Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Rodzinne Ferie z Tour-Ryś ZapraszamyZapraszamy. Monte Bondone 12-19 lutego 2011 Hotel Norge.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Rodzinne Ferie z Tour-Ryś ZapraszamyZapraszamy. Monte Bondone 12-19 lutego 2011 Hotel Norge."— Zapis prezentacji:

1 Rodzinne Ferie z Tour-Ryś ZapraszamyZapraszamy

2 Monte Bondone 12-19 lutego 2011 Hotel Norge

3 Miejsce Monte Bondone to jeden z najbardziej znanych ośrodków narciarskich w regionie Trentino. Położona zaledwie 15 kilometrów od Trydentu (wł. Trento) i autostrady A22 biegnącej z Austrii na południe Włoch, co sprawia że jest wyjątkowo łatwo osiągalna samochodem lub autokarem.

4 Miejsce Monte Bondone to idealne miejsce na wypoczynek dla narciarzy średniozaawansowanych i rodzin z dziećmi. Ośrodek przygotował dla swoich gości blisko 20 kilometrów szerokich tras narciarskich. Odnajdziemy tu idealne warunki do bezpiecznego uprawiania narciarstwa przez najmłodszych.

5 Miejsce Monte Bondone to naturalny taras z zapierającym dech w piersiach widokiem na panoramę Dolomitów Brenta i gór w Trentino.

6 Trasy narciarskie Trasy narciarskie: 6 km 12 km 1,8 km Trasy narciarskie: 6 km 12 km 1,8 km Wyciągi narciarskie: 6 krzesełek 1 orczyk

7 Gran Pista Jedną z największych narciarskich atrakcji Monte Bondone jest słynna trasa narciarska Gran Pista – wyjątkowo szeroki, długi na blisko 4 kilometry zjazd dla dobrych i średniozaawansowanych narciarzy. Trasa ta dwukrotnie zdobyła tytuł w plebiscycie na najlepszą trasę regionu Trentino.

8 Na stokach Monte Bondone znajduje się jeden z najlepszych we włoskich Dolomitach snowparków. Przeszkody i skocznie dla małych i dużych narciarzy i snowboardzistów sprawiają, że amatorzy bardziej extremalnej odmiany białego szaleństwa nie będą chcieli jeździć gdzie indziej. Dodatkową atrakcją jest Halfpipe o wymiarach olimpijskich.

9 Hotel Hotel Norge Nowy (wybudowany w 2010r), luksusowy hotel położony na stoku przy samej trasie narciarskiej. Narty przypinać będziemy przed samym hotelem, a po długim dniu na stoku zjeżdżać będziemy wprost na ustawione przy hotelu leżaki. Hotel Norge Nowy (wybudowany w 2010r), luksusowy hotel położony na stoku przy samej trasie narciarskiej. Narty przypinać będziemy przed samym hotelem, a po długim dniu na stoku zjeżdżać będziemy wprost na ustawione przy hotelu leżaki.

10 Hotel Nowoczesny czterogwiazdkowy hotel. W pokojach do dyspozycji gości łazienki z prysznicem, TV, telefon, minibarek oraz sejf. Każdy pokój ma też balkon.

11 Hotel Do dyspozycji gości centrum odnowy biologicznej a w nim basen, sauna sucha i parowa, jacuzzi oraz strefa relaksu. Za dodatkową opłatą masaże i usługi kosmetyczne. Do dyspozycji gości centrum odnowy biologicznej a w nim basen, sauna sucha i parowa, jacuzzi oraz strefa relaksu. Za dodatkową opłatą masaże i usługi kosmetyczne.

12 Hotel W budynku znajduje się bar, sala restauracyjna, sala zabaw dla dzieci, przechowalnia nart oraz bezpłatny parking. Bardzo dobra kuchnia serwuje śniadania w formie bufetu i obiadokolację – trzy dania do wyboru, bufet warzywny. W hotelu istnieje możliwość korzystania z internetu. W budynku znajduje się bar, sala restauracyjna, sala zabaw dla dzieci, przechowalnia nart oraz bezpłatny parking. Bardzo dobra kuchnia serwuje śniadania w formie bufetu i obiadokolację – trzy dania do wyboru, bufet warzywny. W hotelu istnieje możliwość korzystania z internetu.

13 Animacje dla dzieci W trosce o umożliwienie rodzicom spokojnego relaksu po długim dniu narciarskim, codziennie między 17.00 a 19.00 będą prowadzone zajęcia dla najmłodszych. Przez dwie godziny dzieci pod opieką wychowawców wezmą udział w zajęciach plastycznych i grach i zabawach. W trosce o umożliwienie rodzicom spokojnego relaksu po długim dniu narciarskim, codziennie między 17.00 a 19.00 będą prowadzone zajęcia dla najmłodszych. Przez dwie godziny dzieci pod opieką wychowawców wezmą udział w zajęciach plastycznych i grach i zabawach.

14 Program Podczas wyjazdu na uczestników czekają rozmaite atrakcje, nie tylko narciarskie : Wycieczka do Trydentu (wł. Trento), Impreza w barze na stoku, Zjazd z pochodniami Wspólne wyjście na lodowisko, Wirtualne zawody w skokach narciarski ch, Zawody narciarskie, Zabawy narciarskie dla dzieci, Podczas wyjazdu na uczestników czekają rozmaite atrakcje, nie tylko narciarskie : Wycieczka do Trydentu (wł. Trento), Impreza w barze na stoku, Zjazd z pochodniami Wspólne wyjście na lodowisko, Wirtualne zawody w skokach narciarski ch, Zawody narciarskie, Zabawy narciarskie dla dzieci,

15 419 419 zamiast 469 - dziecko do 7 lat 519 519 zamiast 569 - dziecko od 8 do 9 lat 559 609 559 zamiast 609 - dziecko od 10 do 16 lat 629 679 629 zamiast 679 - osoba dorosła Specjalne ceny tylko dla członków Klubu Judo Ryś Zniżki dla dzieci obowiązują przy wyjeździe dwóch osób dorosłych, w tym samym pokoju, na dostawkach 419 419 zamiast 469 - dziecko do 7 lat 519 519 zamiast 569 - dziecko od 8 do 9 lat 559 609 559 zamiast 609 - dziecko od 10 do 16 lat 629 679 629 zamiast 679 - osoba dorosła Specjalne ceny tylko dla członków Klubu Judo Ryś Zniżki dla dzieci obowiązują przy wyjeździe dwóch osób dorosłych, w tym samym pokoju, na dostawkach Cena zawiera: Zakwaterowanie w pokoju dwuosobowym z możliwością dostawki Korzystanie z basenu oraz sauny suchej i parowej Wyżywienie – śniadanie i obiadokolacja 6-dniowy skipass Monte Bondone Ubezpieczenie NNW i KL Obsługę przedstawiciela TOUR-RYŚ Program Popołudniowo – wieczorny Animacje dla dzieci Trening na tyczkach (2 dni) Organizację zawodów narciarskich Cena zawiera: Zakwaterowanie w pokoju dwuosobowym z możliwością dostawki Korzystanie z basenu oraz sauny suchej i parowej Wyżywienie – śniadanie i obiadokolacja 6-dniowy skipass Monte Bondone Ubezpieczenie NNW i KL Obsługę przedstawiciela TOUR-RYŚ Program Popołudniowo – wieczorny Animacje dla dzieci Trening na tyczkach (2 dni) Organizację zawodów narciarskich Cena nie zawiera: Transportu Szkolenia z instruktorem – 70 Euro/6 dni – w grupie 6 os. (2,5h/dzień) Szkolenia z instruktorem – 100 Euro/6 dni – w grupie 4 os. (dla dzieci do 7 lat - 2,5 h/ dzień) Wycieczki narciarskiej do Andalo – 45 Euro Napojów do kolacji Masaży i zabiegów SPA Cena nie zawiera: Transportu Szkolenia z instruktorem – 70 Euro/6 dni – w grupie 6 os. (2,5h/dzień) Szkolenia z instruktorem – 100 Euro/6 dni – w grupie 4 os. (dla dzieci do 7 lat - 2,5 h/ dzień) Wycieczki narciarskiej do Andalo – 45 Euro Napojów do kolacji Masaży i zabiegów SPA Cena za osobę od 524 524 Cena za osobę od 524 524 cena dla rodziny z dwójką dzieci w wieku do 7 lat

16 Szkolenie narciarskie Na wyjeździe planujemy przeprowadzenie szkolenia narciarskiego. Zajęcia będą prowadzone przez licencjonowanych instruktorów narciarstwa i snowboardu. Nauczać będziemy na różnych poziomach zaawansowania. Dzieci do siódmego roku życia zostaną podzielone na grupy czteroosobowe. Dzieci starsze oraz dorośli na grupy sześcioosobowe. Małe grupy szkoleniowe gwarantują lepsze efekty szkoleniowe i indywidualizację zajęć. Na wyjeździe planujemy przeprowadzenie szkolenia narciarskiego. Zajęcia będą prowadzone przez licencjonowanych instruktorów narciarstwa i snowboardu. Nauczać będziemy na różnych poziomach zaawansowania. Dzieci do siódmego roku życia zostaną podzielone na grupy czteroosobowe. Dzieci starsze oraz dorośli na grupy sześcioosobowe. Małe grupy szkoleniowe gwarantują lepsze efekty szkoleniowe i indywidualizację zajęć.

17 Zapraszamy ! Biuro Turystyki Aktywnej Tour-Ryś Ul. Braci Wagów 11/173 02-791 Warszawa marcin@judo-rys.pl www.judo-rys.pl Biuro Turystyki Aktywnej Tour-Ryś Ul. Braci Wagów 11/173 02-791 Warszawa marcin@judo-rys.pl www.judo-rys.pl


Pobierz ppt "Rodzinne Ferie z Tour-Ryś ZapraszamyZapraszamy. Monte Bondone 12-19 lutego 2011 Hotel Norge."

Podobne prezentacje


Reklamy Google