Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Motto.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Motto."— Zapis prezentacji:

1 Motto

2 O N A S Jesteśmy firmą działającą na rynku od 1995 roku.
Firma rozwijała się wraz ze zmieniającymi się potrzebami rynku, dlatego też zawsze działamy świadomie i na bieżąco możemy dostosować się do potrzeb Klientów. 

3 O N A S Wysoką jakość gotowego produktu uzyskujemy:

stosując surowce wysokiej jakości od stałych dostawców  
stosując nowoczesną technologię produkcji, wysoko wydajne linie do produkcji opakowań.  
unowocześniając park maszynowy  
nadzorując wyroby we wszystkich etapach produkcji  
zarządzając systemem zarządzania jakością zgodnym z wymaganiami normy PN-EN ISO 9001:2001 i systemem zapewnienia bezpieczeństwa zdrowotnego żywności HACCP zgodnym z wymaganiami normy DS. 3027E: 2002.

4 O N A S Współpracujemy z wieloma kontrahentami w kraju i za granicą.
Realizujemy zamówienia eksportowe na całą Europę. Naszymi stałymi odbiorcami są takie firmy jak: Nestle, Zielona Budka, Koral, Kilargo, Nordis, Ice Mastry, Anita, Grycan, R&R, Mlekpol, większość znaczących spółdzielni mleczarskich w Polsce, oraz inni liczący się producenci artykułów spożywczych.

5 F A K T Y jakość szybkość innowacyjność kompleksowa obsługa ---------
nasz dział kontroli jakości, kontroluje produkcję opakowań przez 24h, jakość szybkość innowacyjność kompleksowa obsługa posiadamy w naszej ofercie oryginalne i nowatorskie rozwiązania, których nie zaoferuje Państwu żaden inny producent opakowań!

6 T E C H N O L O G I A Termoforming
Termoforming polega na termicznym i ciśnieniowym formowaniu opakowań z folii. Realizacja zamówień wykonywanych w tej technologii jest bardzo szybka oraz wydajna.           

7 T E C H N O L O G I A Pre-print
Nanoszenie druku na folię przed wyformowaniem opakowania metodą fleksodruku. Wysokonakładowa technika nadruku (np. pokrywek do pojemnika) łącząca w sobie niskie koszty z bardzo wysoką jakością druku           

8 T E C H N O L O G I A Wtrysk Formowanie opakowań metodą wtrysku daje nam produkt najwyższej jakości zarówno pod względem estetycznym jak i o świetnych właściwościach mechanicznych             

9 T E C H N O L O G I A Tampodruk
Umożliwia nanoszenie dużej ilości tekstu na stosunkowo małą powierzchnię (np. opisy, składy surowcowe, itp.). Drukowanie metodą tampodruku polega na bezpośrednim naniesieniu tekstu na opakowanie, co w zdecydowany sposób obniża koszty produkcji, pozostawiając teksty, znaki towarowe i kody kreskowe bardzo czytelnymi.              

10 T E C H N O L O G I A Etykietowanie
Etykietowanie opakowań daje nam możliwość elastycznego reagowania na zmieniające się potrzeby Klienta. Pozwala na błyskawiczną zmianę asortymentu bez ponoszenia dodatkowych kosztów przy jednoczesnej oszczędności czasu.              

11 T E C H N O L O G I A IML-In Mould Labelling
Poprzez etykietowanie technologią IML uzyskujemy produkt o najwyższej jakości pod względem estetycznym o doskonałej jakości druku. W tej technologii również istnieje możliwość szybkiej zmiany asortymentu co pozwala elastycznie reagować na zmieniające się potrzeby Klienta.              

12 T E C H N O L O G I A Produkcja folii PS
W 2006 roku uruchomiliśmy produkcję folii polistyrenowej. Folia produkowana jest metodą ekstruzji na wytłaczarce dwu ślimakowej co zapewnia wysoką homogenizację surowca. Rocznie produkujemy około 1000 T. Uruchomienie własnego działu ekstruzji pozwala na szybszą realizację zamówień klienta oraz szybkie przeprowadzanie testów nowych opakowań.              

13 L O G I S T Y K A Szybka realizacja zamówień, nawet w 24h od otrzymania zlecenia. Towar jest monitorowany we wszystkich fazach produkcji, od momentu zlecenia do momentu dostawy.

14 OBSŁUGA PROJEKTÓW Wstępny projekt opakowania Wizualizacja 3D
Forma z żywicy - wzór stereolitograficzny Wdrożenie do produkcji Dobrze by bylo dac zdjecia do kazdego z etapow a wiec poprosze, PO PROSZE WIEC O: szkic opakowania, wizualizacje 3D, zdjecie takiej formy z zywicy, zdjecie gotowego opakowania

15 K L I E N C I PRZEKLADKA DO KLIENTOW

16 K L I E N C I RESZTA KLIENTOW NA TEJ SAMEJ ZASADZIE

17 dziękujemy STARK Partner Spółka z o.o.
Grodzisk Mazowiecki, Urszulin 6, Województwo Mazowieckie tel./fax +48 (22) , tel./fax +48 (22)


Pobierz ppt "Motto."

Podobne prezentacje


Reklamy Google