilę pzed «ewentualnym» uderzeniem Twoje Ciało zatrzya się przed przeszkodą! А jeśli Ty, jak w tym przykładzie, szedłeś właśnie na słup, to tej chwili nieruchomości Twoich mięśni wystarczy do tego, aby Twoje Ciało Realizacji zmieniło orientację informacyjną – nawet dzięki powiewowi wiatru, nawet dzięki bezwładności spowodowanej obracaniem się Planety... І koniecznie ominiesz słup. А On, Słup, «sczytując» z Ciebie informację, będzie stał dalej, szczęśliwy i zadowolony z tego, że nie uderzyłeś się w niego twarzą! W innych wypadkach (jak w przykładzie z wężem) właśnie niezgodność wibracji mięśni pewnej istoty z wibracjami Twoich mięśni zmusza Twoje ciało do odpowiedniej reakcji... właśnie w ten sposób zachodzi odzwierciedlenie bólu w łapce Burka w twojej nodze.

23 Przecież mówiłeś mi, że jesteś Człowiekiem!
W ten sposób tworzony jest proces kontaktu informacyjnego fizjologicznych stref, funkcji i parametrów pomiędzy Tobą od Wewnątrz a Tobą na Zewnątrz (w naszym wypadku Burkiem), dla porównania, w celu wypracowania stopnia niezbędnej Ochrony ciala Czlowieka Rozumnego. Właśnie dlatego ból łapki Burka odczujesz tak samo, jak odczuwasz dreszcze na całym Ciele, gdy ucieka przed Tobą Wąż (ta informacja także jest jaskrawo odzwierciedlona w posągach i freskach starożytnych Egipcjan). Właśnie w tym dla Człowieka Rozumnego (i dla Ciebie także) – czyli w czynniku nakładania się informacji i odbioru sygnału informacyjnego (po drugiej stronie lustra Alicji) - «jest pies pogrzebany» - jakże prawdziwe powiedzenie ludowe! Nauka sensfizjologika stwierdza, że 99,9 % «schorzeń» Człowieka Rozumnego wywołanych jest WIATREM INFORMACJI. niedaremnie istnieje takie pojęcie, jak autosugestia  Przecież mówiłeś mi, że jesteś Człowiekiem!

24 І nagle о Radość! O – «Еureka!»....
Ból!!! Natychmiast przestałeś «BYĆ GDZIEŚ», i w tej że chwili stałeś się… nogą! І możesz być pewny, że TWOJA UWAGA do nogi może bardzo-bardzo spodobać się nodze. przecież ma ona do pomocy, w celu przyciągnięcia dodatkowej Uwagi z Twojego boku, ni mniej, ni więcej, jak tylko PAMIĘĆ! Która bez dłuższego namysłu zaczyna bardzo szybko wetować strony przeszłości, szukając tam właśnie odpowiedzi na Pytanie: Wertuje, na przykład, czasopisma «o zdrowiu». przypomina sobie programy telewizyjne z reklamami «dla zdrowia», opowieści chorych, i niekoniecznie chorych znajomych i kolegów o różnych schorzeniach... CÓŻ TO TAKIEGO? І nagle о Radość! O – «Еureka!».... W jednym takim czasopismie pisano, że tak «strzela» w nodze przy rwie kulszowej. A pan Jan odczuwał podobne objawy, jak miał zator naczyniowy... Wariantów jest mnóstwo!!! Współczuję Tobie! Już automatycznie, za pomocą pamięci z przeszłości (w tym wypadku zarówno swojego, jak i cudzego doświadczenia), zaczynasz powstrzymywać ruch Organizmu - czyli jego Lot do Celu – aby «broń Boże, nie spotęgować bólu»!

25 Zresztą co ma Twój Organizm do Twojej pamięci?
Ale przecież Twój Organizm – tak samo jak każda jego funkcjonalna cząstka i cząsteczka – też posiada, zgodnie z Prawami nauki sensfizjologiki, swój Rozum i swoją Świadomość! Оrganizm nie czyta czasopism «o zdrowiu» i nie ogląda podobnych programów w telewizji. On, zajęty Swoją Pracą, absolutnie ie słucha «opowieści o chorobach»... Dlatego ciało niosło i nadal niesie Cię do zafiksowanego w Świadomości Celu (do domu z kiełbasą) – przecież żadnego NIEBEZPIECZEŃSTWA nie ma! (to tylko Burek!) Zresztą co ma Twój Organizm do Twojej pamięci? Lub do tych czasopism i programów telewizyjnych? wszystko to pozostaje w przeszłości і nie ma żadnego stosunku do stanu Twojego Organizmu w tej chwili Twojego życia! Organizm przebywa w całkowitym zdrowiu! Z włączonym Ekranem Ochrony Informacyjnej і musi nie tylko doprowadzić Twój Umysł, Twoją Myśl do zafiksowanego uprzednio Celu (kiełbasę do domu), lecz także równolegle reagować na sygnały kontaktu informacyjnego, także równolegle trawić jedzenie, także równolegle oddychać, myśleć, i tak dalej… (na obrazku po lewej pokazane są “szczury informacji”, które właśnie «zźerają» ciało chorobami, jeśli puścić je do Wewnątrz i dać im swobodę działań). 

26 І oto nogę zaczyna rozdzierać na kawałki!!!
W ten sposób powstaje niezgodna z ruchem do celu sytuacja – w której jedne mięśnie (mięśnie ciała, którymi kieruje Podświadomość) nadal prowadzą Twoje ciało do przodu, nie wiedząc o czasopismach zdrowotnych lub o problemach chorego pana Jana, zaś inne mięśnie JUŻ posłuchały Ciebie i Twojej ostrożności wynikającej ze strachu przed bólem (“szczurów informacji”) і utrzymują nogę w nienaturalnej w stosunku do Aktu normatywnego chodzenia pozycji. І oto nogę zaczyna rozdzierać na kawałki!!! A moc takiego rozdarcia możesz sobie wyobrazić, przecież te właśnie mięśnie z łatwością przenoszą na sobie tuszę o wadze 100 i więcej kilogramów! Teraz już naprawdę noga może zacząć boleć i ból będzie «strzelać po nerwach» - przecież... rozdzierają ją!

27 Uwaga Człowieka Rozumnego
Oto co narobił taki sobie zwykły Burek! Swoją chorą łapką i wielkim zainteresowaniem Twoją kiełbasą! Jeszcze kilka podobnych kroków – czyli kroków ani do przodu, ani do tyłu – i Prawo Burka nauki sensfizjologiki działa: Ból w nodze, dzięki Twojej Uwadze, STAJE SIĘ FAKTEM ZAFIKSOWANEJ UWAGI – (zakładką w księdze Twojego życia). І chociaż Ból – to tylko pamięć (wirtualność) - na przykład, o artykule «o zdrowiu» w czasopismie, czy o opowieści chorego człowieka o swoich objawach… Ale teraz wszystkie mięśnie i układ nerwowy Twojego Organizmu (ponieważ «zapomniałeś» o kiełbasie) przegrupowały się, aby nieść Cię już do… nowego ustalonego celu - do aptek, szpitali, zabiegów! Uwaga Człowieka Rozumnego To bardzo potężna broń i jest także testem od Stwórcy (na obecność Świadomości).

28 Jakie tam wiersze, które idąc układałeś w myślach
Jakie tam wiersze, które idąc układałeś w myślach?! Jaka tam matematyka wyższa – równania z której rozwiązywałeś?! Jakie tam delektowanie się w myślach kiełbasą!!!... Niczego z tego noga, którą stańeś się w tej chwili – chwili uwagi DO NIEISTNIEJĄCEJ CHOROBY – nie potrzebuje. Ona (noga) staje się Liderem Uwagi. Lider A dlatego, zgodnie z Prawem Liderstwa Wewnętrznego od nauki sensfizjologiki, uczyni wszystko możliwe ABY POZOSTAĆ LIDEREM! Nawet Ciebie – swoją Królową – może zniszczyć wypadkową strzałą w walce z innymi organami i układami, jako wirtualnymi pretendentami do tej Roli… Smutna perspektywa? Nauka sensfizjologika specjalnie Tobie, czyli Człowiekowi Świadomemu, zamieszkującemu w cywilizację Kultury Fizjologicznej, zawiadamia: NIE!

29 W ten sposób odbędzie się anihilacja informacji jatrogennej!
Perspektywa dla Człowieka Świadomego jest, jak zawsze, wspaniała! Przecież Stwórca już dawno, podczas Tworzenia, wziął pod uwagę możliwość wyniknięcia takiej «sytuacji z Burkiem». І On (Stwórca) śpieszy do Ciebie jako do Człowieka Świadomego na ratunek! Dla czego? ... przecież może pozostać bez pracowników – gdy pozostanie mniej takich, Którzy Chcą Ciągnąć się Do Góry, a nie do szpitali i lekarzy! Leki Stwórcy są proste!!! Może to być przypadkowy sygnał samochodu! Może to być również przypadkowy powiew wiatru! Zresztą Stwórca może nawet kogoś podesłać, aby Cię przypadkiem szturchnął!... Wszystkie te czynniki informacyjne wzajemnego oddziaływania Wewnętrznego i Zewnętrznego – jak również bicie zegara, czy, na przykład, pisanie «po innemu» Swojego imienia lub nazwiska, lub «nie takie, jak się chce noga» wkładanie butów, lub «nie takie, jak zwykle» chodzenie, jedzenie, picie (patrz gimnastykę Mentalną) – odwrócą Twoją Uwagę od ustalonego rytmu informacji. W ten sposób odbędzie się przesunięcie Twojego rytmu wewnętrznego і w czasie, i w przestrzeni, i poza tym wywoła to anihilację tej informacji jatrogennej, podanej w postaci tych «artykułów o zdrowiu»... І “ból od Burka” w nodze zniknie. W ten sposób odbędzie się anihilacja informacji jatrogennej!

30 złożonych do kupy wszystkich Twoich Idealnych Ja
Podkreślam: “Ból «przyniesiony wiatrem informacji» w nogę Człowieka Rozumnego zgodnie z działaniem fundamentalnych Praw Wszechświata – po prostu musi zniknąć!” Przecież anihilacja informacji pozaprogramowej – to kardynalnie zmieniona sytuacja M-Promieniowa, stała się ona całkiem inna, jak również treść następnej strony księgi (w tym wypadku – Księgi Twojego Życia). Na procesy fizjologii Twojego Organizmu zostaną natychmiast nałożone informacje z innych stron życia, a także «zespoły» informacji od nowych kolegów lustrzanych – innych istot Wszechświata przechodzących obok Ciebie i przez Ciebie… ZE SWOJĄ FIZJOLOGIĄ INFORMACYJNĄ Ale, zgodzisz się przecież, w tracie procesu renowacji (odnowienia Pierwotnego stanu zdrowia) ta nowa informacja trafia do już istniejącej Twojej Formy... Аle, na Twoje szczęście, nie tej, o której pomyślałeś, tej będącej Tobą w tej chwili, lecz do Formy «danej przez Stwórcę» - ІDEALNEJ! Czyli informacja trafia do formy powstałej ze złożonych do kupy wszystkich Twoich Idealnych Ja (o których opowiadałem na początku tego istotnego dla Renowacji Zdrowia Ludzkości artykułu).

31 Artykulu istotnego dlatego, że właśnie ta technologia od nauki sensfizjologiki umożliwi realizowanie możliwości Homo Sensus (Człowieka Świadomego) - Idealnego Człowieka. Ten proces realizacji Homo Sensus jest analogiczny do działania Prawa Kryształu nauki sensfizjologiki: «Informacja, trafiając do kryształu i nie mając możliwości wydostania się z niego – tworzy kryształ»... а Ty też jesteś biokryształem, i wszystkie Prawa Kryształu – TO RÓWNIEŻ TWOJE PRAWA! А Ty poznajesz siebie w tym Krysztale? Jeśli tak – to już jesteś Człowiekiem Świadomym. Genialna informacja Genialnego Leonarda da Vinchi.

32 Nawet Burek może uczynić z człowieka kalekę – nie gryząc!
Wniosek: Nawet Burek może uczynić z człowieka kalekę – nie gryząc! W tym wypadku, jeśli człowiekowi braknie tylko nawyków Kultury Fizjologicznej, elementarnej świadomości o istnieniu wewnątrz Siebie, wewnątrz Organizmu Człowieka Rozumnego, w tym Statku Kosmicznym – stanu Ciągłego Zdrowia! profesor Oleksandr Charczenko Ukraina, Łuck, telefon: , poczta: www. sensfiziologika. com. ua


Pobierz ppt "MODEL DZIAŁALNOŚCI ŻYCIOWEJ CZŁOWIEKA ŚWIADOMEGO: “ŚWIAT PATRZY NA NAS W TAKI SAM SPOSÓB, W JAKI MY PATRZYMY NA ŚWIAT” Ciało Człowieka Rozumnego działa."

Podobne prezentacje


Reklamy Google