Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Podstawowy temat Kultury Fizjologicznej Człowieka Świadomego

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Podstawowy temat Kultury Fizjologicznej Człowieka Świadomego"— Zapis prezentacji:

1 Podstawowy temat Kultury Fizjologicznej Człowieka Świadomego
«PRZERWA NA CUKIERKA» na tych stronach książki apeluję do rodziców i nauczycieli! Przestańcie, proszę, strofować dzieci za to, że one NIE TAK siedzą, lub NIE ТАК chodzą... i w ogóle wszystko robią NIE ТАК, а lepiej skorzystajcie z poznania technologii renowacji zdrowia dziecięcego na zasadach Kultury Fizjologicznej. Ta technologia nazywa się: “Przerwa na Cukierka”.

2 "Dzieci nigdy nie chorują - one tylko reagują -
Na początku teoria - jest ona konieczna. Istnieje następujące Prawo nauki sensfizjologiki: "Dzieci nigdy nie chorują - one tylko reagują - to twierdzenie nauki sensfizjologiki ma moc Prawa" To nie one (dzieci) NIE TAK siedzą, to nie one (dzieci) NIE TAK chodzą - przekrzywione i zgarbione. Lecz ich Organizm - BRONIĄC ICH ŻYCIA!!! Mama z tatą pokłócili si, pokrzyczali na siebie nawzajem, zrywając gardła, a dziecko jutro lub pojutrze dostaje… anginy! Leczą je później za pomocą antybiotyków, zabijając wszystko, co żywe, w dziecięcym Organizmie... przecież dla czołgu, czy bomby atomowej, czy antybiotyku nie ma różnicy, CO i KOGO one niszczą! Leczcie się przede wszystkim sami!

3 і tak dalej, i temu podobne...
Z powodu obżarstwa i półleżącego siedzenia mama i tata przestali swobodnie oddychać przez nos... А biednemu dziecku operują migdałki gardłowe lub leczą astmę... і tak dalej, i temu podobne... Mogę przytoczyć mnóstwo przykładów z mojej praktyki diagnostycznej i terapeutycznej przykładów cudownych uzdrowień przewlekle chorych dzieci… po wyleczeniu ich rodziców!

4 Аle uważam, że nie warto budować Ilustrowanej Książki na podobnych przykładach. Przecież Ty, jeśli nie możesz patrzeć na Cierpienia Swojego Dziecka i jeśli stajesz się Człowiekiem Świadomym, rzeanalizujesz SWOJE PROBLEMY ze zdrowiem i emocjami i wyleczysz siebie Metodami Nauki Sensfizjologiki! І dopiero wtedy, opanowując te metody i stając się zdrowym człowiekiem, przestaniesz kaleczyć lekarstwami, badaniami i zabiegami Własne Dzieci... One zawsze są Zdrowe! ONE TYLKO REAGUJĄ NA CIEBIE! A to dlatego, że są One Twoim Odbiciem Informacyjnym: Odbiciem Twoich Emocji, Twojego Zachowania, Twojego Charakteru…. I także twojego Zdrowia! Sam Siebie, jak każdy Człowiek, nie widzisz! Lecz wystarczy Ci podejść do Lustra i już Cię widać! Dzieci swoją chorobą tak samo LUSTRZANIE REAGUJĄ na Ciebie i Twoje problemy, łącznie z problemami ze zdrowiem, jak reaguje twoje odbicie w lustrze na twoje ruchy! Jeszcze w 1994 roku nazwałem ten Problem Fizjologiczny Dzieci “Małpim efektem” - EFEKTEM POWTARZANIA INFORMACYJNEGO.

5 (spowodowanego brudem informacyjnym rodziców).
І właśnie dlatego Dzieci NIE TAK siedzą. I właśnie dlatego Dzieci NIE TAK chodzą. I właśnie dlatego Dzieci wszystko robią NIE TAK…Wszystko to następuje przez słabość lub nadmierną Funkcję ich Organów i Układów, które to DOKŁADNIE REAGUJĄ na Informację od Organizmu Rodziców, lub przez skurcz pewnych Mięśni z tego samego Powodu. Rzeczywiście, społeczeństwu że istnieją “dziecięce” problemy i schorzenia: w tym spowodowane zgarbionym siedzeniem w ławce, przy komputerze lub przed telewizorem… Nieprzypadkowo użyłem w tym kontekście słowa wydaje się, - Оrganizm dziecięcy zawsze znajduje się w stanie ciągłego Zdrowia! І tego nauka sensfizjologika dowiedzie “komukolwiek”!!! Organizmowi dziecka, jeśli chcesz wiedzieć, wystarczy KILKU SEKUND dla renowacji stanu ciągłego Zdrowia… jeśli na jego Organizmie czy w jego Organizmie brak nagromadzeń brudu informacyjno-fizjologicznego (spowodowanego brudem informacyjnym rodziców).

6 Badając za pomocą nauki sensfizjologiki taki problem, jak zdrowie dzieci (rzeczywiście olbrzymi problem dzisiejszych czasów) ustaliłem, że jedynym problemem, który nie zależy od „Lustrzanego odbicia” (informacji od Rodziców), jest nieadekwatne funkcjonowanie wzroku dziecka i jego mięśni podczas korzystania ze współczesnych technologii informacyjnych. Przecież gdy dziecko nie siedzi przy komputerze lub przed telewizorem, a czyta książkę, to chociażby raz na jakiś czas przekłada ją z ręki do ręki, oczy “biegają” po tekście... I to właśnie powoduję “gimnastykę i rozblokowanie” znajdujących się w stanie statycznym układów Organizmu dziecka czytającego książkę. Lecz współczesne dziecko najczęściej znajduje się lub przed telewizorem lub przy komputerze, gdzie widzi jedynie migocący ekran, I właśnie dlatego jego Organizm nie tylko przestaje widzieć perspektywę ruchu do Celu, ale także reaguje na ekran telewizora czy komputera… STRACHEM I SKRĘPOWANIEM.

7 ІNSTYNKT – оto Kto jest winien.
To ostatnie moje twierdzenie, o strachu przed obrazkiem z ekranu telewizora czy komputera, - jakimkolwiek obrazkiem! – jest faktem sensfizjologiki Zdrowia dzieci. Jestem pewien, że też pamiętasz klasyczną scenę, jak na początku epoki kina widzowie uciekali z sali kinowej przed pędzącym pociągiem?! W tym wypadku sytuacja jest w 100 procentach analogiczna. Po prostu ludzie dorośli przyzwyczaili się już do „kinopociągów” oraz do migotania monitora komputerowego. Przyzwyczaili się – jak przyzwyczajamy się do wszystkiego – ale nie dotyczy to Organizmu dziecięcego! Ma on inne Kategorie oceny Zjawisk i Przedmiotów! A więc “chowa się” głęboko w krześle, ponieważ musi “chować się” przed migotaniem ekranowych Niebezpieczeństw. То na czym więc polega wina dziecka? Za co strofować je – zgięte w krześle przed telewizorem czy komputerem? Przelatuje obok ciebie mucha – i już się zginasz! ІNSTYNKT – оto Kto jest winien.

8 Genialnym ochronnym i wrażliwym układzie?!
Ludzie posiadają dwa układy analityczne: Wibracyjny oraz informacyjny. Ty nie możesz widzieć takiego migotania dlatego, że one „pomagają” sobie nawzajem, przykrywając „obcy” obrazek „swoim” obrazkiem. Ale jeśli nawet kamera operatora fiksuje podobne migotanie! To co tu mówić o Organizmie dziecięcym – Genialnym ochronnym i wrażliwym układzie?! Мigotanie kadrów, a do tego jeszcze monitora (podwójne działanie!) – zawsze jest dla dziecka (i dla ciebie także) sygnałem Niebezpieczeństwa! To samo odczuwa Twój Organizm, gdy ktoś zacznie przed Twoimi oczyma wymachiwać patyczkiem, palcem lub ręką... Spróbuj – jest to bardzo dobra ilustracja wyniknięcia Instynktownego Strachu. Więc za co mamy strofować dzieci?! Za odczucie?! Odczucie tego, że wirtualne “gałązka”, “kamień”, “piasek”, “owad” lecą z ekranu prosto w oczy?

9 Іnformacja z ekranu rzeczywiście leci dzieciom w oczy!
Współcześni reklamowcy (czyli przestępcy, którzy zabijają swoją wiedzą psychikę ludzi, produkując strach Podświadomości) bardzo szeroko wykorzystują czynnik “lokomotywy, która pędzi na ciebie”. Jest to zgodne z sensfizjologiką odbioru informacji: ludzie, którzy „biegną na ciebie”, napisy, „rzucanie w ciebie” reklamowanymi przedmiotami i temu podobne inicjuje „strach fiksacji”... oraz pragnienie nabycia i posiadania tych przedmiotów! (działanie Prawa Opanowania z filozofii chińskiej U-SIN). Teraz, gdy badasz taką technologię ciągłeglej renowacji Zdrowia dzieci, jak „Przerwa na Cukierka” warto, abyś jeszcze raz uważnie obejrzał schematy przebiegu wibracyjnego i energetycznego meridianów pęcherza moczowego według medycyny chińskiej. Właśnie te meridiany są „odpowiedzialne” nie tylko za ruchomość oczu, lecz również za ruchomość fizjologiczną całej reszty układów Organizmu! І, co jest bardzo ważne w kontekście badanego tu przez nas zagadnienia, zapewniają nawet funkcjonowanie mózgu! 

10 (w tym wypadku – dziecko przed ekranem telewizora lub komputera).
meridiany wibracyjny i energetyczny pęcherza moczowego Czy zwróciłeś Uwagę na to, w jaki sposób meridian wibracyjny biegnie do oka? I jak on się zgina? Z medycyny chińskiej znane jest także, że meridian energetyczny pęcherza moczowego zaczyna się z dna oka. Pamiętasz chyba także (z tej ksęzki) schemat inerwacji z neurologii, na którym widać, że właśnie do mięśni okoruchowych, ze względu na ich duże znaczenie dla Organizmu, biegnie odrębny nerw! Zwróć Uwagę na Przesłanie – teatr chiński...Trzeba absolutnie nie chcieć widzieć, żeby nie zwrócić Uwagi na takie powiązanie: Nieruchomość oczu i fakt pojawienia się przekrzywienia ciała. Nawet blokowanie całego Organizmu! Jako analog – królik przed pytonem! (w tym wypadku – dziecko przed ekranem telewizora lub komputera).

11 W stopie Człowieka jest 26 kości.
Poznając teorię, na podstawie której działa taka technologia renowacji Zdrowia jak „Przerwa na Cukierka”, warto zapoznać się z jeszcze jednym szczegółem, interesującym dla uświadomienia problemów właśnie dziecięcego Zdrowia. W stopie Człowieka jest 26 kości. czyli, w dwóch stopach łącznie będzie to stanowiło 52 kości... А stopień kąta znanych Tobie Piramid Egipskich – to zadziwiające – też stanowi prawie 52 stopnie! Dlaczego? Mówią nam o tym Tajemnice Faraonów! Nauka sensfizjologika zna: “We wszystkich proporcjach Piramid założone są proporcje Idealnego ciała Człowieka, a rozmieszczenie Piramid na terytorium idealnie odpowiada… punktom koncentracji obciążeń na stopę, kiedy Człowiek Rozumny stoi lub idzie.

12 Kontynuując poznawanie teorii i praktyki technologii renowacji
„Przerwa na cukierka”, Musisz uświadomić jeszcze jeden niezwykle ważny fakt: Kręgosłup Człowieka Rozumnego od Zewnątrz i od Wewnątrz jest podtrzymywany przez cztery mięśnie pleców, a siłę tych mięśni zapewniają meridiany wibracyjne. Mięśnie na zewnątrz kręgosłupa - pęcherza moczowego oraz mięśnie wewnątrz kręgosłupa nerek (widzimy to na schematach). Trzeba Tobie takżę wiedzieć o tym, że zarówno meridian wibracyjny nerek, jak i meridian wibracyjny pęcherza moczowego zaczynają swoje oddziaływanie na kręgosłup (czyli na cały Organizm) od małego palca u stopy. Tylko że meridian nerek przebiega od strony wewnętrznej małego palca, a meridian pęcherza moczowego – ze strony zewnętrznej.  meridian wibracyjny nerek meridian wibracyjny pęcherza moczowego 

13 Z mojej poprzedniej informacji dowiedziałeś się także o tym,
że wszystkie mięśnie kręgosłupa – które „organizują” Twoją Pionowość – wibrują (funkcjonują) WYŁĄCZNIE W KIERUNKU DO GÓRY! (czyli chodzi o meridiany wibracyjne). I właśnie one stabilizują grafikę wygięć kręgosłupa, jego ergonomię jako układu sprężynowego, oraz przestrzenne usytuowanie na nim czaszki. Z tematu Kultury Fizjologicznej: “Jak wykorzystać siedzenie w samochodzie do renowacji ciągłego Zdrowia” wiesz także, że S-podobny kształt kręgosłupa stworzony został właśnie dla ratunku Konstrukcji Pionowej (Twojego ciała) przed wahaniami Skorupy Ziemskiej. Pamiętasz również i BĘDZIESZ PAMIĘTAĆ ZAWSZE! (jak tabliczkę mnożenia) podstawową Regułę Człowieka Świadomego, która zawsze zapewni ci Zdrowie: MIĘŚNIOM KRĘGOSŁUPA ROZLUŹNIENIE JEST KATEGORYCZNIE PRZECIWWSKAZANE!!!  Lub, mówiąc ściślej, przeciwwskazane jest “uciekanie przed obciążeniem” kręgosłupa wagą głowy i pasa barkowego.

14 Do tej wiedzy o zasadach technologii renowacji Zdrowia dzieci
(i również Twojego Zdrowia – jako że jesteś dzieckiem Wszechświata) dodamy jeszcze następujący fakt: Jak widziałeś na poprzednim schemacie, gałązka meridianu wibracyjnego nerek podtrzymuje sobą podstawę czaszki od środka. І dopóki Człowiek Rozumny jest żywy i aktywny, jego czaszka podtrzymywana jest tym meridianem wibracyjnym w taki sposób, aby “głowa nie opadała”. А jeszcze jedna gałązka – ale już nie wibracyjnego, tylko energetycznego meridianu nerek – biegnąc nieco innym, niż wibracyjny, szlakiem, zapewnia sobą funkcjonowanie KORZENIA JĘZYKA. Аle praktycznym początkiem ruchu energii w meridianie nerek jest już znany ci punkt pod palcami stopy: “Wielkie Tryskające Źródło”. posąg Merkurego właśnie ukazuje powstanie efektu podnoszenia (nazwę go efektem Merkurego) podczas aktywacji tego punktu.

15 Popatrzcie na mnie! To Ja – wielkie Źródło Twojej Pionowości mobilnej!
Między innymi, WSZYSTKIE MERIDIANY WIBRACYJNE zaczynające swoje funkcjonowanie od paznokci palców stopy – czyli meridiany, zapewniające Pionowość i aktywność Człowieka Rozumnego w Przestrzeni – stymulowane są przez naciskanie całą Twoją wagą (a ściślej, centrum wagi) właśnie na punkt meridianu nerek „Wielkie Tryskające Źródło”.  Popatrzcie na mnie! To Ja – wielkie Źródło Twojej Pionowości mobilnej!

16 Jesteś już dobrze przygotowany teoretycznie i „graficznie”
i dowiedziałeś się, co stanie się z kręgosłupem, kiedy jeden z tych czterech mięśni, „wypełnianych energią i wibracją wskazanych meridianów” zostanie – z różnych powodów – osłabiony (kręgosłup się przekrzywi – jak to pokazano na tych rysunkach). Uświadomiłeś już takźe tą zaproponowaną przeze mnie obiektywną informację. Więc teraz, zamiast tego, aby karcić niewinne dzieci, zorganizuj dla nich taką grę intelektualno-fizjologiczną – od nauki sensfizjologiki – jak “Przerwa na Cukierka”. W tym celu zaproponujesz dziecku (rodzice w domu, a nauczyciele w klasie) zrobienie przerwy w pracy przy komputerze, lub w odrabianiu lekcji czy oglądaniu programu telewizyjnego – ale nie będzie to zwykła przerwa, tylko Przerwa na Cukierka! 

17 Wpisujemy do budżetu szkoły: na cukierki dla Gry Sensfizjologicznej…
Dygresja:  proponując ci tak ważną dla renowacji Zdrowia dzieci technologię, jestem pewny tego, że w celu osiągnięcia przez Organizm dziecka idealnych parametrów fizjologicznych oraz w celu renowacji grafiki kręgosłupa i jego układu mięśniowego, rodzice znajdą w domu ciasteczko lub cukierka, a także pomogą szkole je nabyć, aby nauczyciel mógł zorganizować Grę Sensfizjologiczną z dziećmi w klasie! Już później – gdy taka Gra Sensfizjologiczna, jak „Przerwa na Cukierka” stanie się jednym ze stałych elementów Kultury Fizjologicznej Społeczeństwa, jakiego będzie uczyć się podrastający Człowiek Świadomy – cukierki i ciasteczka dla tak poważnej Gry zostaną odrębnym punktem budżetu Szkoły. Wpisujemy do budżetu szkoły: na cukierki dla Gry Sensfizjologicznej…

18 Przed rozpoczęciem Gry „Przerwa na Cukierka” należy dać każdemu dziecku cukierka (albo rozdać ciasteczka) i zaproponować dzieciom stanąć w ten sposób, aby ich stopy były postawione jedna przy drugiej. Należy szczególnie zwrócić Uwagę dzieci na to, czy są szczelnie ściśnięte kolana. Dzieci, stojąc w ten sposób i ssąc cukierka, albo trzymając w ustach ciasteczko (cukierka i ciasteczka nie wolno żuć – niech rozpuszcza je slina i praca języka!) zaczynają „sprężynować” na już znanym ci punkcie meridianu nerek “Wielkie Tryskające Źródło” (dobrze, aby nauczyciel w klasie miał schemat, na którym pokazane by było jego usytuowanie oraz pozycja ciała podczas Gry), a w domu rodzice sami pokazują dzieciom, jak należy to robić. Nauka sensfizjologika na podstawie długoletniej praktyki dowodzi: Właśnie takiej „Przerwa na Cukierka” w większości wypadków będzie dosyć dla tego, aby odnowić funkcje meridianów energetycznych i wibracyjnych: pęcherza moczowego i nerek, żołądka i śledziony-trzustki, woreczka żółciowego i wątroby – czyli tych, które zapewniają funkcjonowanie i ergonomię i kręgosłupa i ciała. Zwróć Uwagę – gdy po takiej przerwie, jak Gra Sensfizjologiczna „Przerwa na Cukierka” dziecko znów usiądzie na swoim roboczym miejscu, jego kręgosłup automatycznie przybierze pozycję fizjologiczną, i dziecko samo, “bez wskazówek”, przestanie się zginać i przekrzywiać! 

19 (właśnie młodego pokolenia!)
Ta procedura-gra dla ciągłej renowacji Zdrowia kręgosłupa (powrotu do stanu Idealnego) – to nie tylko zabieg fizyczny, lecz nawyk Kultury Fizjologicznej. Opanowanie tego nawyku przez rodziców, nauczycieli i dzieci umożliwi odnowienie Pierwotnego programu Budowy Organizmu (właśnie młodego pokolenia!) ... chociaż nikt nie zabrania także starszym również zabawić się w „Przerwa na Cukierka” – i w pracy, i gdy zaczną odczuwać zmęczenie, i w domu, i po długim siedzeniu przed telewizorem lub przy komputerze. Może ktoś wątpi w pożyteczne działanie cukierka? – Przecież wszędzie słychać: “Cukierki bardzo szkodzą zębom i zdrowiu”.   Nauka sensfizjologika dowodzi: Że podobną tezę popularyzują ci ludzie, którzy w fizjologii dziecka i w ogóle w działaniu cukierka na fizjologię Organizmu Czlowieka Rozumnego (nie tylko podczas Gry!) absolutnie się nie orientują! Ponieważ nie badają wielowiekowej wiedzy Ludzkości w tym zakresie.

20 A propos, różne religie od dawna i dość aktywnie korzystają z zaproponowanej przez naukę sensfizjologikę technologii ciągłej renowacji stanu Zdrowia… właśnie jak z Elementu Rytuału. Człowiek, który przez długi czas stał (lub siedział) na mszy świętej i wskutek tego zmęczył się fizycznie, może się zniechęcić do odwiedzania kościoła. Aby tak się nie stało, dają mu po długich mszach prosforę (w kościele prawosławnym), opłatek (w kościele katolickim), macę (w religii żydowskiej) lub łyk wina, lub, jak w zoroastryzmie, odbywa się wspólna uczta na stojąco, i temu podobne. Czyli faktycznie wykorzystywana jest do podtrzymywania zdrowia wiernych taka technologia nauki sensfizjologiki, jak “Przerwa na Cukierka”. Za pomocą wina, prosfory, opłatka, macy i temu podobnego, przeprowadzany jest “remont” zmęczonych meridianów wibracyjnych i energetycznych, а już po nich BĘDZIE KONTYNUOWAĆ SZTAFETĘ Kodu Wibracyjnego cały Organizm, prostując sobą Człowieka Rozumnego aś do osiągnięcia stanu Pionowego i stwarzając odczucie „podniesienia Ducha” і pragnienie... pozostawania wiernym. Niedaremnie Imię Boga tłumaczone jest z języka starożydowskiego: “Ten Kto Zmusza do Wstania” (podniesienia do stanu Pionowego).

21 Rytuał dzielenia się opłatkiem
Nauka sensfizjologika, analizując fizjologiczne procesy i akty Samoobrony Organizmu, nieco szerzej aktualizuje elementy teorii i praktyki takiej technologii odnowienia mobilności Pionowej, jak „Przerwa na Cukierka”. Dlatego po prostu musisz dodatkowo przeanalizować znaczenie tych lub innych rytuałów i obrzędów religijnych. Przecież wszystkie one odgrywają swoją znaczącą rolę przeniesienia przez stulecia informacji jako technologii renowacji fizjologicznego, fizycznego, emocjonalnego i mentalnego Zdrowia Człowieka. maca opłatek Rytuał dzielenia się opłatkiem

22 Korzystając z pradawnej, do tego tak wielostronnej informacji i z obrzędowości religijnej, jak ze wzorca oddziaływania fizjologicznego na Organizm wiernych Znanych Rytuałów, a także z danych cywilizacji chińskiej i egipskiej, a także z nauki sensfizjologiki... rodzice, nauczyciele, i dzieci przypomną teraz o informacyjnej odpowiedniości stopy Piramidom Egiptu. Czyli o “piramidalnym” powiązaniu stopy z Centrum Planety, a także o jej powiązaniu z Kosmosem dzięki oddziaływaniu meridianów wibracyjnych… ...І, jestem tego pewien, będą chcieli skorzystać ze specjalnego dodatku do Gry Sensfizjologicznej “Przerwa na Cukierka” – Piramidalnego.   Rekomenduję ten “wariant egipski” nie tylko dzieciom, lecz również starszym “renowatorom”.  Dla renowacji Piramidalnej – czyli renowacji takiego biokryształu jak Organizm Ludzki (pamiętasz, że wszystkie Prawa Kryształu – to również Twoje Prawa) – dzieci powinny stanąć podczas “Przerwy na Cukierka” na Mini-Piramidce, utworzonej przez złożone stopy. Stopy podczas ssania cukierka lub ciasteczka powinny stać na swojej powierzchni bocznej od strony małych palców – właśnie stamtąd wypływa fala wibracyjna procesów renowacyjnych oddziałująca na cały Organizm…

23 wykonując przy tym jakiekolwiek ruchy ciałem i głową...
Aby poznać moc oddziaływania Mini-Piramidki na Twój Organizm i jej efektywność, przeprowadź następujący eksperyment – spróbuj utrzymać (do zbudowania Mini-Piramidki i po jej zbudowaniu) w zaciśniętych ustach w stanie równowagi jakikolwiek długi przedmiot – chociażby ołówek albo widelec. Ta metoda niekiedy jest wykorzystywana jednocześnie jako test na “prawidłowość” pobudowy Mini-Piramidki і pojawienia się Powiązania Piramidalnego, a także jako bardzo efektywna metoda renowacyjna odnowienia wzajemnego oddziaływania meridianów Zarządzającego i Poczęcia (meridiany te już znasz). Zwróć Uwagę na to, że po zbudowaniu Mini-Piramidki będziesz trzymać długi przedmiot pomiędzy ściśniętymi ustami bez wysiłku, bez wahań i nieskończenie długo, wykonując przy tym jakiekolwiek ruchy ciałem i głową... Jest to bardzo ważny test nauki sensfizjologiki – Wskaźnik Wrażliwości Antygrawitacyjnej Człowieka Rozumnego – czyli test jakości stanu fizjologicznego takiego „niepewnego” modułu wahadłowego na kręgosłupie jak czaszka żywego człowieka. Jak zadziwiająco podobna jest czaszka od dołu do twarzy! Dlaczego? Odpowiadasz jak sensfizjologicy prosto: Dla tworzenia przez swobodę podstawy czaszki swobody – czyli piękna - twarzy

24 A to jego analog Aksisa w rzeźbie –
Siła utrzymania ołówka w ustach jest także testem obecności całkowitego powiązania informacyjno-wibracyjnego wahań czaszki na Atlasie (pierwszy kręg szyjny) oraz powiązania funkcji znanego ci już Axisa (drugi kręg szyjny) z ich Przeciwieństwem według Prawa Osi  - kością guziczną, entrami główek kości biodrowych oraz wektorem ich powiązania pomiędzy sobą.  Właśnie dolne rysunki ukazują, że ten test jest wynikiem poznania przeze mnie tajemnicy posągów Cywilizacji majów (porównaj kościany Axis i posąg Cywilizacji majów), Poznania fizjologii Przebudzenia Buddy, o czym już wiesz, oraz poznania odpowiedniości wahań czaszki, jako modułu wahadłowego na kręgosłupie, posągom na wyspach Wielkanocnych. ISTOTA SWOBODY Człowieka Rozumnego A to jego analog Aksisa w rzeźbie – jako Przesłanie od Cywilizacji majów! Budda aktywował funkcję Axisa według swojej własnej metody, Cywilizacja majów też według swojej... А kto ci zabrania korzystania z obu metod jednocześnie?!  To - Аxis drugi kręg szyjny (z takiego punktu wizualizacji) 

25 Na czym więc polega podstawowy Sekret takiej skuteczności renowacji zarówno kręgosłupa, jak i całego Organizmu dziecięcego podczas korzystania z technologii nauki sensfizjologiki “Przerwa na Cukierka”? Znany już ci jest z moich poprzednich wyjaśnień schemat wzajemnego oddziaływania dwóch Poważnych meridianów energetycznych, z którymi “pracowałeś” podczas tworzenia Miniplanety w ustach – meridianu Zarządzającego i meridianu Poczęcia. Doskonale także znasz ich lączącą rolę stosownie strumieni energetycznych w Organizmie Czlowieka Rozumnego: lewego i prawego, górnego i dolnego, przedniego i tylnego…Wiesz także, że ruch energii tych ważnych meridianów zaczyna się w najniższym punkcie korpusu ciała między nogami, a spotykają się one na wargach – meridian Poczęcia podchodzi do dolnej wargi, miejsce polonczenia) ТАК ! ТАК ! ТАК! Właśnie za pomocą Twoich warg odbywa się połączenie Organizmu Człowieka Rozumnego w jedną Całość Wewnętsznu! Połączenie Lewego z Prawym, Górnego z Dolnym, Przedniego z Tylnym ... W taki jedyny, pionowo wibrujący w Kosmos układ, jak Człowiek Rozumny.

26 Ale przecież Twój Organizm to właśnie jest „zebrany do kupy płyn”!!! –
Zawsze mnie zadziwia głębia Poznania, które zostało przekazane Człowiekowi Rozumnemu przez system wiedzy o meridianach energetycznych i wibracyjnych w medycynie chińskiej! Przecież punkt końcowy meridianu Poczęcia, który jest położony na dolnej wardze, nazywa się niedwuznacznym hieroglifem: “Zbieracz Płynów”! Ale przecież Twój Organizm to właśnie jest „zebrany do kupy płyn”!!! – pamiętasz, że w 80% składasz się z wody? Przy tym punkt końcowy meridianu Zarządzającego, położony na górnej wardze, ma hieroglif «Środek Człowieka» albo “Skrzyżowanie Iń” (czyli skrzyżowanie wszystkiego stabilnego, co znajduje się w Organizmie). A tym właśnie jest program funkcji Idealnego Organizmu. Program, który został ‘włączony” podczas tworzenia Człowieka Rozumnego, i który zapewnia homeostazę – właśnie to podstawowe stabilne i stałe, co jest w Twoim Organizmie i co kształtuje wszystkie jego funkcje! (ta informacja o punktach – szczególnie ważny Znak dla lekarzy).

27 (Słowo “Zułusi” tłumaczy się jak “dzieci Nieba”)
Dlatego zaproponujcie dzieciom, podczas gry „Przerwa na Cukierka” po tym, jak skończą one ssać cukierka lub ciasteczko, spróbować także zawibrować wargami – przecież taka umiejętność jest wskaźnikiem skuteczności połączonej wibracji tych ważnych meridianów. Co prawda, będzie trochę głośno i smiesznie, ale to przecież Gra! …chociaż Sensfizjologiczna. na rysunku po lewej - Zułusi. czy mają one jakieś niezwykłe wargi?! (Słowo “Zułusi” tłumaczy się jak “dzieci Nieba”)

28 A teraz następna Gra z technologii „Przerwa na Cukierka”
Po prostu nie ma dla niej alternatywy, jeśli mówimy o odnowieniu naruszonych funkcji Organizmu. І nie tylko kręgosłupa dzieci, funkcji Grawitacyjnych i Antygrawitacyjnych, lecz również Mentalnych i Emocjonalnych! І taką zadziwiającą metodą ciągłej renowacji Zdrowia jest wykorzystanie w naszej Grze sensfizjologicznej jeszcze jednego Przesłania Historycznego – czyli Salutowania pionierskiego! “Salutowanie pionierskie” potęguje skuteczność “Przerwy na Cukierka” o wiele razy, i, co jest najważniejsze, jest skutecznym środkiem do renowacji wzroku dzieci.

29 Salutowanie pionierskie jest właśnie takim zmodyfikowanym
Znany jest ci pewnie wybitny obraz Wiktora Wasniecowa „Trzej bohaterowie”? Na nim jeden z bohaterów spod dłoni wypatruje wroga.   Salutowanie pionierskie jest właśnie takim zmodyfikowanym „Wpatrywaniem się w Dal”, czyli Uwagą do...  Аle, zgódź się, że gdy jakikolwiek człowiek wpatruje się w Dal, to instynktownie specyficznym ruchem przykłada dłoń do czoła. Lecz chodzi nie tylko o przykrywanie oczu od światła nieba „aby nie przeszkadzało”. Właśnie „Salutowanie pionierskie” jest jednym z typów „zmodyfikowanego” instynktownego ruchu ręki (na obrazie Wasniecowa). Аle przecież ani Ty, ani, tym bardziej, dzieci Człowieka Świadomego nie możecie mieć wrogów! W Dali przed Człowiekiem Świadomym i dziećmi może być tylko Cel i Misja!

30 W trakcie uczenia się technologii i sensfizjologiki Salutowania pionierskiego, zwróć także Uwagę na technologię (sensfizjologikę) analogicznego ruchu ręki podczas “Salutowania Wojskowego” – oddawania honorów! Oddając honory, zarówno żołnierz, jak i generał demonstrują sobie nawzajem, czego są warci – “że niosą straż, widzą wroga, mają jeszcze siłę do podniesienia ręki”… Аle nasze zadanie – to zbadanie sensfizjologiki Salutowania pionierskiego i jego wykorzystania w naszej Grze Sensfizjologicznej Boży Dwór Górna Gwiazda Podstawa skuteczności renowacji wzroku dzieci za pomocą “Salutowania pionierskiego” jest bardzo prosta. Duży palec u ręki podczas wykonywania Salutu automatycznie dotyka takiego punktu meridianu Zarządzającego, jak „Dwór przed Duchem Szen”, lub inaczej – punktu „Boży Dwór”!  Istnieje także niedwuznaczna interpretacja nazwy punktu: “Zapieczętowanie Ducha”! Więc czyż nie jest Świat dookoła nas Bożym Dworem? Który warto obejrzeć oczyma (a ściślej, wzrokiem)?! .

31 А zaś podczas “wchodzenia do “Bożego Dworu”,
А jeśli ręka “pioniera” Ciebie albo Twojego dziecka – podniesie się kosztem bezwładności podczas Salutowania trochę wyżej, to wtedy kciuk dotknie nie po prostu Czoła, lecz punktu “Górna Gwiazda”! Który jest punktem bezpośredniego oddziaływania na elementy wewnętrzne nosa! А fizjolodzy dobrze wiedzą, że właśnie oddychanie przez nos i przepływ powietrza przez jego przejścia wewnętrzne wentyluje oczy! А Kto pierwszy “idzie przed Człowiekiem do obiektu Uwagi”?  JASNE, ŻE NOS! Pożądane jest, abyś – kiedy podczas ssania cukierka dotykasz kciukiem “Górnej Gwiazdy” (wykonujesz “Salut pionierski”) – przyciągał lokieć do centrum ciała… А zaś podczas “wchodzenia do “Bożego Dworu”, lokieć ma być odstawiony w bok – w taki sposób tworzy on kąt Piramidy Egipskiej (wiesz teraz - piramidy zdrowia czaszki i glowy!) Аle nie ma to aż tak istotnego znaczenia – zrób i tak, i tak! A także, aby zapewnić działanie Prawa Osi, należy powtórzyć Salut pionierski, wykonując go także przeciwną ręką… ALE NIE ZAPOMINACZ ŻE TO TECHNOLOGIA „Przerwa na Cukierka”

32 (te nazwy są dla nas bardziej ilustratywne niż, na przykład,
W trakcie znanego z czasów radzieckich Salutowania pionierskiego na komendę przywódcy pionierów “Bądź gotowy!” dzieci odkrzykiwały chóralnie: “zawsze gotowy!” JAK DOSŁOWNIE! “Zawsze gotowy do Zdrowia!” opierając się na technologii oddziaływania wymienionych wyżej punktów meridianów, i “oddawaniu honorów” w wojsku, i zamiarach bohaterów z obrazu Wasniecowa.  Bardzo mnie interesuje ta – wynaleziona przez Kogoś – mеtodyka renowacji Salutowania pionierskiego:  і Zdrowia, і mentalności, і emocji dzieci za pomocą oddziaływania na “Boży Dwór”, “Górną Gwiazdę”, “Zapieczętowanie Ducha”... ) … (te nazwy są dla nas bardziej ilustratywne niż, na przykład, pojęcie “Dwór przed Duchem Szen” - chociaż to ostatnie zawiera całkowitą analogię z procesem, zachodzącym podczas takiego specyficznego ruchu ręki.) Oprócz wszystkiego wyżej wymienionego, dziecko dodatkowo oddziałuje, dotykając palcami i dłonią glowy - na punkty meridianów pęcherza moczowego, woreczka żółciowego, żołądka i tak dalej - co można zobaczyć na wczesznie pokazanych schematach. Bądźmy wdzięczni Nieznanemu Wynalazcy za cudowną naukę w postaci Salutowania pionierskiego jako technologja renowacji Zdrowia! Żałuję tylko jednego – że w tej książce nie mogę przytoczyć reszty wzorców oddziaływania, analogicznych w postaci pozycji palców, dłoni i pozycji przy tym lokcia, i wskazać, jakie układy energetyczne i wibracyjne są w tym momencie aktywowane... Ale na ten temat istnieje cała moja książka: “Sekrety medycyny chińskiej do użytku domowego”. 

33 І także bądźmy wdzięczni Faraonom...
Powtarzam! Bądźmy wdzięczni Nieznanemu Komuś za taki Wynalazek, jak Salutowanie Pionierskie!  І także bądźmy wdzięczni Faraonom... Przecież podczas Gry Sensfizjologicznej „Przerwa na Cukierka” skorzystasz także z ich Przesłań.  Tak, na przykład, Złota Dłoń Faraona Ci pokazuje 9na rysunku) – jak oddziaływać za pomocą paznokcia kciuka na pionowość dziecka (i także Twoją) – przez naciskanie na odpowiedniość punktu LAO GUN (Pałac Pracy), który położony jest na centrum koniuszku palca wskazującego i nazywa się Mini-Lao Gun. Naciśnij sobie paznokciem kciuka na centrum opuszki palca wskazującego i… lekko I swobodnie idź do Genialności!... Nawiasem mówiąc, bardzo łatwo jest “sprawdzić” skuteczność Przesłania Faraona – dla tego wystarczy podnieść się z krzesła, nie korzystając z Przesłania Faraona, ne naciskając na Mini-Lao Gun, a następnie podnieść się naciskając na Mini-Lao Gun. (chorym ułatwi to wstawanie i z krzesła, i z lóżka).  Znów mnie “poniosło” do chorych (taka już jest moja Praca!)… Ale przecież my chcemy zapewnić ciągłe Zdrowie dzieciom, i w tym celu badamy taką genialną technologię renowacji jak „Przerwa na Cukierka”! Nawet sam Faraon w swoich Przesłaniach daje dzieciom rekomendacje dla Gry “Przerwa na cukierka”!!! punkt Lao Gun Pałac Pracy Міni-Lao Gun czyli Mini-Pałac Pracy

34 bardzo sympatyczna Gra Sensfizjologiczna!
Czyli, gdy dzieci poczują się zmęczone Pracą, to niech one, podczas Gry „Przerwa na cukierka” nacisną paznokciem dużego paluszka na centrum opuszki wskazującego... A do tego także “pomachają Skrzydełkami” (poruszają wszystkimi paluszkami – w roźne strone). Będzie to takie “czyszczenie piórek” przed ważnym Lotem. Właśnie posąg Boga Merkurego demonstruje zadziwiający efekt w wyniku takiej sympatycznej Gry – po oddziaływaniu paznokciem dużego palca na palec wskazujący chce się Latać! Berło w ręku Merkurego – jest to alegoria renowacji procesów cyrkulacji w kręgosłupie i jego witalności dla podniesienia ciała Człowieka Rozumnego do stanu Pionowego. A skrzydełka na berle, stopie i głowie merkurego – to alegoria zniknięcia odczucia wagi i głowy, i nóg! bardzo sympatyczna Gra Sensfizjologiczna!

35 (patrz moją pracę badawczą “Zdrowie – to język, język – to Zdrowie”).
Apropos,  znane ci pojęcie “faraon” – to nic innego... jak skala Fa-Ra-Оm...m...m! (patrz moją pracę badawczą “Zdrowie – to język, język – to Zdrowie”).  Interesujące jest to, że ta skala też jest jedną z ważnych metod renowacji ciągłego zdrowia dzieci (oddziałuje na funkcje stopy). Ale dokładnie skala nauki sensfizjologiki brzmi nie tak, jak się przyzwyczailiśmy – faraon, a tak: P’A – R’A – Om...m...m...m...” Faraonowie (skorzystamy z tego zwykłego brzmienia) z dawno minionych czasów pokazują następnym Cywilizacjom jej działanie, “wystawiając na pokaz” stopę, duży palec ręki i nogi i “spojrzenie na RA” – czyli elementy Uwagi podczas korzystania z ich technologii i nawyków Kultury Fizjologicznej!  

36 (symfonia Sensfizjologiczna)
Lecz nie ma potrzeby wyliczania wszystkich technologii! Przecież o tych i innych Przesłaniach Faraonów napisałem książkę pod tytułem: “Jak praegipcjanie do Kosmosu chodili”. Аle nawet jeśli zamienisz skalę “P’a – R’a – Om…m…m…m…” NA SKALĘ WIBRACJI WŁASNEGO (PEŁNEGO!) IMIENIA – Pomoże ci to uświadomić zależności fizjologiczne pomiędzy wibracjami aparatu głosowego a wibracjami i funkcjami wszystkich struktur komórkowych Organizmu! (symfonia Sensfizjologiczna)

37 Ta – jak gdyby znikająca i znów zjawiająca się skala.
Zwróć Uwagę, że gdy wymawiany jest dźwięk “P” w imieniu P’a – R’a – Om…m…m…, to jest on wymawiany za pomocą wibracji warg i jakby rozdziela Sobą meridiany Zarządzający i Poczęcia. Аpostrof [1] przy wymawianiu tej skali wywołuje ruch podniebienia i głębin nosa, а zaś wymawianie w słowie P’a – R’a – Om…m…m… imienia Boga Słońca (RА), wywołuje  wibrację koniuszka języka і… wierzchołka serca jako jego analogu. A do tego bardzo rozpowszechniona w kulturach wschodnich skala Om...m…m… stwarza wibrację dźwiękiem „O” korzenia języka, a następnie takiej ważnej dla aktywacji Rozumu Człowieka części jego Organizmu jak kośc gnykowa… Pozostało tylko uświadomić działanie sensfizjologiczne wibracji dźwięku „M...m...m...” Ta – jak gdyby znikająca i znów zjawiająca się skala. To jednocześnie i “zamykanie” warg końcowym krótkim “m” (czyli połączenie wskazanych meridianów), i konsekwentnie następujące po nim ponowne otwarcie warg, niby “w oczekiwaniu na informację”! Właśnie to stwarza poszerzające się na cały Organizm Czlowieka Rozumnego działanie połączonych przez ten dźwięk „...m...” meridianów wibracyjnych Zarządzającego i Poczęcia. Proszę zwrócić Uwagę, że wibracja dźwięku “…m…m…m… ” biegnie w kierunku koniuszka nosa, który, jak już akcentowałem, “Pierwszy przed Tobą idzie w świat”.

38 “Zdrowie – to język. język – to Zdrowie”.
Czy znany Ci jest fakt, że w języku ukraińskim jest taki specyficzny dźwięk jak dźwięk «Г» [ɦ]    Wywołuje on swoim brzmieniem wibrację nie tylko stopy w kierunku dużego palca u nogi, lecz także całkowitą wibrację nóg i czakry Muladhara! Ale najważniejsze – to, że wibracja dźwięku “ɦ” wychodzi “z głębi Duszy”, i dlatego “fizjologicznie” dźwięk “ɦ ” tworzy wibrację znanego już Tobie Thymusa (gruczołu grasicy) i... szpiku kostnego! Czyli ten dźwięk stwarza wibrację mostka! А po nim żeber, a po nich kręgosłupa i tak dalej. A więc, jeśli po ssaniu cukierka, stojąc na piramidce, złożonej ze stóp, skorzystać ze skali takiego słowa jak „[ɦ– R’a” – to nie będzie to po prostu Słowem! Słowo to zawierać będzie podstawę tak ważnej dla Człowieka Rozumnego renowacji, jak renowacja Zdrowia Krwi!  А dźwiękoblok “R’a” (w Słowie ɦRА) dodaje do tego wibrację koniuszka języka (analogu wierzchołka serca), a język (mowa), jak wiesz, jest realizowaną w dźwięku Rozumnością Człowieka! Poprawnie wymówiony wyraz “ɦR’a” – a do tego połączenie tego wyrazu z wyrazem (skalą) ɦUR – Т’ ОМ...m...m...m... (“ɦra ɦurtom”) wywołuje po prostu niezrównane działanie emocjonalno-mentalne dieti!... Zatrzymajmy się na tym. Przytoczyłem tu tylko pojedyncze przykłady, a cały temat jest odzwierciedlony, jak już wspominałem, w moich publikacjach “Zdrowie – to język. język – to Zdrowie”.

39 Podczas takiej Gry (fizjologicznej, emocjonalnej i mentalnej), jak
„Przerwa na Cukierka” można zaproponować dzieciom „zabawienie się w faraonów”. W tym celu należy ustawić stopy jedna po drugiej na jednej linii (nauczyciele i rodzice powinni uważnie za tym śledzić). A potem niech dzieci wykonają “Spojrzenie na RA”. Wcieleniem Boga Słońca RA może być i sam nauczyciel, i rodzice, i drzewo, i ulica za oknem, i książka na półce, i jeszcze coś innego… Wszyscy oni są dziećmi Boga RA... ponieważ ich widać! Należy przy “Spojrzeniu na RA” umieścić wyprostowane paluszki stopy na powierzchni Planety, i modyfikować grę w oparciu o “Instrukcje Faraonów”. Na przykład, kręcić kciukiem w dół, do Planety, lub w kerunku RA, lub położyć jedną dłoń na mostku, a palec wskazujący drugiej dłoni podnieść – jak to pokazuje Leonardo da Vinchi w obrazie o Janie chrzcicielu oraz Michał Anioł w “Stworzeniu Adama”, albo jak to pokazuje posąg merkurego lub akcentuje Awicenna czy boginia sumerska… Ale koniecznie należy podnosić nie głowę, a spojrzenie na palec wskazujący od RA – ponieważ istota tej technologii polega na renowacji znanych ci już meridianów wibracyjnych, a także, co jest szczególnie ważne, odbywa się renowacja pracy mięśni okoruchowych! 

40 Aby móc Osiągnąć Swój Cel i wykonać Swoją Misję!
Ważna informacja: Ustawione w pozycji kroku Twoje albo dieti stopy (ale idealnie na jednej linii!) – to nadzwyczajnie niestabilna pozycja Ciała Realizacji! Przecież podobna pozycja nóg – to stan Człowieka Rozumnego, który wykonuje Pierwszy Krok w kierunku do Celu i Misji - CZYLI JUŻ LOT! na rysunky: Poslanie Faraonow jak nadzwyczajnie niestabilna pozycja pionowego ciala Człowieka Rozumnego – to idealna pozucja renowacji Pionowośći (odczucie polonczenia Grawitacji I Antygrawitacji) W taki sposób aktywujesz mechanizmy Wewnętrzne Organizmu dla Swojej ochrony, żeby przypadkowo nie upaść i pozostać Człowiekiem Świadomym – czyli Pionowym w stosunku do Planety, czyli w stanie ciągłego Zdrowia! Aby móc Osiągnąć Swój Cel i wykonać Swoją Misję!

41 “Mój Rozum jest Twoim Rozumem, Moje Zdrowie jest twoim Zdrowiem,
Efekt renowacji jest osiągany, gdy odbędzie się odnowienie stabilnej Pionowości oraz specyficzna reakcja mięśni oczu i kręgosłupa... Po tym należy zmienić pozycję nóg na przeciwną – aby zapewnić całkowitą harmonizację w Organizmie dzieci Prawa Osi. Kiedy dzieci odczują Antygrawitację – odczują skórą stopy powierzchnię Planety – opanuje je Wewnętrzna Radość i Jasność! Wrażliwość stopy zawsze zawiadamia Człowiekowi Świadomemu: “Mój Rozum jest Twoim Rozumem, moje Zdrowie jest twoim Zdrowiem, moja Pamięć jest Twoją Pamięcią”. “Mój Rozum jest Twoim Rozumem, Moje Zdrowie jest twoim Zdrowiem, Moja Pamięć jest Twoją Pamięcią”. Stopa “Mój Rozum jest Twoim Rozumem, Moje Zdrowie jest twoim Zdrowiem, Właśnie Wrażliwość Antygrawitacyjna stopy i jej Idealna Geometria, które zjawiają się po Grze Sensfizjologicznej “Przerwa na Cukierka”, wyznaczają dalszy model budowy całego organizmu dziecka, i, odpowiednio do tego, idealny stan jego Zdrowia.

42 Katolikom pozostała pamięć o Jego lekcjach – Rytuał Ablucji Nóg.
Jezus Chrystus uczył swoich uczni wiedzy o metodach renowacji funkcji stopy. Katolikom pozostała pamięć o Jego lekcjach –  Rytuał Ablucji Nóg.  W zasadzie każdy może wnieść w życie Swojej Rodziny taką znaczącą procedurę renowacyjną (przeprowadzając ją co czternaście dni). Ale obmywać należy stopy nie wyżej niż do stawu goleniowo-stopowego. Elementem końcowym obmywania stóp jest postawienie nóg ciasno przy sobie (najpierw w pozycji siedzącej, później w stojącej) i kontrolowanie, czy nogi są przyciśnięte do siebie (szczególnie na odcinku kolan))! Po obmyciu stóp (czyli w tym wypadku i podczas Przerwy na Cukierka!!!) dziewczynki (rónież osoby płci żeńskiej) stawiają, stojąc, stopy jedna przez drugą – w ten sposób tworzy się z nich „Ogon Syrenki” … Już pamiętasz, że atmosfera dookoła ciebie wypełniona jest wodą i ciało faktycznie w niej pływa! Przy takim pływaniu w atmosferze popraw koniuszkami palców włosy na głowie i KONIECZNIE wykonaj kilka razy szybki ruch oczyma wyraźnie w lewo i wyraźnie w prawo... Zwróć uwagę na pozytywną reakcję miednicy i powstanie hiperstabilności ciała... następnie zmień stopy – ażeby spełniało się Prawo Osi.

43 „Przerwa na Cukierka”–
Chłopczyki (rónież osoby płci męskiej) przenoszą całą wagę ciała na palce stóp, i, (nie podnosząc nosa!) ciemieniem głowy ciągną się do gory, ale przy tym poruszają oczyma wyraźnie w górę i wyraźnie w dół... Powstanie hiperstabilności i utworzenie gorsetu mięśniowego piersi (“błony statku powietrznego z płuc”) będzie stanowić efekt renowacji funkcji stóp i Organizmu. Następnie stopy stawiane są jedna po drugiej w pozycji “Krok Faraona” (nadzwyczajnie niestabilna pozycja) i wykonywany jest powtórny ruch oczyma w górę i w dół. Później należy zmienić pozycję stóp - ażeby spełniało się Prawo Osi. Jeżeli i Tobie, i Twoim dzieciom spodobała się taka Gra Sensfizjologiczna jak „Przerwa na Cukierka”– to proponuje ci na dodatek do tej gry jeszcze jedną ciekawostkę... Musisz uświadomić, że nos Człowieka Rozumnego – to jedyne, co (oprócz, oczywiście, włosów i paznokci) rośnie mu przez całe życie!

44 Uwaga! Jeśli komuś gdzieś coś zaczyna rosnąć na zewnątrz Organizmu –
jest to sygnał dla Człowieka Świadomego o zaprzestaniu “odbioru informacji” przez włosy, skórę i nos. Słyszałeś chyba o komórkach pniowych, które są zdolne do odnowienia całego organu?... Czyli Człowiek Rozumny ma zaprogramowaną w sobie technologię samorenowacji і nie może ona nigdzie przepaść ani Tobie, ani Twoim dzieciom... PONIEWAŻ TAK ZAPROJEKTOWAŁ STWÓRCA! chciał zapewnić Swojemu dziecku-Twórowi wszystkie możliwe (dostosowane właśnie do warunków ziemskich) środki ochrony i odnowienia – nawet tego, co już się wydawało stracone!  Po prostu pomiędzy komórkami pniowymi a organami, które potrzebują wymiany swoich poszkodowanych części, przerywana jest lączność informacyjna. І jeśli tą współczesną wiedzę o komórkach pniowych Człowiek Świadomy połączy ze znajomością Prawa Odpowiedniości - zgodnie z którym i dłoń i nos jest Mini-Organizmem, i, jednocześnie, mini-mózgiem na zewnątrz, а funkcja ruchowa i czuciowa palców i nosa jest funkcją ruchową i czuciową kory mózgowej, i funkcją ruchową i czuciową całego Twojego Organizmu jednocześnie...

45 jestem również Tobą w miniaturze!
Jestem dłonią, ale - Jestem palcem, ale - Jestem ręką, ale -  jestem również Tobą w miniaturze! To po prostu grzechem będzie niewykorzystanie TAKIEJ wiedzy w Grze Sensfizjologicznej „Przerwa na Cukierka”    Ale najważniejsze, że ta metoda (wykorzystanie wiedzy o komórkach pniowych i Prawa Odpowiedniości) jest od dawna znana wszystkim dzieciom… JAK SPOSÓB DRAŻNIENIA SIĘ! na rysunkach pokazane są systemy odpowiedniości, «pomagające» w renowacji dzieci.  Jestem nosem, ale - jestem również Tobą w miniaturze!

46 “Kciuk jest przykładany do nosa i dziecko porusza przy tym wszystkimi palcami –
«drażni się» - w specyficzny sposób wyciągając głowę do przodu” (analog “Spojrzenia na Ra”!). A niekiedy dzieci drażnią się za pomocą obu dłoni jednocześnie, w tym wypadku kciuk drugiej ręki przykładany jest do małego palca tej ręki, która dotyka nosa… Jaką więc wspaniałą Intuicję dotyczącą renowacji Zdrowia i odnowienia funkcjonowania wszystkich organów, i niezmierzoną, ukrytą w głębi wiedzę posiadają nasze dzieci!!! Zwróć Uwagę! Jaką głęboką wewnętrzną wiedzę posiadają nasze dzieci!!!  wiedzę o takim fundamentalnym Prawie Wszechświata jak Prawo Odpowiedniości odpowiedniości dłoni, nosa i ręki organizmowi Człowieka Rozumnego.

47 i całym ciałem do obiektu drażnienia – czyli CIĄGNIE SIĘ DO CELU!!! -
Dziecko ruchami paluszków, przykładając dłoń do nosa, gdy się drażni, niby pokazuje koledze Swój rozum! “Popatrz, jak czuje mój nos i jak poruszają się moje palce! Tak samo dobrze funkcjonuje również mój mózg! (przypomnij - bajkę? – o Pinokiu)”. Przecież podczas takiego «zabiegu» sprawnie i z łatwością poruszają się palce i wynika specyficzna grafika pozycji rąk – lokieć staje się «Kątem Piramidy» i tak dalej.  Тym bardziej, że podczas drażnienia się dziecko automatycznie ciągnie się oczyma i całym ciałem do obiektu drażnienia – czyli CIĄGNIE SIĘ DO CELU!!! -  jak analog “Spojrzenia na RA”. І... wtedy automatycznie przenosi wagę ciała na punkt «Wielkie Tryskające Źródło» pod palcami stop meridianu nerek! Co właśnie trzeba było osiągnąć za pomocą takiej Gry jak „Przerwa na Cukierka” Tylko niezbędnym warunkiem dla Człowieka Świadomego  jest zmiana rąk podczas takiego «drażnienia». Niech każda z nich dotyka nosa na przemian, aby nie naruszyć Prawa Osi. Jednak Człowiek Świadomy – to system i konstrukcja o Idealnej Pionowości!

48 Załącznik do omówionych poprzednio technologii.
Моżesz (nie opowiadając całej teorii dzieciom) “drażnić się”… z samym RA! W tym wypadku, drażniąć się, trzeba raz za razem zmieniać ręce i przy tym uważnie patrzeć: albo na Słońce, albo na Gwiazdę, która się spodobała, albo na Drzewo, Szafę, Kotka, Mamę i Tatę, Nauczyciela lub innych RA, і po kolei zamykać raz lewe, raz prawe oko. I takie migotanie palców powoduje dyfrakcyjne wprowadzenie światła od Ra (słońce, gwiazdę itp.) na siatkówkę oka! (Oto jaka moc ukryta jest w zwykłym «drażnieniu się»!!!) na rysunku: “Wertowanie informacji od RA”.

49 Gra Sensfizjologiczna „Przerwa na Cukierka”
dobra jest właśnie tym, że nigdy nie daje możliwości się nudzić! Na przykład: Ty, w tym wypadku akcentując już dzieciom na teorii, możesz im rekomendować, kiedy one «sprężynują» na stopach, «Zrobić Einsteina» (maksymalnie wysunąć język).  І niech się ciągną koniuszkiem języka na różne strony: w górę, w dół, w lewo, w prawo…wiesz już, że punkt na stopie «Wielkie Tryskające Źródło» meridianu nerek, który już był aktywowany przez dziecko podczas «Przerwy na Cukierka», jest bezpośrednio powiązany z korzeniem języka. A do tego niech pomasują koniuszkiem języka (albo kiedy «drażnienia») znane ci już punkty: «Źródło Umiarkowania» na podbródku, «Zbieracz płynów» pod wargą, dwa punkty “Mądrości” (na dolnej szczęce) i, najważniejsze, punkt «Środek Człowieka» położony pod nosem!!!   Podaję po kolei: punkt Środek Człowieka punkt Zbieracz Płynów punkty Mądrości (na dolnej szczęce) punkt Źródło Umiarkowania, Bezinteresowności i Umiaru.

50 Prawo nauki sensfizjologiki.
“W głębinach wspólnej świadomości ludzkości znajduje się pamięć o Pierwotnym. А dlatego, aby Człowiek Świadomy mógł zobaczyć prawdę, przejawia ona siebie w czynnikach ludzkich jako obraz informacyjnego uzewnętrznienia” Prawo nauki sensfizjologiki. Ludzkość całkiem nieprzypadkowo wszędzie popularyzuje właśnie to zdjęcie Einsteina-Geniusza. Aby nauka sensfizjologika uzewnętrzniła Ci ważność panowania nad mięśniami języka podczas Gry Sensfizjologicznej «Przerwa na Cukierka».

51 Dla Ciebie – Człowieka Świadomego
(a także dla dzieci, ich rodziców i nauczycieli) staje się oczywiste, że Grę z dziećmi «Przerwa na cukierka» można modyfikować w nieskończoność. TO TAKA GRA NA MIARĘ WSZECHŚWIATA! Niech dzieci «Wpatrują się w Świat» według metody Bohaterów Wasniecowa, lub staną się, podnosząc się za palcem wskazującym, Bogiem Merkurym ze starożytnej Grecji, albo przeprowadzają dyfrakcję wzroku za pomocą “drażnienia się”, albo tworzą Piramidę Faraona Cheopsa grafiką rąk… Аlbo, na przykład, “drażniąc się”, staną w pozie Faraona na freskach, albo możesz im zaproponować przyłożyć duży palec na punkt «Dwór przed Duchem Szen» - podczas “drażnienia się” i podczas «wypatrywania» Misji i Celu (“Spojrzenia na RA” lub “Salutowania pionierskiego”). A do tego niech «powibrują piórkami» z paluszków…Аlbo możesz im zaproponować skrzyżować stopy i ręce w pozie faraona Tutanchamona... Аlbo chłopczyki mogą trzymać ęce «według typu męskiego» – czyli “idąc do RA” wystawiają do przodu właśnie lewą stopę i kręcą dużym palcem ręki (w kierunku Centrum Planety), a dziewczynki (syrenki) «idą do RA» odwrotnie z prawej stopy і stawiają dłoń równolegle do powierzchni Planety, kręcąc małym paluszkiem... і tak dalej, i temu podobne.

52 Technologia nauki sensfizjologiki “Przerwa na Cukierka” -
to po prostu niekończący się temat o nawykach Kultury Fizologicznej dzieci! А także praktyczna technologia ciągłej renowacji zdrowia zarówno Twoich dzieci, jak i Twojego! Jak mogłeś zobaczyć – Ludzkość intuicyjnie wynalazła mnóstwo metod i technologii renowacji zdrowia… wziąć chociażby: Drażnienie się dziecmi, Salutowanie pionierskie, Przesłania Faraonów, oddawania honorów... Dlatego pod warunkiem korzystania z nich stan ciągłego zdrowia staje się faktem. Jeszcze jedna ważna rzecz. Jeśli Czćowiek Rozumny uświadomi działanie chociażby tylko meridianów wibracyjnych, i nawet jeśli tylko bdzie powtarzał nazwy hieroglifów punktów: DZU SAN LI, DA BAO, TAO DAO, DAZHUI, HE GU, LAO GUN, i inne – to z pomocą ich dzwęku, podobnie jak z pomocą «Przerwy na Cukierka», także zostanie przeprowadzona renowacja zdrowia Całego Organizmu, jak również konkretnych organów i układów wedle ich potrzeby. Dlatego zatrzymajmy się (zróbmy “Przerwę na Uświadomienie”) – do następnych stron moich książek. profesor Oleksandr Charczenko: Ukraina, Łuck, telefon: , www. sensfiziologika.com ua


Pobierz ppt "Podstawowy temat Kultury Fizjologicznej Człowieka Świadomego"

Podobne prezentacje


Reklamy Google