Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

DLACZEGO? Kształcąc młodego Polaka, kształcimy młodego Europejczyka, od którego oczekujemy wszechstronnej, dobrze ugruntowanej wiedzy i sprawności komunikacji.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "DLACZEGO? Kształcąc młodego Polaka, kształcimy młodego Europejczyka, od którego oczekujemy wszechstronnej, dobrze ugruntowanej wiedzy i sprawności komunikacji."— Zapis prezentacji:

1

2 DLACZEGO? Kształcąc młodego Polaka, kształcimy młodego Europejczyka, od którego oczekujemy wszechstronnej, dobrze ugruntowanej wiedzy i sprawności komunikacji językowej. Europejskie Społeczne Gimnazjum dr Rahn taką ofertę edukacji tworzy i adresuje ją do młodzieży ambitnej. Ścisła współpraca z Polsko – Niemieckim Gimnazjum i Liceum w Neuzelle będzie wyśmienicie służyć doskonaleniu języka, przełamywaniu stereotypów, będzie platformą do rozwiązywania problemów młodego pokolenia europejczyków.

3 PO CO? Celem jest powołanie placówki oświatowej zadaniem, której jest przygotowanie młodego człowieka do funkcjonowania w „otwartej” Europie, w społeczeństwie demokratycznym i w warunkach gospodarki rynkowej. Celem jest przygotowanie uczniów do zachowań, jakie wymusza na nich rzeczywistość, a to oznacza konieczność kształtowania osobowości dążącej do samodoskonalenia.

4 GRUPA INICJATYWNA IWONA KAMIŃSKA
Prokurent i dyrektor Prywatnej Szkoły dr P. Rahn i Partner w Zielonej Górze

5 GRUPA INICJATYWNA EDMUND KREMER
Jego uczniowie wielokrotnie zdobywali tytuły finalistów, a również laureatów olimpiad chemicznych i ogólnopolskich konkursów chemicznych organizowanych przez UAM w Poznaniu i UMK w Toruniu.

6 GRUPA INICJATYWNA MARTA TULISZKA
Jest tłumaczem języka niemieckiego, specjalizacja - język gospodarczy i prawniczy.

7 GRUPA INICJATYWNA ALEKSANDRA MROZEK
Dyrektor Społecznego Liceum Ogólnokształcącego Szkoła Przedsiębiorczości

8

9

10

11 Legenda: ● klasa B łącznie w cyklu kształcenia języka niemieckiego 9 godz. łącznie w cyklu kształcenia języka angielskiego 9 godz. łącznie w cyklu kształcenia języka dodatkowego 6 godz., razem 24 godz.  ▲ klasa A łącznie w cyklu kształcenia języka niemieckiego15 godz. łącznie w cyklu kształcenia języka angielskiego 6 godz. łącznie w cyklu kształcenia języka dodatkowego 6 godz., razem 27 godz.  □ w każdej klasie propozycja zajęć rekreacyjnych ( aerobik, strzelanie, tai–chi, kick boxing) ■ basen 2 godziny w tygodniu + 1 godzina zajęcia ogólnorozwojowe  ► nauka kończy się w I semestrze klasy drugiej

12 BAZA

13

14

15 Młody Europejczyk: • gruntownie wykształcony • świadomy potrzeby samodoskonalenia • ambitny • przedsiębiorczy • asertywny • tolerancyjny • z dużą sprawnością komunikacji językowej


Pobierz ppt "DLACZEGO? Kształcąc młodego Polaka, kształcimy młodego Europejczyka, od którego oczekujemy wszechstronnej, dobrze ugruntowanej wiedzy i sprawności komunikacji."

Podobne prezentacje


Reklamy Google