Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Kształcąc młodego Polaka, kształcimy młodego Europejczyka, od którego oczekujemy wszechstronnej, dobrze ugruntowanej wiedzy i sprawności komunikacji językowej.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Kształcąc młodego Polaka, kształcimy młodego Europejczyka, od którego oczekujemy wszechstronnej, dobrze ugruntowanej wiedzy i sprawności komunikacji językowej."— Zapis prezentacji:

1

2 Kształcąc młodego Polaka, kształcimy młodego Europejczyka, od którego oczekujemy wszechstronnej, dobrze ugruntowanej wiedzy i sprawności komunikacji językowej. Europejskie Społeczne Gimnazjum dr Rahn taką ofertę edukacji tworzy i adresuje ją do młodzieży ambitnej. Ścisła współpraca z Polsko – Niemieckim Gimnazjum i Liceum w Neuzelle będzie wyśmienicie służyć doskonaleniu języka, przełamywaniu stereotypów, będzie platformą do rozwiązywania problemów młodego pokolenia europejczyków. DLACZEGO?

3 Celem jest powołanie placówki oświatowej zadaniem, której jest przygotowanie młodego człowieka do funkcjonowania w otwartej Europie, w społeczeństwie demokratycznym i w warunkach gospodarki rynkowej. Celem jest przygotowanie uczniów do zachowań, jakie wymusza na nich rzeczywistość, a to oznacza konieczność kształtowania osobowości dążącej do samodoskonalenia. PO CO?

4 IWONA KAMIŃSKA Prokurent i dyrektor Prywatnej Szkoły dr P. Rahn i Partner w Zielonej Górze GRUPA INICJATYWNA

5 EDMUND KREMER Jego uczniowie wielokrotnie zdobywali tytuły finalistów, a również laureatów olimpiad chemicznych i ogólnopolskich konkursów chemicznych organizowanych przez UAM w Poznaniu i UMK w Toruniu. GRUPA INICJATYWNA

6 MARTA TULISZKA Jest tłumaczem języka niemieckiego, specjalizacja - język gospodarczy i prawniczy. GRUPA INICJATYWNA

7 ALEKSANDRA MROZEK Dyrektor Społecznego Liceum Ogólnokształcącego Szkoła Przedsiębiorczości GRUPA INICJATYWNA

8

9

10

11 Legenda: klasa B łącznie w cyklu kształcenia języka niemieckiego 9 godz. łącznie w cyklu kształcenia języka angielskiego 9 godz. łącznie w cyklu kształcenia języka dodatkowego 6 godz., razem 24 godz. klasa A łącznie w cyklu kształcenia języka niemieckiego15 godz. łącznie w cyklu kształcenia języka angielskiego 6 godz. łącznie w cyklu kształcenia języka dodatkowego 6 godz., razem 27 godz. w każdej klasie propozycja zajęć rekreacyjnych ( aerobik, strzelanie, tai–chi, kick boxing) basen 2 godziny w tygodniu + 1 godzina zajęcia ogólnorozwojowe nauka kończy się w I semestrze klasy drugiej

12 BAZA

13

14

15 Młody Europejczyk: gruntownie wykształcony świadomy potrzeby samodoskonalenia ambitny przedsiębiorczy asertywny tolerancyjny z dużą sprawnością komunikacji językowej


Pobierz ppt "Kształcąc młodego Polaka, kształcimy młodego Europejczyka, od którego oczekujemy wszechstronnej, dobrze ugruntowanej wiedzy i sprawności komunikacji językowej."

Podobne prezentacje


Reklamy Google