Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Rodzinne Ferie z Tour-Ryś ZapraszamyZapraszamy. Monte Bondone 19-26 lutego 2011 Hotel Monte Bondone.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Rodzinne Ferie z Tour-Ryś ZapraszamyZapraszamy. Monte Bondone 19-26 lutego 2011 Hotel Monte Bondone."— Zapis prezentacji:

1 Rodzinne Ferie z Tour-Ryś ZapraszamyZapraszamy

2 Monte Bondone 19-26 lutego 2011 Hotel Monte Bondone

3 Miejsce Monte Bondone to jeden z najbardziej znanych ośrodków narciarskich w regionie Trentino. Położona zaledwie 15 kilometrów od Trydentu (wł. Trento) i autostrady A22 biegnącej z Austrii na południe Włoch, co sprawia że jest wyjątkowo łatwo osiągalna samochodem lub autokarem.

4 Miejsce Monte Bondone to idealne miejsce na wypoczynek dla narciarzy średniozaawansowanych i rodzin z dziećmi. Ośrodek przygotował dla swoich gości blisko 20 kilometrów szerokich tras narciarskich. Odnajdziemy tu idealne warunki do bezpiecznego uprawiania narciarstwa przez najmłodszych.

5 Miejsce Monte Bondone to naturalny taras z zapierającym dech w piersiach widokiem na panoramę Dolomitów Brenta i gór w Trentino.

6 Trasy narciarskie Trasy narciarskie: 6 km 12 km 1,8 km Trasy narciarskie: 6 km 12 km 1,8 km Wyciągi narciarskie: 6 krzesełek 1 orczyk

7 Gran Pista Jedną z największych narciarskich atrakcji Monte Bondone jest słynna trasa narciarska Gran Pista – wyjątkowo szeroki, długi na blisko 4 kilometry zjazd dla dobrych i średniozaawansowanych narciarzy. Trasa ta dwukrotnie zdobyła tytuł w plebiscycie na najlepszą trasę regionu Trentino.

8 Na stokach Monte Bondone znajduje się jeden z najlepszych we włoskich Dolomitach snowparków. Przeszkody i skocznie dla małych i dużych narciarzy i snowboardzistów sprawiają, że amatorzy bardziej extremalnej odmiany białego szaleństwa nie będą chcieli jeździć gdzie indziej. Dodatkową atrakcją jest Halfpipe o wymiarach olimpijskich.

9 Hotel Hotel Monte Bondone Przyjemny rodzinny hotel położony około 300 metrów od wyciągu i około 100 metrów od przystanku Skibusa. Do dyspozycji gości przechowalnia sprzętu narciarskiego usytuowana kilkadziesiąt metrów od wyciągu. Hotel Monte Bondone Przyjemny rodzinny hotel położony około 300 metrów od wyciągu i około 100 metrów od przystanku Skibusa. Do dyspozycji gości przechowalnia sprzętu narciarskiego usytuowana kilkadziesiąt metrów od wyciągu.

10 Hotel W pokojach do dyspozycji gości łazienki z prysznicem lub wanną, TV, telefon, suszarka.

11 Hotel Do dyspozycji gości sauna sucha, sala zabaw dla dzieci, bar i sala TV z kominkiem. W hotelu istnieje możliwość korzystania z internetu. W cenie śniadanie w formie bufetu oraz obiadokolacja składająca się z trzech dań. Do dyspozycji gości sauna sucha, sala zabaw dla dzieci, bar i sala TV z kominkiem. W hotelu istnieje możliwość korzystania z internetu. W cenie śniadanie w formie bufetu oraz obiadokolacja składająca się z trzech dań.

12 Animacje dla dzieci W trosce o umożliwienie rodzicom spokojnego relaksu po długim dniu narciarskim, codziennie między 17.00 a 19.00 będą prowadzone zajęcia dla najmłodszych. Przez dwie godziny dzieci pod opieką wychowawców wezmą udział w zajęciach plastycznych i grach i zabawach. W trosce o umożliwienie rodzicom spokojnego relaksu po długim dniu narciarskim, codziennie między 17.00 a 19.00 będą prowadzone zajęcia dla najmłodszych. Przez dwie godziny dzieci pod opieką wychowawców wezmą udział w zajęciach plastycznych i grach i zabawach.

13 Program Podczas wyjazdu na uczestników czekają rozmaite atrakcje, nie tylko narciarskie : Wycieczka do Trydentu (wł. Trento), Impreza w barze na stoku, Zjazd z pochodniami Wspólne wyjście na lodowisko, Wirtualne zawody w skokach narciarski ch, Zawody narciarskie, Zabawy narciarskie dla dzieci, Podczas wyjazdu na uczestników czekają rozmaite atrakcje, nie tylko narciarskie : Wycieczka do Trydentu (wł. Trento), Impreza w barze na stoku, Zjazd z pochodniami Wspólne wyjście na lodowisko, Wirtualne zawody w skokach narciarski ch, Zawody narciarskie, Zabawy narciarskie dla dzieci,

14 299 299 zamiast 349 - dziecko do 7 lat 399 399 zamiast 449 - dziecko od 8 do 12 lat 449 499 449 zamiast 499 - dziecko od 13 do 16 lat 499 549 499 zamiast 549 - osoba dorosła Specjalne ceny tylko dla członków Klubu Judo Ryś Zniżki dla dzieci obowiązują przy wyjeździe dwóch osób dorosłych, w tym samym pokoju, na dostawkach 299 299 zamiast 349 - dziecko do 7 lat 399 399 zamiast 449 - dziecko od 8 do 12 lat 449 499 449 zamiast 499 - dziecko od 13 do 16 lat 499 549 499 zamiast 549 - osoba dorosła Specjalne ceny tylko dla członków Klubu Judo Ryś Zniżki dla dzieci obowiązują przy wyjeździe dwóch osób dorosłych, w tym samym pokoju, na dostawkach Cena zawiera: Zakwaterowanie w pokoju dwuosobowym z możliwością dostawki Korzystanie sauny suchej Wyżywienie – śniadanie i obiadokolacja 6-dniowy skipass Monte Bondone Ubezpieczenie NNW i KL Obsługę przedstawiciela TOUR-RYŚ Program Popołudniowo – wieczorny Animacje dla dzieci Trening na tyczkach (2 dni) Organizację zawodów narciarskich Cena zawiera: Zakwaterowanie w pokoju dwuosobowym z możliwością dostawki Korzystanie sauny suchej Wyżywienie – śniadanie i obiadokolacja 6-dniowy skipass Monte Bondone Ubezpieczenie NNW i KL Obsługę przedstawiciela TOUR-RYŚ Program Popołudniowo – wieczorny Animacje dla dzieci Trening na tyczkach (2 dni) Organizację zawodów narciarskich Cena nie zawiera: Transportu Szkolenia z instruktorem – 70 Euro/6 dni – w grupie 6 os. (2,5h/dzień) Szkolenia z instruktorem – 100 Euro/6 dni – w grupie 4 os. (dla dzieci do 7 lat - 2,5 h/ dzień) Wycieczki narciarskiej do Andalo – 45 Euro Napojów do kolacji Masaży i zabiegów SPA Cena nie zawiera: Transportu Szkolenia z instruktorem – 70 Euro/6 dni – w grupie 6 os. (2,5h/dzień) Szkolenia z instruktorem – 100 Euro/6 dni – w grupie 4 os. (dla dzieci do 7 lat - 2,5 h/ dzień) Wycieczki narciarskiej do Andalo – 45 Euro Napojów do kolacji Masaży i zabiegów SPA Cena za osobę od 399 399 Cena za osobę od 399 399 cena dla rodziny z dwójką dzieci w wieku do 7 lat

15 Szkolenie narciarskie Na wyjeździe planujemy przeprowadzenie szkolenia narciarskiego. Zajęcia będą prowadzone przez licencjonowanych instruktorów narciarstwa i snowboardu. Nauczać będziemy na różnych poziomach zaawansowania. Dzieci do siódmego roku życia zostaną podzielone na grupy czteroosobowe. Dzieci starsze oraz dorośli na grupy sześcioosobowe. Małe grupy szkoleniowe gwarantują lepsze efekty szkoleniowe i indywidualizację zajęć. Na wyjeździe planujemy przeprowadzenie szkolenia narciarskiego. Zajęcia będą prowadzone przez licencjonowanych instruktorów narciarstwa i snowboardu. Nauczać będziemy na różnych poziomach zaawansowania. Dzieci do siódmego roku życia zostaną podzielone na grupy czteroosobowe. Dzieci starsze oraz dorośli na grupy sześcioosobowe. Małe grupy szkoleniowe gwarantują lepsze efekty szkoleniowe i indywidualizację zajęć.

16 Zapraszamy ! Biuro Turystyki Aktywnej Tour-Ryś Ul. Braci Wagów 11/173 02-791 Warszawa marcin@judo-rys.pl www.judo-rys.pl Biuro Turystyki Aktywnej Tour-Ryś Ul. Braci Wagów 11/173 02-791 Warszawa marcin@judo-rys.pl www.judo-rys.pl


Pobierz ppt "Rodzinne Ferie z Tour-Ryś ZapraszamyZapraszamy. Monte Bondone 19-26 lutego 2011 Hotel Monte Bondone."

Podobne prezentacje


Reklamy Google