Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

propozycja współpracy przy organizacji

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "propozycja współpracy przy organizacji"— Zapis prezentacji:

1 propozycja współpracy przy organizacji
charytatywnego koncertu na rzecz dzieci w Gruzji

2 Smiling Faces – kim jesteśmy?
Fundacja Smiling Faces - Georgian Children Foundation to młoda, lecz sprawnie działająca organizacja. Powstała, by pomagać dzieciom głównie z Gruzji. Pomysłodawczynią utworzenia fundacji jest Aida Kosojan-Przybysz, Ormianka urodzona w Gruzji, ale mieszkająca od lat w Polsce piosenkarka i wizjonerka. Fundacja m.in. organizuje gruzińskim dzieciom wypoczynek w Polsce oraz zbiera pieniądze, przekazywane na cele charytatywne oraz na leczenie i rehabilitację dzieci.

3 Smiling Faces – nasze cele
Całkowity dochód z naszych akcji przeznaczony jest na utrzymanie 48 wychowanków Domu Małego Dziecka (0-6lat) w Batumi. Nasza pomoc, to kropla w morzu potrzeb. Środki jakimi dysponuje obecnie Dom Dziecka  na utrzymanie jednego wychowanka to 10 USD miesięcznie, co nie pozwala na godne funkcjonowanie, nie ma możliwości zakupu podstawowych środków czystości, pieluch, lekarstw. Część dzieci jest po poważnych  operacjach, niektóre z głębokimi upośledzeniami i przewlekłymi chorobami. Po ubiegłorocznej zbiórce funduszy fundacja Smiling Faces sfinansowała remont domu dziecka, ale nadal jest wiele potrzeb: założenie instalacji gazowej, ogrzewania; zakup żywności, odzieży, lekarstw. Pomóżmy dzieciom dorastać w godnych warunkach i cieszyć się dzieciństwem! 

4 Smiling Faces – wspierają nas
Katie Melua – piosenkarka. Z pochodzenia Gruzinka, od 9. roku życia mieszka z rodzicami w Londynie. Obecnie jedna z najbardziej rozpoznawalnych i najlepiej sprzedających się muzycznych gwiazd z Wielkiej Brytanii. Anna Bosak – tancerka. Bierze udział w produkcjach telewizyjnych koncertach, teledyskach i festiwalach muzycznych. Marcin Bosak – aktor, znany z serialu M jak miłość, Nowa oraz filmów Generał - zamach na Gibraltarze, Tylko mnie kochaj. Katarzyna Burzyńska – prezenterka telewizyjna i radiowa, brała udział w III edycji Tańca z gwiazdami. Mateusz Damięcki – aktor, w 2001 roku dostał nagrodę Polskiego Kina Niezależnego im. Jana Machulskiego w kategorii: najlepszy aktor. Tomasz Kot – aktor filmowy i teatralny. Od 2001 roku jest aktorem Teatru Bagatela w Krakowie. Antoni Królikowski – aktor, producent filmów niezależnych. Zagrał w filmie Weekend, Cisza, Och, Karol 2. Michał Lesień - aktor, reżyser teatralny, telewizyjny i filmowy. Popularność przyniósł mu serial Lokatorzy. Maria Niklińska – aktorka , prowadziła program w TVP , znana z filmów Ja wam pokażę!, Jutro idziemy do kina. Borys Szyc – aktor filmowy i teatralny, muzyk. Od roku 2001 jest aktorem warszawskiego Teatru Współczesnego. Laureat Wiktora 2007 w kategorii aktor. Wojciech Mecwaldowski – aktor filmowy, telewizyjny i teatralny. Znany z serialu Tancerze, filmów Lejdis, Testosteron. Za rolę w "Rzeźni numer 1„ otrzymał nagrodę w kategorii: młody aktor na Young Film Festival. Monika Pikuła - od 2005 jest w zespole Teatru Współczesnego, użyczyła m.in. swojego głosu w Wiedźminie, Podróżach Guliwera.

5 Smiling Faces – co zrobiliśmy?
Pierwszy koncert, zorganizowany przez fundację, zatytułowany „Polscy Artyści Dzieciom z Gruzji”, miał miejsce 2 czerwca 2010 roku. wzięło udział wielu polskich artystów: Katarzyna Nosowska, Robert Gawliński, Stanisław Soyka, warszawska kapela CzessBand, artyści Teatru Roma. Gości witali prezenterka Katarzyna Burzyńska i aktor Marcin Bosak. Koncert poprowadzili Katarzyna Pakosińska i Marcin Meller. Całość wyreżyserował Marcin Cejrowski.

6 Smiling Faces – nasze plany
W związku z sukcesem ubiegłorocznej akcji, postanowiliśmy w tym roku zorganizować kolejną edycję koncertu. Druga edycja koncertu odbędzie się w Teatrze Roma 13 czerwca 2011 roku. Będzie to koncert akustyczny, wzorowany na koncercie z 1997 roku w Opolu poświęconemu Agnieszce Osieckiej – Spektakl ‘’Zielono Mi’’ Tego dnia muzyka i szczytny cel połączą dwa narody, polski i gruziński. Wszyscy występują charytatywnie wspierając w ten sposób naszą akcję.

7 Smiling Faces – gwiazdy koncertu w 2011 r.
Kayah wraz z Royal String Quartet - artyści, którzy w 2010 roku wydali płytę Kayah & Royal Quartet, będącą kompilacją utworów Kayah, nagranych tylko z towarzyszeniem klasycznego kwartetu smyczkowego. Kayah – wokalistka, kompozytorka, autorka tekstów, współwłaścicielka firmy fonograficznej Kayax, mająca na koncie już 9 autorskich albumów. Royal String Quartet w składzie: Izabella Szałaj-Zimak, Elwira Przybyłowska, Marek Czech, Michał Pepol - polski kwartet smyczkowy założony w 1998 r., regularnie goszczący na wielu renomowanych festiwalach w kraju i za granicą. Stanisław Soyka - wokalista jazzowy i muzyki pop, pianista, gitarzysta, skrzypek, kompozytor, aranżer. W 2009 roku wraz z zespołem Soyka Kwintet + obchodził jubileusz 30- lecia solowej działalności artystycznej. Andrzej Piaseczny, jeden z najpopularniejszych polskich wokalistów. Zadebiutował w 1992 roku w rockowej grupie Mafia. Wraz z zespołem nagrał trzy płyty - "Mafia" (1993), "Gabinety" (1995) i platynową "Mafia FM" (1996). W roku 1998 nastąpił zwrot w karierze Andrzeja Pisaecznego, wokalista nagrał pierwszy album solowy, zatytułowany "Piasek". Pod koniec marca 2009 roku premierę miał najnowszy krążek artysty - "Spis rzeczy ulubionych".

8 Smiling Faces – gwiazdy koncertu w 2011 r.
Na osobiste zaproszenie Aidy i Fundacji Smiling Faces przylatuje do Polski zespół Tolia – grupa bardzo utalentowanych gruzińskich dzieci z jej rodzinnego miasta Batumi. Ci utalentowani młodzi artyści od lat wygrywają wszystkie festiwale folkowe w Gruzji. Jednak ze względu na biedę nie mają szans na zaprezentowanie swojego niezwykłego talentu w innych krajach. CzessBand – warszawska kapela akustyczna, grająca muzykę folkową z różnych stron świata. Artyści Teatru Roma: Weronika Bochat, Joanna Maksymowicz, Edyta Krzemień i Marcin Mroziński. Aida - piosenkarka i wizjonerka. Kobietą o oczach jak dwa czarne stawy. Te oczy widzą tajemnice przyszłości. Mówi o sobie, że zwyczajną kobietą. A jest kobietą obdarzoną wieloma talentami. Ormianką mieszkającą w Warszawie. Pisze teksty piosenek, komponuje do nich muzykę i sama je śpiewa. Zanim zaczęła występować na scenie i wydawać płyty, była znana z jasnowidzenia, bo kto nie słyszał o Aidzie, która z poplątanych supełków ludzkiego losu tworzy prostą nić?


Pobierz ppt "propozycja współpracy przy organizacji"

Podobne prezentacje


Reklamy Google