Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Nauczycielki Dorota Brygman i Małgorzata Bloch wraz z uczniami przygotowały plansze informacyjne. Tablice te przedstawiały kandydatów na patrona szkoły.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Nauczycielki Dorota Brygman i Małgorzata Bloch wraz z uczniami przygotowały plansze informacyjne. Tablice te przedstawiały kandydatów na patrona szkoły."— Zapis prezentacji:

1

2 Nauczycielki Dorota Brygman i Małgorzata Bloch wraz z uczniami przygotowały plansze informacyjne. Tablice te przedstawiały kandydatów na patrona szkoły. UNICEF Poznański Czerwiec56 Powstanie Wielkopolskie

3

4

5 W tym dniu naszą szkołę odwiedziło wielu wspaniałych gości. 11 listopada 2008 roku, przed pierwszą rocznicą nadania naszej szkole imienia UNICEF, odbyło się w naszym gimnazjum Święto Patrona.

6 W 2009 roku Gimnazjum nr 1 otrzymało dyplom za udział w Kampanii UNICEF Na ratunek dzieciom w Kongo. Dzięki pomocy szkół udało się pozyskać 460 000zł. Pieniądze zostały przekazane na ratowanie życia i zdrowia dzieci z Demokratycznej Republiki Konga. Otrzymaliśmy również wyróżnienie w konkursie UNICEF na Najbardziej Zaangażowaną Społecznie Szkołę w roku 2008.

7 Dnia 9 listopada 2007r. w szkolnej bibliotece odbył się Konkurs Wiedzy o UNICEF. Polegał on na rozwiązaniu testu i przygotowaniu pracy na temat: Nie jestem obojętny wobec biedy afrykańskich dzieci. Jak mogę pomóc afrykańskim rówieśnikom? W konkursie uczestniczyło 22 uczniów. Nagrody zdobyli: Katarzyna Turostowska, Mikołaj Kamiński i Julita Jany.

8 W styczniu 200 roku odbył się w naszej szkole projekt edukacyjny Podarujmy przyszłość dzieciom z Angoli.

9 W 2009 roku wstąpiliśmy do Klubu Szkół UNICEF. potrzebującym dzieciom z całego świata. Klub Szkół UNICEF zrzesza placówki, które chcą aktywnie uczestniczyć w projektach edukacyjnych. Klub Szkół UNICEF zrzesza szkoły, które chcą aktywnie uczestniczyć w projektach edukacyjnych przygotowywanych przez UNICEF oraz które chcą włączyć się w akcje humanitarne dedykowane najbardziej


Pobierz ppt "Nauczycielki Dorota Brygman i Małgorzata Bloch wraz z uczniami przygotowały plansze informacyjne. Tablice te przedstawiały kandydatów na patrona szkoły."

Podobne prezentacje


Reklamy Google