Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Młoda dziewczyna wchodzi do salonu z ekskluzywnymi samochodami.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Młoda dziewczyna wchodzi do salonu z ekskluzywnymi samochodami."— Zapis prezentacji:

1 Młoda dziewczyna wchodzi do salonu z ekskluzywnymi samochodami.
Spogląda dookoła: Porsche, Lamborghini, Ferrari, Jaguary etc. . Dziewczyna decyduje się na Jaguara, płaci gotówką i odjeżdża wozem. Dwa dni później wraca.

2 - Chcę moje pieniądze z powrotem...
Coś strasznie śmierdzi, kiedy używam hamulców! - stwierdza z naciskiem w głosie. Sprzedawca nie chce stracić klienta i swojej prowizji od sprzedaży. Wsiada do samochodu obok kobiety, by sprawdzić o co chodzi.

3 Ledwo wsiedli do samochodu, kobieta nacisnęła gaz do dechy.
Pęd wtłoczył sprzedawcę w fotel, tak, że nie mógł się ruszyć. Po czterech sekundach mknęli już 120 km/h. Wtedy kobieta skręciła w polną drogę i naprawdę zaczęła przyspieszać.

4 Samochód wąską dróżką pędził już 320 km/h.
Sprzedawca kurczowo trzymający się pasów, skurczony, wciśnięty w fotel dostrzegł nagle w oddali opuszczone szlabany na przejeździe kolejowym i odetchnął z ulgą.

5 Przypuszczał, że kobieta również je widzi i zaraz zwolni, a on będzie mógł wysiąść z samochodu. Z narastającym zdziwieniem obserwował jak samochód z niezmienną prędkością mknie prosto na zamknięty przejazd pod koła rozpędzonego pociągu. Dopiero 40 m przed przejazdem kobieta zwalnia pedał gazu i z całą siłą naciska na hamulec jednocześnie zaciągając hamulec ręczny.

6 - Czy czuję?? - Odzywa się blady sprzedawca
Samochód dosłownie milimetry zatrzymuje się przed szlabanem. Dziewczyna szybko odwraca się do sprzedawcy i pyta: - O, właśnie! Czuje pan???!!! - Czy czuję?? - Odzywa się blady sprzedawca JA W TYM SIEDZĘ!!!


Pobierz ppt "Młoda dziewczyna wchodzi do salonu z ekskluzywnymi samochodami."

Podobne prezentacje


Reklamy Google