Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Patron i symbole szkoły.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Patron i symbole szkoły."— Zapis prezentacji:

1 Patron i symbole szkoły

2 Kandydaci na patrona szkoły
UNICEF Poznański Czerwiec’56 Powstanie Wielkopolskie Nauczycielki Dorota Brygman i Małgorzata Bloch wraz z uczniami przygotowały plansze informacyjne. Tablice te przedstawiały kandydatów na patrona szkoły.

3 Kandydaci na patrona szkoły

4 Nadanie imienia szkole
20 listopada 2007 roku

5 W tym dniu naszą szkołę odwiedziło wielu wspaniałych gości.
Święto Patrona Szkoły W tym dniu naszą szkołę odwiedziło wielu wspaniałych gości. 11 listopada 2008 roku, przed pierwszą rocznicą nadania naszej szkole imienia UNICEF, odbyło się w naszym gimnazjum Święto Patrona.

6 „Na ratunek dzieciom w Kongo”
W 2009 roku Gimnazjum nr 1 otrzymało dyplom za udział w Kampanii UNICEF „Na ratunek dzieciom w Kongo”. Dzięki pomocy szkół udało się pozyskać 460 000zł. Pieniądze zostały przekazane na ratowanie życia i zdrowia dzieci z Demokratycznej Republiki Konga. Otrzymaliśmy również wyróżnienie w konkursie UNICEF na Najbardziej Zaangażowaną Społecznie Szkołę w roku 2008.

7 Konkurs Wiedzy o UNICEF
Dnia 9 listopada 2007r. w szkolnej bibliotece odbył się Konkurs Wiedzy o UNICEF. Polegał on na rozwiązaniu testu i przygotowaniu pracy na temat: „Nie jestem obojętny wobec biedy afrykańskich dzieci. Jak mogę pomóc afrykańskim rówieśnikom?” W konkursie uczestniczyło 22 uczniów. Nagrody zdobyli: Katarzyna Turostowska, Mikołaj Kamiński i Julita Jany.

8 „Szkoły dla Afryki” W styczniu 200 roku odbył się w naszej szkole projekt edukacyjny „Podarujmy przyszłość dzieciom z Angoli”.

9 Klub Szkół UNICEF W 2009 roku wstąpiliśmy do Klubu Szkół UNICEF.
Klub Szkół UNICEF zrzesza szkoły, które chcą aktywnie uczestniczyć w projektach edukacyjnych przygotowywanych przez UNICEF oraz które chcą włączyć się w akcje humanitarne dedykowane najbardziej potrzebującym dzieciom z całego świata. Klub Szkół UNICEF zrzesza placówki, które chcą aktywnie uczestniczyć w projektach edukacyjnych.


Pobierz ppt "Patron i symbole szkoły."

Podobne prezentacje


Reklamy Google